Skocz do zawartości

World of Tanks


Max

Rekomendowane odpowiedzi

Złoto w WoT za prawie free !

Kolega właśnie w 3 tygodnie uzbierał na niszczyciela PREMIUM !

ee7dcf78-670b-4dca-8188-626a0a281041.jpg
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger

Z przegranej bitwy ok 30.000 z wygranych 50.000-80.000

 

 

Jak zdobyć GOLDA bez wydawania PLN-ów !

Wchodzisz na nowy serwis http://dogry.pl/r/54502836 - przy okazji nabijecie mi GOLDA rejestrując się z tego linku.

Tam wykonujecie różne zadania np. zakładacie nowe konto w WOT-cie i musicie rozegrać jedną bitwę na 48 godzin. Za to macie punkty przeliczane potem na złoto. Złoto to kod który możecie potem zapodać do konkretnego waszego konta.

Gier za punkty jest cała masa ! Punkty są np. za wypowiedzi na forum itp. itd.

 

Polecam sprawdzone !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.komputronik.pl/product/239978/Elektronika/Sprz%C4%99t_komputerowy/Kingston_HyperX_Fury_32GB_USB_3_0_90_30_MB_s.html

 

Dołącz do zabawy z FURY! 

HyperX i Wargaming chcą się podzielić z Wami kodem zaproszeniowym do gry, który daje następujące bonusy:

  • T2 czołg premium
  • miejsce w garażu
  • 7 konta premium
  • 1000 złota

Wpisz kod zaproszeniowy: DFE7KGDE na poniższej stronie: http://eu.wargaming.net/join/478_13240750871 i zacznij swoją przygodę z World of Tanks! 

Dodatkowo, co piąta osoba, która zakupi HyperX Fury USB w sklepie internetowym www.komputronik.pl i wyśle email zatytułowany „Czołg Fury”, wpisując w treści słowo „KOD” i nr zamówienia ze sklepie internetowym, na adres promocja@komputronik.pl otrzyma kod uprawniający do pobrania czołgu Fury do gry World of Tanks (wartość kodu to ok. 70zł) 

Kod z czołgiem FURY zawiera:

  • Czołg M4A3E8 ‘Fury’ Sherman tank
  • miejsce w garażu
  • 7 dni konta premium

Powodzenia i do boju! 

Promocja trwa do 31 stycznia lub do wyczerpnia zapasu kodów promocyjnych.

 

EDIT:

 

32GB pojawiają się i znikają z oferty  :unsure:

 

są jeszcze 16 i 64: 

http://www.komputronik.pl/product/239979/Elektronika/Sprz%C4%99t_komputerowy/Kingston_HyperX_Fury_64GB_USB_3_0_90_30_MB_s.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocje teraz to jednak nie to samo co 10 000 golda rekompensaty + 1250 golda + 7 dni premium za ~85zł ;)

 

W promocji komputronika, żeby dostać złoto trzeba załorzyć nowe konto, wydać grubo ponad 100zł i liczyć, że jest się tą jedną osobą na pięć ;)


 

co dalej po Kv-1

troche pomieszali ta sciezke, ale ja bym cisnal na IS7

 

Ja robiłem ścieżkę do KV-1 i potem wszystko, żeby mieć całą dolną połowę drzewka :)

teraz mam kv-13, kv-4, kv-2, niedługo t-43, IS i S-51 :)

KV-1S i KV-85 są najpopularniejsze, dobrze mi się grało KV-85, KV-1S nie grałem, bo jakoś inaczej drzewko wyglądało niedawno i nie trzeba było przez niego przechodzić ;)

T-150 to bardzo fajny czołg :)

KV-2 na początku mnie nie przekonywał, nawet z najlepszym działem, ale teraz, po wyszkoleniu załogi i zainstalowaniu dosyłaczki jest fajnie, już tylko 30k exp do S-51 mi zostało :)

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyjcie tę bitwę  :drool:

 

Próbowałem...pod KV1 się schowałem nawet i 2 razy dostał, ale...albo na koreańskim serwerze ELC jest lepszy, albo ten Koreańczyk musi mieć wszystkie perki i specjalności a do tego ulepszacze na wyposażeniu plus mega skill gracza ofc ;)

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej cieszy mnie ta Lorrka i jej dzisiejsza kreseczka na lufie . Szkoda, że nikt nie chce takiej atry do drużyny .  :mellow:

jak Ci sie gralo ta arta VII tieru ?

dorobilem sie tego swiezo i jest masakra mimo BIA na zalodze,

zero splasha, jak nie trafi centralnie to nawet gaski nie sciaga, a jak trafi to zabiera po 100-200.

totalna masakra, pogram tym jeszcze z tydzien to mi WN8 do poziomu pomidora spadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG jakie wyniki :blink:

 

Często Ci na chacie piszą "fu, cancer of this game" ? :twisted:

Może tu nie będę cytował co wypisują trafieni lub też zniszczeni gracze . Za niedługo będę poliglotą, bo np wiem już jak słowo penis brzmi w większości języków jakie można usłyszeć w Eu . :biglol:

 

 

 

jak Ci sie gralo ta arta VII tieru ? dorobilem sie tego swiezo i jest masakra mimo BIA na zalodze, zero splasha, jak nie trafi centralnie to nawet gaski nie sciaga, a jak trafi to zabiera po 100-200. totalna masakra, pogram tym jeszcze z tydzien to mi WN8 do poziomu pomidora spadnie

Na dzień dzisiejszy gram artami na czterech tierach a każdy z nich ma swoją perełkę . Zawsze proponuję nowym graczom , którzy chcą pobawić się artą, żeby zaczynali tą przygodę od gałęzi niemieckiej a tu mamy rewelacyjne działa : Grille, Hummel i Panther . Bardzo skuteczne i dające dużo frajdy działa samobieżne . Sama technika gry jest też bardzo ważna , np ustawianie skrajnych działa, tak aby celować cały czas na maksymalnym skupieniu . Zobaczysz, że z czasem będziesz celował obok przeciwnika korygując szybkość lotu pocisku, odległość i prędkość wroga .

 

FV304 grając dwa tiery wyżej zadaje obrażenia rzędu 10-50 ale co 10s , trzeba się trochę nakombinować i szukać możliwości uzyskania trafienia w tył przeciwnika i wtedy osiągasz wynik wielokrotne większy . Zamontuj na pojeździe siatkę, szybsze przeładowanie i celowanie a wyniki się poprawią . Warto też zaprzyjaźnić się z pakietem Aslaina i celownikiem Arta Pro , od jakiegoś czasu z nim walczę i wyniki są pozytywne .

 

Co Ty masz na VII ? 

Edytowane przez Mark L.A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się coraz bardziej gra arta :) Z jednej strony nawrzucają epitetów, ale z drugiej wychwalają. FV304 jest świetna, czekam aż załoga dobije do 100%, wrzucę wentylację, dosylacz, może coś zamiast siatki(w fv mało się przydaje ;) ) a załodze kamo i czuje, ze zostanie u mnie na dluzej :D

Jakieś plotki słyszałem, ze devsi rozważają buffa dla artylerii :-o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...