Skocz do zawartości

World of Tanks


Max

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

jak tam czolgisci ? gra ktos jeszcze ?

ja z nalogu nie wychodze i poszerzylem ostatnio garaz o 3 nowe X`tki i przyznam ze BC25 daje rade ;)

za to obj268 po ostatnim nerfie zupelnie nie daje frajdy z gry, juz ISU mi sie fajniej gralo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gramy gramy :)

 

Ja w takie wysokie tiery nie idę bo bez premki to raczej niewykonalne. Na razie zatrzymałem się na VII z ISem i mozolnie zbieram expa do T29.

Sporo gram hellcatem i moją nową miłością - KV-2 :) To jest mistrz. Czołg VI poziomu który potrafi na strzała zdjąć churchilla 1-3 albo ARL44 :) Nawet jak wyrzuci do ósemki to nie jestem chłopcem do bicia bo potrafię sporo dmg zadać. Pierdyknięcie ma fenomenalne :)

 

A nie wiesz co zrobili z tygrysem 1 ? Ponoć dostał buffa solidnego, a stoję przed wyborem i nie wiem czy iść na tygrysa czy odpuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam szczegolow modyfikacji tigera ale swiezo go wyexpilem do 2`ki i przyznam ze gralo mi sie fajnie,

troche miekki, tiger (P) duzo twardszy, za to w miare mobilny, fajne dzialo i super przeladowanie.

na VII`kach dupy nie urywa ale przyjemny czolg.

 

KV2 rozumiem ze grasz na trolu ?

dzialo dmg robi mega ale penetracji nie ma w ogole, do tego celnosc i czas przeladowania zupelnie nie powala, mecze ten czolg w kierunku S51 juz z 5 m-cy i od swieta gwiazdke zbijam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam szczegolow modyfikacji tigera ale swiezo go wyexpilem do 2`ki i przyznam ze gralo mi sie fajnie, troche miekki, tiger (P) duzo twardszy, za to w miare mobilny, fajne dzialo i super przeladowanie. na VII`kach dupy nie urywa ale przyjemny czolg.

Po aktualizacji trafiłem Konfrontację gdzie grałem ISem przeciwko tygrysom i muszę powiedzieć, że miałem problemy z ich przebiciem co wcześniej się nie zdarzało. Dlatego nie wiem czy to wynik buffa czy akurat losowanie miałem marne ;)

 

KV2 rozumiem ze grasz na trolu ? dzialo dmg robi mega ale penetracji nie ma w ogole, do tego celnosc i czas przeladowania zupelnie nie powala, mecze ten czolg w kierunku S51 juz z 5 m-cy i od swieta gwiazdke zbijam.

Dokładnie tak. Z trollem.

Te działo jest dziwne. Stojąc 30 metrów przed celem potrafi posłać pocisk w ziemię. Ale za to jest w stanie trafić przez pół mapy w wystający znad kamienia garnek wieży na El Haluf :)

Trzeba nim grać inaczej niż HTkami. Jest wolny i długo ładuje. Jak pojedziesz w pierwszej linii to ubiją Cię od razu. Lepiej trzymać się z tyłu, a już najlepiej byłoby gdyby jechał z tobą ktoś kto nas osłania w czasie przeładowania.

 

O przypomniało mi się, że zdjąłem nim na strzał AT8 :D Komentarz gracza z tego czołgu "WTF?????"  :biglol:

 

Może dobrze mi się nim gra bo ja mam styl taki "drugoliniowy". Nie lubię jeździć przodem i bić się w zwarciu. Wolę stanąć w krzakach kawałek z tyłu i doić z oddali - pewnie za dużo gram TDkami. Ale o dziwo taki styl sprawca się również w KV2. S-51 mam już dawno wyekspiony, a KV@ jest już "elitarny" ale zostawiam go w garażu bo uwielbiam nim grać. Idealny do odstresowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiger I (Henschel, ten "klasyczny") dostał buffa do:

- pancerza na przodzie wieży;

- szybkości obrotu

- (najważniejsze) czasu przeładowania topowego działa (8,8 L/71) - teraz ładuje 5'tkę z hakiem, więc morderczo

 

Osobiście jako moją "7'kę" mam Tigra P - dawniej był znakomity, obecnie... pomimo 200mm pancerza na froncie kadłuba wszyscy i tak walą w wieżę (i wchodzą) - mimo identycznej (z wyglądu) wieży jak w Tigrze H, ma ona znacząco słabszy pancerz. Do tego wolniej przeładowuje...

Co więcej, po Tigrze I jest dobry (i piękny!) Tiger II, a potem FENOMENALNE E-75 (polecam gorąco) - więc warto ;)

 

Ja nadal gram... założyliśmy z kumplami klan wydziałowy mojej Polibudy, i paziujemy... w garażu trzy X'tki (E-100/JgPz E-100/E-50M), i prawie wszystkie czołgi to te niemieckie :P Do tego brytyjskie TD'ki (kończę AT-8) i samotny ELC AMX z czasów, gdy próbowałem linię magazynków (dostałem go za darmo w ramach rozbicia AMX 12t) - zdecydowanie znakomity, diablo mobilny, o potężnym kopnięciu i dobrej penetracji czołg zaczepny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiger I (Henschel, ten "klasyczny") dostał buffa do:

- pancerza na przodzie wieży;

- szybkości obrotu

- (najważniejsze) czasu przeładowania topowego działa (8,8 L/71) - teraz ładuje 5'tkę z hakiem, więc morderczo

 

Ja nie grałem niemalże kwartał- ale dość sporo czytam i oglądam o tej grze.

Jak przeczytałem, że nie będzie czatu w grze to miałem banana od ucha do ucha.

I tak parę dni temu pograłem spróbować jak bez hejterstwa się gra /o niebo lepiej, aż chce się grać/ i VK45B na średnim dziale łupałem gromadę tigerów /tak MM skonfrontował u mnie kupa isów a u przeciwników tigerki/ wszelkiej maści aż dostałem As'a a ja tylko wlazłem w grę aby 8.11 liznąć. Także reasumując tigerki zmiękły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady,

IX`tka na VII`mki i to nawet z nienajlepszym dzialem to zadne osiagniecie.

co do czatu to faktycznie atmosfera sie rozluznila, chociaz czasami sie przydaje jak zostaje malo graczy i warto cos "skonsultowac"

mam tez wrazenie ze przybylo sporo baranow, co czasami ludzie odstawiaja i to na X`tkach to sie w glowie nie miesci,

a jak jeszcze na XVMmie widze, ze i ludzie maja wysokie staty to rynce opadaja.

marzy mi sie zeby gracze ktorzy zbieraja duzo ignorow od innych mieli banowane konta albo chciaz rzucalo ich na gry z innymi baranami.

 

co do odstresowania najlepszy jest pluton Pz Ic ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak pasjonuje was ta gierka to może zaciekawi Was info : 4-6 kwietnia 2014, Multikino Warszawa Złote Tarasy - światowy funał rozgrywek World

Of Tanks :-)

Link : http://thegrandfinals.com/en,34,about.html

Będzie pewnie sporo okazji żeby pogadać z najlepszymi graczami na świecie, dowiedzieć się "to i owo" , podpatrzeć ...

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Edytowane przez MForbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

byl ktos ?

slyszalem, ze kolesie niezle ogarniali

 

no i czekam na warthundera,

paru znajomych gra beta testy i mowia ze jest petarda.

wot trylion updatow i ciagle cos nieteges, a znikajace pociski i lagi skutecznie zniechecaja mnie do tej gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem na amen aby się tym zainteresowac.

O jakich znikających kulach piszesz?

Ja jedynie się brechtam z MM- czy się nastaram czy zdechnę po minucie-porażka w 90% przypadków. Nigdy nie przestane być rasowym pomidorem:D

 

!EDIT!

W nocy kolega wysłał mi smsa, że po zmianie hasła dają 300 golda- zmieniłem je przed wyłączeniem komputera a teraz spr i dali obiecane 300szt. Jak będzie promocja to kolejne 2 miejsca w garażu zakupie.

Edytowane przez Dymian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak znowu diametralnie. Raptem kilka czołgów będzie w HD, zmiana cieniowania i w zasadzie koniec. No i odpadające wieże po wybuchu magazynu amunicji.

 

Diametralne zmiany wejdą wtedy gdy gra zacznie wykorzystywać więcej niż jeden rdzeń :)

 

 

pewnie wspolczynnik oszukanstwa zwiekszy sie 3 krotnie

Dramatyzujesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no zmieniaja caly silnik gry takze na pewno bedzie cos inaczej.

co do oszukanczego czynnika to jest cos takiego ze jak jestes mega pomidorem to MM losuje Cie tak zeby twoje WR nie spadlo chyba ponizej 45%, tak samo jest jak masz WR zbyt wysoki,

wtedy losuje tak zeby gre przegrac.

powiadaja ze jak masz przegrac to i tak przegrasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie no zmieniaja caly silnik gry takze na pewno bedzie cos inaczej.

Grałem w betę. Wielkich różnic nie widać. :)

 

 

co do oszukanczego czynnika to jest cos takiego ze jak jestes mega pomidorem to MM losuje Cie tak zeby twoje WR nie spadlo chyba ponizej 45%, tak samo jest jak masz WR zbyt wysoki, wtedy losuje tak zeby gre przegrac. powiadaja ze jak masz przegrac to i tak przegrasz

W tym coś jest. Ostatnio miałem niezłą passę. 3 dni z rzędu WR na poziomie 65%. Dzisiaj na 10 bitew 3 wygrane :P Czas kończyć.

 

A zapomniałem o jednej ważnej zmianie. Zmienia się automatyczne celowanie (te pod PPM). Do tej pory automat celował pod wierzę. Teraz będzie celować w dolną płytę lub silniki/zbiorniki patrząc z boku.

Sporo pożarów będzie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A zapomniałem o jednej ważnej zmianie. Zmienia się automatyczne celowanie (te pod PPM). Do tej pory automat celował pod wierzę. Teraz będzie celować w dolną płytę lub silniki/zbiorniki patrząc z boku. Sporo pożarów będzie  

a to ciekawe,

fajnie moze byc na BC25 jak sie goscia objezdza i wali caly magazynek ponizej lini wiezy,

teraz czasami rykoszetuje na wiezy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...