Skocz do zawartości

modyfikacja silnika


Macius12bz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

zaczeło sie od zwyklego pytania a wyszedł temat ze hoho :) porady uszczypiwosci i takie tam ale mnie to nie zraza,warto sie czegos nowego dowiedziec,zawsze o jeden post człowiek jest mądzejszy i czegos sie dowie, ja juz sie dowiedziałem duzo :) dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i o to chodzi :D temat zamkniety, tylko szkoda ze nikt nie slyszal nic na temat ktory zapytałem na poczatku no ale trudno pytałem z ciekawosci

 

No przeciez jasno Ci powiedziano, ze w Koszalinie to raczej moze byc slabo z odpowiednim warsztatem i wiedza.

Dla janosci - subaru to nie prom kosmiczny, ale wymaga, jak wiekszosc turbo-aut w tym przypadku, pewnej niezbednej pedanterii, bo drutowanie sie szybko zemsci.

A wiekszosc przecietnych mechanikow woli, z reguly, wymienic klocki w 20 autach, bo prosciej i przychod wiekszy, niz babrac sie w jakiejs duzej robocie. Wiec najlepiej w razie czego, by byl to zaufany warsztat, gdzie wiesz, ze zrobia Ci wszystko tak jak Ty chcesz/potrzebujesz, a nie na szybko.

Z tym, ze ktores z was musi wiedziec i tak, co wlasciwie chcecie zrobic i po co. I tutaj zaczyna sie problem i przewaga serwisow zajmujacych sie na codzien serwisem/modyfikacjami Subaru/aut sportowych.

 

A co do reszty - musisz realistycznie ustalic sobie cel i wtedy mozna dyskutowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z toba,dobra nie bede obwijał w bawełne. Znam sie troche na tych silnikach bo troche w nich robiłem z pewnym gosciem i podana cena była wymyslona :) bo w h.... kasy mozna pakowac i pakowac i to moze byc bez konca,ale nie chodzi oto nabyłem 2 auta z ktorymi teraz nie wiem co zrobic w topilem w sporo kasy i nie stac mnie na włozenie drugiej takiej sumy,i bede musiał sie ich pozbyc,z tym ze silniki sa rozłozone na czecsci pierwsze ktore gosc miał je złozyc ale niestet sie nie wywiazł a kazdy miał z nich miec po 300 pare KM i zostałem z tym wszystkim :( byc moze bede musial sie do kogos innego zglosci zeby to ogarnał dzieki

 

ale z tym tematem przejde do innego działu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz - zalezy od podejscia.

Mozesz minimalizowac straty i sprzedac to tak jak jest. Mozesz zlozyc silnik (w tej sytuacji moze najlepiej "do serii") i sprzedac jezdzace auta. Ale tez rynek jest sredni. No, albo isc po calosci, zrobic dla siebie i sie bawic - dluzej lub krocej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak wlasnie myslalem,chyba złoze jeden do serii i sprzedam bo jest w lepszym stanie,drugi zas rozbebeszona bude sprzedam na czesci albo w całosci kupie mlodszego z wytsrzelonym silnikiem ale kompletnego, włoze drugi złozony i bedzie ok moze nie poniose strasznych kosztów,teraz mi pozostaje mi znalezc kto pomoze złozyc mi silnik bo sam nie dam rady :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...