Skocz do zawartości

Obsługa księgowa firmy - szukam (Warszawa)


Roland

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam firmy (w Warszawie) do poprowadzenie księgowości DG.

Chodzi mi o kogoś zaufanego kto będzie miał doświadczenie w tym co można a czego nie można wliczyć w koszty, kogoś kto wyjaśni laikowi co i jak należy zrobić, do kogo co zgłaszać/płacić/itp.

 

Przy okazji pytanie do osób bardziej doświadczonych - rozumiem, że taka osoba bierze na siebie odpowiedzialność za prowadzenie księgowości i w razie problemów z US to on będzie się tłumaczył? Kto ew. płaci karę?

Na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze takiej firmy?

 

No i ostatnia kwestia ile średnio kosztuje taka obsługa? (raczej za wiele faktur nie będzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Roland, potrzebujesz kogos kto bedzie dyspozycyjny i kontaktowy. ja zaczolem od znanych firm ksiegowy ale nie moglem sie z nimi dogadac. Jak dla mnie zbyt asekuracyjni i nie pomoga ci znalezc kompromisowego rozwiazania. Obecnie od wielu juz lat mam ksiegowosc w malym biurze ktore prowadzi mila dziewczyna z bardzo duzym doswiadczeniem i ukladami. kontakt podam ci na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Roland,

nasze firmy obsługuje http://www.ufiks.pl/

Biuro jest na Mokotowie, poziom trzymają, błędy się nie zdarzyły

 

korzystalem z Ufiksu przez prawie 2 lata.. niestety o 2 lata za dlugo..

obojetni, nie potrafia nic wytlumaczyc, w przeciagu 2 lat dostalem 3 pisma z US (fuckupy ufiksu).. Na tle konkurencji sa drodzy (mowie na swoim przykladzie - niewielka firma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystalem z Ufiksu przez prawie 2 lata.. niestety o 2 lata za dlugo..

 

ehem,

dobra, to ja też poproszę o kontakt do sensownej księgowości. Myslałem, że to norma, że księgowe nie potrafią tłumaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystalem z Ufiksu przez prawie 2 lata.. niestety o 2 lata za dlugo..

 

ehem,

dobra, to ja też poproszę o kontakt do sensownej księgowości. Myslałem, że to norma, że księgowe nie potrafią tłumaczyć :)

Dehnel z moją fajnie się rozmawia - wytłumaczy co, jak i dlaczego, z US zawalczy - ogólnie zuch dziewczyna :)

Edytowane przez MForbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Roland, a ja polecam swoją księgową, która jest naprawdę mocno ogarnięta i konkretna.

Bierze za wszystko odpowiedzialność i jest kreatywna.

 

Naprawdę polecam, znam ja osobiście kupę lat, jest również moją klientką. Można się na mnie powołać. :)

 

Renata Błasiak

 

http://taxes-biurorachunkowe.eu/kontakt.html

 

 

Nikomu nie polecam tanich sieciówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Bierze za wszystko odpowiedzialność

 

Bardzo wątpię. ;)

 

Nie wątp.

 

Mam taką umowę z nią podpisaną.

 

Wątp. To pierwsza zasada przy robieniu hajsu ;)

Więc idź lepiej do "swojego prawnika" i niech Ci powie jak to jest na prawdę. Bo skoro wkręciła Cię w coś takiego, to może i gdzieś indziej coś jest "nie halo".

 

Jak się US doczepi do Twojej działalności bo księgowość dała d..., to Ty bekniesz. Ona może też, ale jedno nie ma wpływu na drugie. Potem możesz co najwyżej domagać się odszkodowania. I umową tego nie zmienisz.

 

Szukam firmy (w Warszawie) do poprowadzenie księgowości DG.

 

Jaka branża?

Edytowane przez QbaqBA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...