Skocz do zawartości

Żegnaj OTB MY 2010


ParaYasio

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

 

A więc stało się sprzedałem swojego subaru i wiecie co szkoda mi go przejechałem z nim 80kkm wymieniłem krótki silnik osłonę do wycieraczek i tarcze hamulcowe, zmieniłem audio i na koniec go sprzedałem czuję się tak jak bym sprzedał kumpla wiem, że z Yasiem na dłuższą miłość nie ma szans niemniej jak jeszcze na niego patrzę to się łezka w oku kręci hmmm. Byliśmy razem na Białorusi, w Niemczech i Austri dobry Bóg raczy wiedzieć gdzie jeszcze..... generalnie na koniec co tu gadać jest na pewno nie tuzinkowe auto, dla nietuzinkowych kierowników tak więc, na koniec mojej przygody z Subaru chciałbym pozdrowić Wszystkich na forum, fanów marki zaś nowemy właścicielowi życzę tysięcy kilometrów oraz tyle samo frajdy i zadowolenia z subaryny.

 

Co dalej jak wieść niesie nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki ha ha ha i nie dlatego, żebym nie ufał subaru niemniej zycie jest za krótkie aby trzymać się jednej marki nie znając innych. Pewnie też jakiś podwyższany SUV może coś z Volvo, VW, albo tym razem BMW sam jeszcze nie wiem niemniej nadal uważam, że subaru to poprostu fajne wózki i pewnie nikt mi już nie pomacha jak będę siedział w innym wozie aniżeli ten ze znaku plejad :-)

 

Siemako

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dalej jak wieść niesie nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki ha ha ha i nie dlatego, żebym nie ufał subaru niemniej zycie jest za krótkie aby trzymać się jednej marki nie znając innych. Pewnie też jakiś podwyższany SUV może coś z Volvo, VW, albo tym razem BMW sam jeszcze nie wiem niemniej nadal uważam, że subaru to poprostu fajne wózki i pewnie nikt mi już nie pomacha jak będę siedział w innym wozie aniżeli ten ze znaku plejad :-) Siemako

 

Volwo, VW, BMW :facepalm: do zobaczenia a cztery lata :mrgreen:

 

PS. Możemy liczyć na relacje po każdej zmianie? ;)

Edytowane przez arkadias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dalej jak wieść niesie nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki ha ha ha i nie dlatego, żebym nie ufał subaru niemniej zycie jest za krótkie aby trzymać się jednej marki nie znając innych. Pewnie też jakiś podwyższany SUV może coś z Volvo, VW, albo tym razem BMW sam jeszcze nie wiem niemniej nadal uważam, że subaru to poprostu fajne wózki i pewnie nikt mi już nie pomacha jak będę siedział w innym wozie aniżeli ten ze znaku plejad :-) Siemako

 

Volwo, VW, BMW :facepalm: do zobaczenia a cztery lata :mrgreen:

 

PS. Możemy liczyć na relacje po każdej zmianie? ;)

 

Spoko

 

Nikt nie powiedział, że żegnam się z subaru na wieki pewnie tylko na trochę oczywiście dam znaka jak się i czym jeździło ba nawet wpdanę tutaj co jakiś czas zobaczę co się dzieje lubię być na bieżąco ha ha ha wiem jedno napęd tego samochodu to legenda poparta faktami nie ma śniegu żeby to auto nie pojechalo zaś widok nowych A6 (zwykłych) jak kierownicy biegają z łańcuchami wkurw ich żon kiedy pani musi siedzieć i czekać podaczas gdy ja zmienialem płytę w subaru zostawiając ich daaaaleko z tyłu cóż bezcenne :-)

 

Swoją drogę lubię auta które budzą emocje i subaru jest jednym z nich poza tym cóż jako niespokojny duch oraz koleś ekstremalnie zwariowany nie chciałbym zaszufladkować siebie oraz tego co lubię najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...