Skocz do zawartości

Co to?


JED

Rekomendowane odpowiedzi

sticker tuning :wink:

 

 

Hue,hue...Ciekawe komu zginal ten "sticker" :shock: :?:

No właśnie ciekaw jestem czy to może nie mój :twisted: ?? Musiałem kupić nowy,a jeśli chodzi o auto to Justy,a nowe justy czy jak mu tam Jx coś tam jest takie samo jak Ignis od suzuki i produkują je na lince na węgrzech. Jakie było moje zdumienie(bywałem kilka razy w tej fabryce) jak obok mnie wyjechało ganz neue subaru,szkoda tylko że nie Impreza :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRIST, raczej: całe szczęście, że nie Impreza :!:

 

Tak, tu się zgadzam w rozumowaniu szczęście dla nas. Ja miałem na myśli punkt widzenia wtedy jak tam byłem :twisted: Jeżeli jeszcze imprezey zaczną produkować np. w Słowacji lub na węgrzech (gdzie np jest produkowane Audi TT) to znaczy że do końca świata niedaleko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawe wypowiedzi. No cóż, nie każdy ma to szczęście, że stać go na Imprezę, tudzież inne wymiatające auto. Ja zacząłem od Justy i nie widzę w tym nic śmiesznego, że ma napis Subaru :| A "Sticker Tuning" to naklejanie na auto szmatek różnej maści, które nie mają wiele wspólnego z prawdą... Tak gwoli ścisłości... Dla mnie bzdurą jest monotowanie wszelkiej maści spoilerów, desek do prasowania na Peueotach 106 czy innych autach w których nie mają zastosowania. Dlatego moje auto jest wolne od spoilerów. A jeśli komuś się nie podoba moja inwencja, cóż, niech nie patrzy, obok mnie często staje piękny Golf III...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawe wypowiedzi. No cóż, nie każdy ma to szczęście, że stać go na Imprezę, tudzież inne wymiatające auto. Ja zacząłem od Justy i nie widzę w tym nic śmiesznego, że ma napis Subaru :| A "Sticker Tuning" to naklejanie na auto szmatek różnej maści, które nie mają wiele wspólnego z prawdą... Tak gwoli ścisłości... Dla mnie bzdurą jest monotowanie wszelkiej maści spoilerów, desek do prasowania na Peueotach 106 czy innych autach w których nie mają zastosowania. Dlatego moje auto jest wolne od spoilerów. A jeśli komuś się nie podoba moja inwencja, cóż, niech nie patrzy, obok mnie często staje piękny Golf III...

 

O, KUR.A!!!

 

Dacie wiare, ze znalazl sie wlasciciel sfotografowanego i obgadanego auta?!

 

Dla mnie, to tzw. hardcore :twisted: !!!

 

Gratuluje koledze i podpowiadam, ze "stac na Impreze", to raczej NIEszczescie :mrgreen: .

 

P.S. Trist, spytaj o sticker :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś dał mi cynk, że jest tu dział plotek i ploteczek :lol:

Może też kiedyś będę NIEszczęśliwym posiadaczem Imprezy;). Narazie zadowalam się tym co mam i cieszę się, że nie jest to Tico.

 

 

P.S. Co do pochodzenia stickera, to został zakupiony od właściciela, który czyścił SWOJE auto z oznaczeń. Ot taki kaprys. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wtopa JED

 

Wiesz, Gdansk to miale miasto...

 

Narazie zadowalam się tym co mam i cieszę się, że nie jest to Tico.

 

I to jest sluszna koncepcja!

 

Bo Justynki to dzielne dziewczynki

 

To co to w koncu jest?! Ja sie wcale nie nabijalem z napisu "subaru", tylko rzeczywiscie nie wiedzialem co to jest!!!

Rozumiem, ze jest to Suzuki-wannabe Subaru, tak?

 

Dobra, juz wiem : Justin (Timberlake)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze jest to Suzuki-wannabe Subaru, tak?

 

Subaru Justy = Suzuki Swift AWD. Powstawały na tej samej linii produkcyjnej ale jedne nosiły oznaczenia Suzuki a inne Subaru :)

Ja mam Subaru Justy wszystkie oznaczenia na klapach, kierownicy i kluczykach są z Subaru ale na tabliczce znamionowej jako zakład produkcji jest Suzuki Magyar :) Ot taka ciekawostka :) coś jak Hyosung i Junak jesli ktoś interesuje się motocyklami ... Ot globalizacja. Zreszta to samo jest w przypadku Peugeot Boxer/Citroen Jumper/Fiat Ducato. Te same pojazdy różne znaczki na masce...

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A KJS? Brak sztywności nadwozia i ten silnik... mało rajdowe

 

 

lol to kolega za błysną......

 

"huzar105" spójrz parę pięter wyżej. Nie wszyscy wiedzą nawet że Subaru Justysie tak wyglądają... Subject: "co to?" A co dopiero takie szczegóły;)

 

ehhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wtopa JED

 

Wiesz, Gdansk to miale miasto...

 

Narazie zadowalam się tym co mam i cieszę się, że nie jest to Tico.

 

I to jest sluszna koncepcja!

 

Bo Justynki to dzielne dziewczynki

 

To co to w koncu jest?! Ja sie wcale nie nabijalem z napisu "subaru", tylko rzeczywiscie nie wiedzialem co to jest!!!

Rozumiem, ze jest to Suzuki-wannabe Subaru, tak?

 

Dobra, juz wiem : Justin (Timberlake)

 

Suzuki Swift GX /Subaru Justy GX 4WD czy jakoś tak w zależności od rynku. Nie robi mi różnicy jak się auto nazywa, aczkolwiek pierwotnie było to Subaru :)

 

Każda koncepcja jest słuszna, nawet jeśli jest anty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...