Skocz do zawartości

Hasło promujące firmę - NAGRODA :)


KALI

Rekomendowane odpowiedzi

Domyślałem się, że ktoś może tak to odebrać ale wierz mi, że nie to miałem na celu. Nie mam potrzeby w taki sposób reklamować firmy. Radzimy sobie

 

Wierze i zartowalem przeciez, co nie zmienia faktu ze taki "PR" to dobry "PR" ;)

 

ehh...Nie lubię cherry

 

to zawsze moze byc wisniowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Mam oficjalne wyniki. Niestety jury zadecydowało inaczej i żadne z wymienionych tu haseł nie przeszło. Wygrało, moim zdaniem tez ciekawe hasło,

 

Point - nowa generacja bezpieczeństwa.

 

Natomiast chciałbym nagrodzić, zgodnie z obietnicą, za hasła, które mi osobiście najbardziej przypadły do gustu:

 

KALI, o 11 styczeń 2013 - 14:02, powiedział: Urabus powiedział: Główny punkt bezpieczeństwa! Jakby to przerobić na: Your main security POINT. Może tak: Main Point of the security? Main Point of your security?

 

@@Urabus, podaj mi proszę swój adres na PW. W tym tygodniu dotarczę umówionego STI :)

 

Wszystkim czynnie biorącym udział serdecznie dziękuję i mam nadzieję, że w przyszłości również będę mógł liczyć na waszą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Urabus, podaj mi proszę swój adres na PW. W tym tygodniu dotarczę umówionego STI

Doceniam gest i cieszę się, że moje pomysły przypadły Ci do gustu B) ale reguły był żelazne ;)

Za zwycięstwo STI-aj,

A przegranym baju baj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól zatem, że prześlę nagrodę pocieszenia, która pierwotnie miała być główną, czyli zapach. Jako organizator konkursu, zarządzam właśnie tak. Byc może hasło wymyślone przez Ciebie również będą gdzieś użyte, więc nagroda się należy.

A skoro nie chcesz STI, trudno. Sam sobie nowym pojeżdżę, chociaż wolę swojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...