Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, elmo napisał:

Kawy jeszcze nie skonsumowałem

Jeżeli @przemekka się z Tobą podzieli tą, którą zapodałem, to śmiało, częstuj się ;) Jeżeli jednak Przemek "kawę" skonsumował już całą, to proszę, poznaj moją dobroć nieskończoną:

23f4a0fbb0bde7236d9e96706a337754--sexy-c

Smacznego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, elmo napisał:

To ja poproszę litra na rozsądek i jakieś pigułki na odwagę.

 

...masz randkę? :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elmo napisał:

To ja poproszę litra na rozsądek i jakieś pigułki na odwagę.

 

39 minut temu, Fala napisał:

 

...masz randkę? :P

Ja tam widzę trzy możliwości, każda jedna bardziej ekstremalna od poprzedniej:

 

1. Nasz drogi Elmo postanowił dostać podwyżkę - pigułki na odwagę są zatem wskazane, litr na rozsądek też - spije się kolega i rozsądnie o podwyżkę nie będzie w stanie poprosić ;)

2. Nasz drogi Elmo postanowił zanabyć Skodę - pigułki na odwagę są i tutaj wskazane (chociaż raczej nie pomogą), a litr na rozsądek sprawi, że nikt go pijanego za kółko nie puści - zatem i zakup auta, tfu, Skody znaczy się będzie mało rozsądny

3. Nasz drogi Elmo postanowił wstąpić w związek małżeński - pigułki na odwagę mogą wydawać się dobrym rozwiązaniem, chociaż lepszym by był litr na wzmiankowaną odwagę, a pigułki jako rozsądne wyjście z tej krępującej sytuacji - przecież jak już koledze te pigułki wygładzą postrzeganie rzeczywistości, to i chęć do żeniaczki mu minie

 

No, napisałem się, a tu Elmo już przyjął i zapodał nam oficjalną wersję - ja tam jednak wolę swoje chore dywagacje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elmo napisał:

Widzę, że włożyłeś duszę w swoja analizę :P

A tak - czasami muszę potrenować ten, no, jak mu tam... a już wiem, umysł, rozum znaczy się, bo sam wiesz... w pracy to okazji ku temu niewiele...

Może by tak zatem jakaś ankieta? Którą karkołomną, brawurową i szaleńczą opcję wybierze nasz drogi Elmo? Podwyżka? Skoda? Małżeństwo? A może podwyżka, coby kolega mógł sobie Skodę kupić i tym samym zapunktować w oczach potencjalnej przyszłej gadziny, teściowej znaczy się, jako osoba poważna, stateczna, z dobrze płatną pracą, bezpiecznym, rodzinnym samochodem i fluffy królikami po sąsiedzku, że o mega wygodnym i przekozackim fotelu w miejscu pracy nie wspomnę :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elmo napisał:

Skoda i małżeństwo...straszne to :cry:

Głupiś - miałem jedno (Skodę) i drugie (dalej mam, znaczy się pozostaję w związku małżeńskim) - idzie się przyzwyczaić :lol: ale nie na zbyt długo - ja na ten przykład pozbyłem się Skody - tajniej wyszło :P

3 minuty temu, elmo napisał:

A nie mogę dostać podwyżki, żeby fancy świnie uczynić jeszcze bardziej bardziej,

Nie, żebym Ci dokuczał, ale świnia bez turbo nigdy nie będzie jeszcze bardziej bardziej :ph34r:

4 minuty temu, elmo napisał:

resztę spożytkować na króliczki, łanie i inne panie

Rozumiem, że George Best jest Twoim idolem? W końcu to chyba on stwierdził, że nie dość, że przepił dwie wątroby, to pieniądze wydawał na szybkie kobiety, piękne samochody i gorzałkę, a resztę zwyczajnie roztrwonił... Zuch z Ciebie:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, elmo napisał:

A co z "bawiąc uczy, ucząc bawi"? 

 

Mi się kojarzy z "szkolenie szkoleniowców" - ale może ja za dużo gupkowatych konferencji/szkoleń tłumaczyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...