Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Fala napisał:

Melduję że piątek w Dziku było tak:

 

Melduje , że czegoś mi tu brakuje tylko jeszcze nie wiem czego :question: a  już wiem, chyba tego https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wilk-z-wall-street-boiler-room-knf-polska,189,0,2382781.html  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że to był udany weekend, chociaż Grisza nieco dmuchał - jazda autostradą przy takim wietrze to średnia przyjemność <_<

 

5 minut temu, elmo napisał:

Odwyku dzień 8 :mellow:

Wyjdziesz z tego mocniejszy i odnowiony moralnie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, sluf napisał:

Melduję, że to był udany weekend, chociaż Grisza nieco dmuchał - jazda autostradą przy takim wietrze to średnia przyjemność <_<

 

 

 

Te podmuchy na autobanie to nie był/była żadna Grisza czy tam Grzegorz tylko wyprzedzajaca Cię Skoda :P

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, elmo napisał:

A jak w wyniku tego odwyku (i rachunku za niego) postanowię całkowicie rzucić ten nałóg ? :o

Wtedy zwycięstwo hartu ducha nad materią będzie całkowite :)

 

Godzinę temu, niebieskiultras napisał:

Te podmuchy na autobanie to nie był/była żadna Grisza czy tam Grzegorz tylko wyprzedzajaca Cię Skoda :P

A gdzie tam - podczas wyprzedzania przez Skodę zwykle mamy do czynienia z "sonic boom" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ipsx82 napisał:

Melduje , że czegoś mi tu brakuje tylko jeszcze nie wiem czego :question: a  już wiem, chyba tego https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wilk-z-wall-street-boiler-room-knf-polska,189,0,2382781.html  :biglol:

 

O kurde! O takich zjawiskach nie wiedziałem - ale to niezłe sqrwsyństwo... Nigdy w korpo nie byłem.

 

Żeby nie pozostawiać przestrzeni na jakieś domysły - bo nie mam pewności kto czyta, ogląda i ile z tego rozumie (chociaż to BTW smutne... No ale - bez osobistych!): nic wspólnego nie miała impreza w Dziku z tym filmem i podobnymi zjawiskami.

Raczej wręcz przeciwnie! Rockabilly & Ska fun! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elmo napisał:

Chyba na odwrót. Materia mojego portfela wygra nad fancy Subaru :P

A wcale, że nie, albowiem materią jest w tym przypadku Twoje Fancy Subaru, a hart ducha przejawia się tym, że bohatersko postanowisz zaprzestać finansować wzmiankowane Fancy Subaru, chociaż wiem, że nie będzie to łatwe - przesiądziesz się do jakiegoś normalnego samochodu, który nie będzie Ci dostarczał codziennej dawki adrenaliny związanej z odwiecznym pytaniem - dojedzie, czy trzeba będzie dzwonić po lawetę :P

 

3 godziny temu, ipsx82 napisał:

Melduje , że czegoś mi tu brakuje tylko jeszcze nie wiem czego :question: a  już wiem, chyba tego https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wilk-z-wall-street-boiler-room-knf-polska,189,0,2382781.html  :biglol:

No to ja się cieszę, że na prowincji, której mieszkańcem jestem takie rzeczy się (chyba) jeszcze nie dzieją...

 

@elmo kiedy ankieta "Czy wymienić Fancy Subaru, a jeżeli tak, to na co?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sluf napisał:

 

No to ja się cieszę, że na prowincji, której mieszkańcem jestem takie rzeczy się (chyba) jeszcze nie dzieją...

 

 

A ja myślałem że takie zjawiska to tylko na tym filmie co tam grał DiCaprio i to mocno podkoloryzowane , a jednak nie i okazuje się że Polacy też potrafią być przesiąknięci zgniłym kapitalizmem :coffee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, przemekka napisał:

8 dni wymieniają łożysko? :o

Właśnie dzwoniłem do ASO - na 95% będzie jutro gotowa do odbioru, natomiast co tam się wydarzyło, to niestety nie są w stanie mi powiedzieć. Pewnie oddali skrzynie jakiemuś podwykonawcy i sami nie wiedzą. No nic, mają dzwonić jutro około 12h to się może dowiem. Znów to poczucie niepewności, lęku i strachu. Akurat na Halloween  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, elmo napisał:

Znów to poczucie niepewności, lęku i strachu.

Bo czymże by było życie bez odrobiny niepewności ;)

 

Melduję, że odebrałem dzisiaj wyniki badań. Pani doktór stwierdziła, że biorąc pod uwagę mój tryb życia i moją obłość mam zatrważająco dobre wyniki :lol: Nawet glukozę i cholesterol mam zupełnie przyzwoite :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, sluf napisał:

Melduję, że odebrałem dzisiaj wyniki badań. Pani doktór stwierdziła, że biorąc pod uwagę mój tryb życia i moją obłość mam zatrważająco dobre wyniki :lol: Nawet glukozę i cholesterol mam zupełnie przyzwoite :ph34r:

Organizm regularnie płukany i odkażany to co ma być nie tak :P

 

10 minut temu, sluf napisał:

Bo czymże by było życie bez odrobiny niepewności ;)

Skodą :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, elmo napisał:

Właśnie dzwoniłem do ASO - na 95% będzie jutro gotowa do odbioru, natomiast co tam się wydarzyło, to niestety nie są w stanie mi powiedzieć. Pewnie oddali skrzynie jakiemuś podwykonawcy i sami nie wiedzą. No nic, mają dzwonić jutro około 12h to się może dowiem. Znów to poczucie niepewności, lęku i strachu. Akurat na Halloween  :facepalm:

 

Bardzo profesjonalnie. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elmo napisał:

O ile moje fancy Subaru pozwoli mi ja zachować :P

Rozumiem, że na trzeźwo nie da się Panny Piggy ogarnąć :lol:

 

A tak na serio, to nie sprzedawaj wątroby - oddaj nerkę, płuco, albo w ostateczności śledzionę (podobno bez niej można żyć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...