Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Kupisz Subaru i Wielebny Ci cofnie, a nawet ponownie Cię przechrzci, tfu ochrzci. ;)

najlepiej w Krakowie u Emila ;)

 

ps. piekło i tak mnie czeka - miałem Evo a mam Skodę... i Golfa :P

ps2. tyle dobrego, że w piekle zapewne ciekawsze towarzystwo niż w niebiosach ;)

ps3. i w piekle lepiej gotują - w niebiesiach z tym marnie, bo czy to opłaca się gotować dla kilku gości?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ssangyongi to solidne auta, chociaż widziałem już bardziej urodziwe konstrukcje na naszych drogach
Piękny to on nie jest, waży chyba tyle co Pancernick Patrolkin ;) pali tyle ile się wleje, ma dynamikę fortepianu koncertowego, ale: jest, wygodny, kopara opada co to auto potrafi w terenie jak się wciśnie magiczny klawisz "LOCK".

 

to dla mnie i już od teraz? pokornie błagam o zmiłowanie
"Zaraz, chwileczkę, spokój!" To tylko informacja i czcze przechwałki :)

 

Kupisz Subaru i Wielebny Ci cofnie, a nawet ponownie Cię przechrzci, tfu ochrzci.
I w tym jest pies pogrzebany :);) ("Jest drzewo, sie ścina, sie rżnie na deski w desce..." pies pogrzebany.) ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

szydera użytkowników Skody

Tego chyba nie zniosę   :ph34r:

 

a na kastrację się zgadzasz? no cóż... w sumie przy szyderze użytkowników Skody (chciałem napisać Skodziarzy, ale nie wiem, czy nie napisałbym tego z błędem, więc tego nie napiszę) pewnie nawet kastracja niestraszna

 

o już wiem, jaka jeszcze kara może Cię spotkać - 300 godzin wykładów z prawa administracyjnego :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tą działkę akurat lubię, więc bardzo chętnie
brak mi słów aby opisać bezmiar i bezkres Twojego zwyrodnienia :lol:

 

 

Dzień dzisiejszy jest nie do przyjęcia :facepalm:
polecam spacer - wprawdzie Odry w Stolycy nie ma, ale za to jest Wisła, a spacery wzdłuż jej brzegów wspominam do dzisiaj bardzo miło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

rzucenie się z mostu do Wisły już rozważałem
hmmm, a czy ja nie sugerowałem spaceru "wzdłuż" Wisły a nie kąpieli w niej poprzedzonej krótkim lotem z mostu? i lepiej nie skacz, bo jeszcze mnie posądzą o nakłanianie do samobójstwa ;)

 

 

Ja będę mógł dopiero we środę. :(
gdzieś na świecie musi być już środa, więc śmiało, nie krępuj się :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że zabrzmi to nieprawdopodobnie i niezbyt wiarygodnie, ale postanowiłem na dwie godzinki rozstać się z The Forum i poświęcić je na pracę (bo skoro już doturlałem się do mojego baraku to warto by było jednak zrobić coś innego poza spacerami, popijaniem kawki, pisaniem na The Forum i spoglądaniem na sekretarkę [oczywiście jedynie po to, aby upewnić się, że ma co robić i nie nudzi się w pracy]).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem, cały, zdrowy, trzeźwy i w miarę dobrym humorze. Melduję, że czasy kiedy to prokuratura była "PRL-em z maszynami do pisania" odeszły. A taką mniej więcej rzeczywistość, formalnie ponad 10 lat po PRL-u obserwowałem na praktykach podczas aplikacji. Przestrzeni prawno-karnej dotąd unikałem i mimo przyjemnego spotkania unikał nadal będę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...