Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Tu natomiast mamy rozkradanie przez prezydenta i jego współpracowników rzeczy które do nich nie należą.

 

Piszesz, jakbyś przy tym był. Byłeś?

Czytać potrafisz to co wkleiłem? Czy standardowo jak coś jest na PO czy Komorowskiego to pewna ściema?

Czego konkretnie nie potrafię przeczytać? Nie napisałeś tego, co cytowałem?

Żeby móc odpowiedzialnie mówić o kradzieży warto byłoby mieć na ręku prawomocny, skazujący, (i niezatarty przy tym) wyrok. Masz? Nie masz. I tyle.

To jest ogólnie zabawna jednostronność. Polega na tym, że np. jak mówi coś tvn, to to jest reżim i ogólna kupa, a jak mówi coś np w sieci, to jest na pewno super i prawda.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czego konkretnie nie potrafię przeczytać? Nie napisałeś tego, co cytowałem?

Żeby móc odpowiedzialnie mówić o kradzieży warto byłoby mieć na ręku prawomocny, skazujący, (i niezatarty przy tym) wyrok. Masz? Nie masz. I tyle.

To jest ogólnie zabawna jednostronność. Polega na tym, że np. jak mówi coś tvn, to to jest reżim i ogólna kupa, a jak mówi coś np w sieci, to jest na pewno super i prawda.

 

 

Dodaj jeszcze moją ulubioną "niezależną" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nami rządził to widać po parametrach gospodarki i ilości wybudowanych autostrad ;)

Czyli jak kraj się w miarę dobrze rozwija to rządzący mogą okradać i oszukiwać swoich obywateli ? Ciekawe podejście ;)

 

Zakładasz ,że raport otwarcia robiła firma zewnętrzna czy ekipa Dudy? Poczekałbym na dementi doniesień tego raportu.

Stachu, Ty i tak w to nie uwierzysz nigdy, no chyba, że sam Komorowski się by przyznał ;)

Nie wiem czy to jest sprawa dla sądu. Teoretycznie odprawy mogą być przecież legalne.  A skoro jest protokół, że 400 przedmiotów zostało wywiezionych bo zostały zniszczone to czego się czepiać. Pewnie przez tą willę tajfun przeszedł, że dywany i żyrandole się pouszkadzały i trzeba było wyrzucić :D;)

Edytowane przez lukasdraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@lukasdraz,Jeśli jest złodziejstwo i raport jako doniesienie to jest to sprawą policji ,prokuratury i ew. sądu,nie ma innego wyjścia.Więc zamiast powielać ratort(donos,oskarżenie)  ekipy Dudy poczekajmy spokojnie na rozwój sytuacji.

PS.Ale skazany prawomocnym wyrokiem I instancji minister Ci nie przeszkadza? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czego konkretnie nie potrafię przeczytać? Nie napisałeś tego, co cytowałem?

Żeby móc odpowiedzialnie mówić o kradzieży warto byłoby mieć na ręku prawomocny, skazujący, (i niezatarty przy tym) wyrok. Masz? Nie masz. I tyle.

To jest ogólnie zabawna jednostronność. Polega na tym, że np. jak mówi coś tvn, to to jest reżim i ogólna kupa, a jak mówi coś np w sieci, to jest na pewno super i prawda.

 

 

Dodaj jeszcze moją ulubioną "niezależną" ;)

Taaa ;). Ciekawe, czy jak napiszę, że to teraz, np. od dzisiaj reżim i rozpocznę dyskredytację, to będzie opór? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czego konkretnie nie potrafię przeczytać? Nie napisałeś tego, co cytowałem?

Żeby móc odpowiedzialnie mówić o kradzieży warto byłoby mieć na ręku prawomocny, skazujący, (i niezatarty przy tym) wyrok. Masz? Nie masz. I tyle.

To jest ogólnie zabawna jednostronność. Polega na tym, że np. jak mówi coś tvn, to to jest reżim i ogólna kupa, a jak mówi coś np w sieci, to jest na pewno super i prawda.

 

Dodaj jeszcze moją ulubioną "niezależną" ;)

Taaa ;). Ciekawe, czy jak napiszę, że to teraz, np. od dzisiaj reżim i rozpocznę dyskredytację, to będzie opór? ;)

 

 

Staniesz się wrogiem ludu i szkodliwym elementem na drodze do pełnej wolności narodu ;) lub zakamuflowaną opcją niemiecką,albo stoisz tam gdzie kiedyś stało ZOMO :biglol:

 

Ehhh,pośmiejmy się póki można ;)

 

 

Na szczęście to BYŁY prezydent Komorowski :yahoo:  i już chyba więcej tego debila nie będziemy musieli oglądać w polityce  ;)

Dlatego szkoda o nim gadać, rozliczyć osądzić i papa

 

O Macierewiczu było kilka stron wcześniej jednak :P

Oszszsz kurde a dzie jest szkiełko? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ich nie przeceniał. Wiele można PO zarzucać, mnie też w wielu kwestiach rozczarowali, ale kilku obecnych ministrów budzi mój niepokój.

Przypomnę tylko, bo niektórzy oburzyli się w kwestii niewinności pana Kamińskiego, jak pan Ziobro przez media "skazał" dr G. za zabójstwo, i rozwalił w ten sposób transplantologię.

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ich nie przeceniał. Wiele można PO zarzucać, mnie też w wielu kwestiach rozczarowali, ale kilku obecnych ministrów budzi mój niepokój.

Przypomnę tylko, bo niektórzy oburzyli się w kwestii niewinności pana Kamińskiego, jak pan Ziobro przez media "skazał" dr G. za zabójstwo, i rozwalił w ten sposób transplantologię.

 

Przemek,ale oni już przecież są mądrzejsi i wszystko będzie dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,czy można by coś zrobić z głosem Pani Premier Szydło,bo naprawdę jak jej słucham to staję się cały obolały :wacko:  :wacko:  :wacko:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a to przecież jeszcze całe pół roku :biglol:

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu ten filmik jest starszy od Ciebie, suchar jakich mało ;)

 

 

aaa,to mi umkło ;)

Tak czy owak miło się na stare lata czegoś nauczyć

 

 

 

A co do głosów, to Kopacz lepsza nie była, gadała non stop jakby się zaraz miała rozpłakać. Ale to politycy, nie ma znaczenia jakie mają głosy, ważne jak głosują ;)

 

Nie no,komunikacja ze społeczeństwem jest bardzo ważna,ja nie mogę jej słuchać,wszystko jedno co by nie mówiła,autentycznie wszystko mnie boli :P

 

 

:biglol:

Dobra,zamykam moją obecność Forumową na dziś,już wystarczająco dużo czasu żeśta mi zabrali :biglol:  ;)

 

Sleep well ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...