Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Ech Gruzja, Armenia  :wub:

P7230068.JPG

P7280561.JPG

P7290753.JPG

P7300837.JPG

P7310917.JPG

P7311026.JPG

P8011077.JPG

P8041406.JPG

P7280606.jpg

 

Przeżyjmy to jeszcze raz.  :)

Rozumiem ;) mam tak samo po wrześniowej wycieczce rowerowej po gruzińskich górach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rowerach to dopiero musi być hardcore. :)

No chyba, że mieliście busa, który woził wam rzeczy

Nie :)

Namiot na kierownicy, plecak 30ltr z matą i śpiworem oraz dwa zestawy ubrań (rower i po rowerze) oraz szczoteczka do zębów, mydło i ladowarka do tel/gps/gopro. 5-6kg. No i litr czaczy jako lekarstw na przypadłości zarówno psycho jak i somatyczne :P

10 dni/trochę ponad 500km jazdy.

Edytowane przez Fala
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

stach przesłuchaj sobie

 

polecam

 

Początek super.Będę musiał to zabrać w trasę ;)

 

koncert rewelacja.

 

Dawno nie słuchałem czegoś tak niepowtarzalnego.

 

 

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@,przesłuchałęm jakieś 20 min.,na całość muszę znależć więcej czasu,ale rzeczywiście jest fajne :) W jakim to mieście? 

nie mam pojęcia, ale zespół jest z Niemiec.

a juz wiem w Berlinie.

 

Przemek fajne zdjęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

...że kraj w ruinie a pani Szydlo na urlopie :(

ale chyba jeszcze pani Kopacz tym bałaganem zarządza ? czy już wszyscy zeszli do podziemia ?
No ale myślałem,że w pocie czoła kompletuje drużynę pierścienia, a tu proszę, urlop i na gotowe.Ehh ludzie to się w życiu potrafią ustawić.

A Polska w ruinie czeka.....

 

Dostrzegam taką retorykę którą zaczął pan Duda,że teraz dokładnie przejrzał na oczy jak jest źle i pewne obiecanki muszą poczekać sprytnie

 

 

rozumiem Stachu, że masz wiarygodne dane o tym ile zostało w kasie na rok 2016-2016 a ile z niej uleciało na premie i sowite wypłaty dla tych co zostawili Polskę w rozkwicie

ps:

Stachu jak coś to i w Warszawie mogę ci pokazać z 10-20 miejsc w ruinie nie mówiąc o Polsce B o której chyba mało wiemy ale wiadomo wszędzie płynie mleko i mniód, po prostu fiesta. Tylko ci obłąkani ludzie nie widzą tego dobrobytu :)

 

Kilkanaście miejsc w ruinie to można w każdym kraju i w każdym mieście znaleźć, czy to Niemcy czy USA.

Melduje że byłem na zakupach w dwóch marketach jeden niemiecki drugi francuski. Czwartek, samo południe, jeden z najbiedniejszych regionów w Polsce - warm-maz.

A oba parkingi zapchane autami w obu sklepach tłumy, że w koszykiem nie idzie się przecisnąć, kolejki do kas...

Kraj w ruinie  :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...