Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Przypadek?

 

Nie sądzę :rolleyes: 

 

Dobrze, że wybory na Miss Polski już się skończyły (przypominam, że wygrała kandydatka stojąca bardziej na prawo :biglol: ), bo można wrócić do starego Meldunkowego….

 

Zatem kawa:

 

Fotolia_70986150_Subscription_Monthly_M.

 

Ewentualnie dla tych jeszcze rozemocjonowanych ziółka ;) 

 

6203076-herbata-z-pokrzywy-643-385.jpg 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To ciemny naród nam dobrze zrobił " Miałeś chamie złoty róg, teraz ostał Ci się jeno sznur"
Mówiłem, by nie ruszać polityki, bo się pokłócicie i zaczniecie sobie dojeżdżać. A powyższe to wyraz najwyższego szacunku dla zwolenników innej opcji politycznej. zenada. 
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że przecież wybory zgodnie z ośmioletnią tradycją zostały sfałszowane :D

 

Zgadzam się z większością moich przedmówcow,tą zarazę trzeba przetrwać.

 

A teraz kawkapost-7717-0-55106700-1445933606_thumb.jpg

 

To ciemny naród nam dobrze zrobił " Miałeś chamie złoty róg, teraz ostał Ci się jeno sznur"

 

Mówiłem, by nie ruszać polityki, bo się pokłócicie i zaczniecie sobie dojeżdżać. A powyższe to wyraz najwyższego szacunku dla zwolenników innej opcji politycznej. zenada.

Grzesiu, ale chyba ludzie podobnie myślący mają prawo zameldować między sobą swoje powyborcze obawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że im dalej od Wisły tym ładniej.

 

 

Sprawdziłam przed chwilą wyprowadzając Frankensteina na spacer. Byzydura... :biglol:  

Edytowane przez Justi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mają prawo zameldować między sobą swoje powyborcze obawy?
Naturalnie, ale nie PO przez czarny PR i brak manier. 

 

Przynajmniej widać, komu tych manier i kultury brakuje ;)

 

 

Melduję, że jak dalej będziecie w tym tonie dyskutować, to damy Wam trochę czasu na ochłonięcie z szoku powyborczego :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

mają prawo zameldować między sobą swoje powyborcze obawy?

Naturalnie, ale nie PO przez czarny PR i brak manier.

Przynajmniej widać, komu tych manier i kultury brakuje ;)

 

 

Melduję, że jak dalej będziecie w tym tonie dyskutować, to damy Wam trochę czasu na ochłonięcie z szoku powyborczego :)

To ja od razu poproszę na 4 lata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mówiłem, by nie ruszać polityki, bo się pokłócicie i zaczniecie sobie dojeżdżać.

 

 

A ja uważam, że powinniśmy mieć jakiś wątek polityczny.

Najwyższy czas by nauczyć się rozmawiać o polityce ;)

Wystarczy otworzyć ten który już jest ;)

 

A tak na marginesie to cóż złego jest w cytowaniu Wyspiańskiego? Jak dla mnie ten cytat idealnie pasował wtedy i pasuje teraz do obecnej sytuacji.

 

To ja od razu poproszę na 4 lata :D

 

Optymista :mrgreen:

Jezu,nieeeeeeeee :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy otworzyć ten który już jest

 

Nie mamy konsensusu na ten temat... z jednej strony trudno się dziwić patrząc na "rozwój" dotychczasowych wątków politycznych... ale z drugiej strony dlaczego o tym nie rozmawiać... 

 

Może macie więc jakieś pomysły na to co można by zrobić, aby wątek polityczny mógł istnieć i nie zamienił się w tradycyjną pyskówkę  :question: Proszę meldować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wystarczy otworzyć ten który już jest

 

Nie mamy konsensusu na ten temat... z jednej strony trudno się dziwić patrząc na "rozwój" dotychczasowych wątków politycznych... ale z drugiej strony dlaczego o tym nie rozmawiać... 

 

Może macie więc jakieś pomysły na to co można by zrobić, aby wątek polityczny mógł istnieć i nie zamienił się w tradycyjną pyskówkę  :question: Proszę meldować ;)

Hmmm,kurcze Melduję że ciężki temat ;)

Ale przydało by się, bo będzie o czym gadać przez 4 lata ;)

 

Moja sugestia jest taka,żeby ostro reagować na każde ad personam, to pozwoli na w miarę swobodne wypowiedzenie swoich poglądów bez ostracyzmu.Taki Hyde park,jakby co mogę założyć ;)

Czyli wypowiadamy nasze kwestie,ale nie atakujemy personalnie adwersarza tylko odnosimy się do treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa, to kultura przy odnoszeniu się, ocenianiu polityków. Można w różny sposób ich oceniać, ale niekoniecznie używając określeń obraźliwych typu np. Bul itp.


Z innych ważnych kwestii. W Krakowie wypogodziło się. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...