Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Kawa po ormiańsku ;)

 

Słoneczko świeci. Wiosna. :)

Melduję, że fajny spacerek sobie zrobiliśmy. Moją ulubioną ulicą w Warszawie - Krakowskim Przedmieściem. :D;)

 

Coś Stacha nie ma. Czyżby fedrował? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, Stachu juz jestes :D

 

Pewnie juz jakis czas 

 

Czołem Piwko,

póki co jestem od niedawna ;)

Wracam do domu styrany po pracy a tu masażysta masuje moją żone :o ...............

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.......no dobra,masażystka ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej było zrobić drugi fakultet? :rolleyes:  :biglol: ;)


Melduję, że pendziolino jest fajne. Jest ciche, fotele są wygodne, nie słychać łączeń szyn jak w zwykłych pociągach, przyjechało 5 minut przed czasem. Czyli po prostu jest .... wreszcie normalnie. :)

 

Szkoda tylko, że zamiast pendziolino nie zakupili polskich taborów np. z Nowego Sącza. 

 

A, i jako, że jestem z "Krakowa" polecam zakup biletów w przedsprzedaży. Można kupić bilet do 30 dni przed planowaną podróżą i pierwsza pula kosztuje 49 zł (KRK-WAW).   :thumbup:  :dance:  :yahoo:  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kupić bilet do 30 dni przed planowaną podróżą i pierwsza pula kosztuje 49 zł (KRK-WAW). :thumbup::dance::yahoo:;)

Kolega z Krakowa ( :mrgreen: ) mi mówił, że równo 30 dni przed podrożą (i na wszystkie połączenia, KRK - GDY też ;) ) ... to jak to jest? ;)

 

Ponoć mało miejsca jest na nogi w miejscach ze stolikami ... tak słyszałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba kupowałem 30 dni wcześniej. I jak zobaczyłem cenę to od razu kupiłem też powrotne. :D

 

Nie siedzieliśmy przy stoliku, więc nie wiem. Na normalnych miejscach w 2 klasie miejsca mi nie brakowało, a niski nie jestem. ;)

Jak wysiadałam to zaglądnąłem do przedziału w 1 klasie i tam jest pod tym względem dramat. :o

 

Odnośnie Gdyni to podobno z Krakowa jedzie 5 i pół godziny. Nieźle.

 

BTW polecam aplikację Skycash na smartphona. Przez nią kupiłem bilety i w pociągu zeskanowali kod bezpośrednio z telefonu. Poza tym można nią płacić np. za parking w wielu miastach.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...