Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Mgła, ślisko, takie klimaty.

Za Prochowicami w rowie auto w marchewkowym kolorze tylko nać tzn. pokrywa bagażnika sterczała.

Oczywiście skoda ;) przedstawiciel handlowy jechał szybko ale bezpiecznie.

Kolego nie wiem jak to się stało, takie chusteczkowe opony teraz robią ale z roboty to mnie chyba wyp... daj no kolego zapalić.

Przywiozłem łobuza do Wro w sumie żal mi się zrobiło bo młody jeszcze łebek.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście skoda ;) przedstawiciel handlowy jechał szybko ale bezpiecznie.

Kolego nie wiem jak to się stało, takie chusteczkowe opony teraz robią ale z roboty to mnie chyba wyp... daj no kolego zapalić.

 

Bart Simpson, doprowadziłeś mnie do łez (ze śmiechu)  !

Trzymaj się tej linii, dajesz radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduję, że dzisiaj na światłach stałem sobie obok nowego Focusa RS - delikatnie mówiąc, na żywo auto wyglądem nie oszałamia, a i dźwięk jakiś nietęgi :(

melduję również, że najprawdopodobniej dopadła mnie UPG, na szczęście nie w moim nieistniejącym Subaru, ale w jak najbardziej realnej Avce :( do końca tygodnia będę wiedział co i jak, ale doradca serwisowy w ASO nieco mnie rozbawił stwierdzeniem - ten pana silnik to chyba nie do końca seryjny jest, prawda? no nie jest, i kto wie, może przy okazji naprawy będzie seryjny jeszcze mniej ;)

 

aha, księżyc wygląda zacnie, chociaż delikatna warstwa chmur nieco utrudnia obserwację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam pojechać do obserwatorium oglądać księżyc z bliska, ale po całym dniu walki z przyszłymi wykształciuchami już mi się nie chciało :rolleyes:

 

Oczywiście, zmieniłam koła zupełnie niepotrzebnie, do grudnia zimy nie będzie :biglol: chociaż wcale mnie to nie martwi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Napisany Dzisiaj, 07:21 melduję, że szaro, zimno i deszczowo, czyli standardowa pogoda dla tej pory roku   no to do roboty, chociaż okrutnie mi się nie chce...

 

Też się zbieram od rana ;)

 

być w pracy, to jedno, ale pracować to drugie, i tak jakoś dzisiaj mam pewien problem z tym ostatnim ;)

no nic, czas wdziać strój małego budowlańca i oprowadzić Dostojnych Gości po kołchozie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

To jest nietypowe ogłoszenie o charakterze charytatywnym.  Liczę na to, że nikt się nie obrazi – choć to  temat nieco na marginesie problematyki tego forum.

Chodzi o to, że fundacja Training Projects, w której pracuję , uruchamia drugą rundę projektu związanego z dofinansowaniami dla wszystkich organizacji niedochodowych i pozarządowych. Zapraszamy do składania wniosków o bezzwrotne dotacje do kwoty 20.000zł. Pomoc na akcje społeczne wspierające naukę i szkolnictwo, budowanie kapitału społecznego oraz walkę z biurokracją. Z programu wykluczeni są jednostki i organizacje polityczne, wspólnoty wyznaniowe, urzędy, korporacje.  Więcej tutaj: http://www.szkolenia-menedzerskie.pl/fundacja-granty 

Nie ma narzuconego harmonogramu w jakim trzeba się zmieścić z projektem – wszystkie rozpatrywane są na bieżąco i cały rok.  

Czołem,

Rafal

PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako nachalnej reklamy – chodzi o niekomercyjne szkolenia dla wolontariuszy i działaczy społecznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Liczę na to, że nikt się nie obrazi – choć to  temat nieco na marginesie problematyki tego forum.

Za ten "margines" to jednak co bardziej drażliwi mogą się obrazić ;)  :P   

 

ja akurat czuję się dowartościowany :P

 

melduję, że klientom bardzo spodobał się nasz kołchoz - lista zastrzeżeń do kontraktu już dużo mniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja akurat czuję się dowartościowany

Jak nie wiele trzeba, gdy ma się skodę :P  

 

myślałem raczej o mojej kochanej teściowej, ale w sumie Skoda też może być ;)

 

melduję, że deszcz, dużo deszczu, jeszcze więcej deszczu... zaprawdę powiadam Wam, potop jest bliski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...