Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

Płatki owsiane z miodem i rodzynkami - najlepszy pomysł jaki dziś wpadł mi do głowy  B)

pomysł całkiem zacny - ja bym jeszcze orzechy włoskie dorzucił, a płatki owsiane zamienił na śledzika :lol:

 

śledź, orzechy włoskie, rodzynki, miód? 

mieszanka jak na Wigilii

Edytowane przez dnl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Płatki owsiane z miodem i rodzynkami - najlepszy pomysł jaki dziś wpadł mi do głowy B)

Powinieneś jeszcze dorzucić trochę mojego kreteńskiego miodu ;)

 

Takiego jeszcze nie jadłem. Chętnie spróbuję  ;)

 

 

 

Płatki owsiane z miodem i rodzynkami - najlepszy pomysł jaki dziś wpadł mi do głowy  B)

pomysł całkiem zacny - ja bym jeszcze orzechy włoskie dorzucił, a płatki owsiane zamienił na śledzika :lol:

 

Czyżbyś zaciążył ?  :huh:  :P  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czyżbyś zaciążył ?
patrząc ma mój kałdun to całkiem możliwe :wacko:

a tak na serio, to melduję, że za owsianką ostatnio nie przepadam (przejadała mi się przy dzieciach), za to śledzie pod każdą postacią smakują mi ogromnie :)

 

btw. miód tymiankowy albo rozmarynowy to genialna sprawa :) w sumie każdy miód to genialna sprawa :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

i weekend :)

Długi weekend :D

no właśnie niekoniecznie - w poniedziałek muszę być w robocie, pewnie jako jeden z nielicznych w tym pięknym kraju ;)

Ja chyba tez pójdę do pracy bo nadgodzin trzeba bo bez nich premia slaba ;)

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w sumie każdy miód to genialna sprawa

Ten z ucha też ? :P  :D  

 

jeżeli lubisz to i owszem :P

ale to chyba nie miód a woskowina - Przemek jest łapiduch to będzie pewnie wiedział, w każdym razie akurat tego do jedzenia sobie nie dodaję B)

 

melduję, że już czas aby skończyć na dzisiaj robotę i zacząć "cieszyć się" przebywaniem z rodziną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zacząć "cieszyć się" przebywaniem z rodziną

Jest szansa, że jeszcze jutro będziesz żył - celem pasożytów nie jest szybkie uśmiercenie żywiciela ;)  

 

:lol: zwłaszcza, gdy jest to jedyny żywiciel wzmiankowanych pasożytów, dla niepoznaki zwanych rodziną ;)

 

melduję, że moja najkochańsza Żona znalazła sobie nowe "hobby" - namiętnie wyprzedaje nasz dobytek na OLX - jak nic skończymy w pustym domu, z furą pieniędzy z domowych wyprzedaży :ph34r: - no i fajnie, będzie na STI B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@mahu, lepiej obserwuj, czy przypadkiem Twoja nerka nie wisi na OLX ;):P
spokojnie - lewe płuco to fundusz stypendialny starszego syna, a lewa nerka młodszego - a jak wiadomo, najlepsza inwestycja, to poza wydawaniem pieniędzy na piękne samochody, szybkie kobiety i gorzałkę, to inwestycja w edukację dzieci :)

 

 

Czego i sobie życzę :D
zbieżność naszych oczekiwać względem rzeczywistości jest dość niepokojąca :ph34r:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a jak wiadomo, najlepsza inwestycja, to poza wydawaniem pieniędzy na piękne samochody, szybkie kobiety i gorzałkę, to inwestycja w edukację dzieci

Pozwolę sobie wdać się w polemikę ze sformułowaniem "poza". Osobiście bym skreślił, tak samo jak treść po przecinku in fine :P  


 

 

zbieżność naszych oczekiwać względem rzeczywistości jest dość niepokojąca

Nie drąż. Ja wiem jakie są moje oczekiwania :evil2:  :P  :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewe płuco

lewa nerka

 

Z prawymi organami wszystko w porządku? ;)

 

@@elmo, dziwię się że jeszcze miodku nie spróbowałeś, polecam oba :)

 

 

Melduję przy okazji, że skoda na lewym pasie to porażka, a baba w tej skodzie, to porażka do kwadratu :th_dash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elmo, czy bohaterem i idolem Twojej młodości nie był czasami niejaki Rzewski, porucznik huzarów? To by wiele wyjaśniało :P

Proszę nie używać czasu przeszłego...moja młodość to byt nieprzemijający  :P

 

 

@elmo, dziwię się że jeszcze miodku nie spróbowałeś, polecam oba

Też się sobie dziwię.

200_s.gif 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

melduję, że moja najkochańsza Żona znalazła sobie nowe "hobby" - namiętnie wyprzedaje nasz dobytek na OLX - jak nic skończymy w pustym domu, z furą pieniędzy z domowych wyprzedaży - no i fajnie, będzie na STI

 

STI mu się marzy, a pewnie Małżonka wymyśliła już jakieś nowe meble albo kolejną parę szpilek :biglol:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z prawymi organami wszystko w porządku? ;)

 

Alright :)

 

melduję, że moja najkochańsza Żona znalazła sobie nowe "hobby" - namiętnie wyprzedaje nasz dobytek na OLX - jak nic skończymy w pustym domu, z furą pieniędzy z domowych wyprzedaży - no i fajnie, będzie na STI

STI mu się marzy, a pewnie Małżonka wymyśliła już jakieś nowe meble albo kolejną parę szpilek :biglol:
Melduję że, na takie rzeczy jak szpilki itp. Jest moja pensja bo to w końcu mój obowiązek zapewnić materialny byt rodzinie. A zarobek z wyprzedaży to jak nic fundusz na STI, a jak uzbieramy wystarczająco dużo to i na EVO starczy :D Edytowane przez mahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że mój pracowy kolega, z którym dzielnie stawiamy czoła codziennym wyzwaniom, udał się na urlop. W poniedziałek zmęczone weekendem pokemony nie zatrybiły tego faktu, natomiast dziś już dotarło do pokemonowej świadomości to, że aktualnie wszelkie problemy tego świata muszą kierować do mnie  :icon_205:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@elmo, jak nic pracujemy w tej samej firmie - u mnie również mój kolega udał się na urlop - wczoraj było spokojnie - dzisiaj ludzie zorientowali się co i jak i uderzają do mnie ze swoimi nędznymi problemami :facepalm: w ramach podjętych środków zapobiegawczych umieściłem sobie na drzwiach do mojej klitki takie coś:

just-do-it-homer-simpson.jpg

 

niestety, skuteczność sugestii zawartej powyżej jest mizerna :cry:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba było przekręcić klucz w drzwiach? ;)

 

Nie wiem czy kogoś to zainteresuje, ale melduję, że Stach jest w drodze do Częstochowy. Ale nie pielgrzymka pokutna. :D

Jedzie po nową brykę. :)

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...