Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj myłem Forka dwa razy. Najpierw na myjni bezdotykowej. Po umyciu, przy wycieraniu okazało się, że myjnia nie tylko go nie umyła, ale też woda zostawiała mega zacieki. Pan ze stacji benzynowej stwierdził, że tego brudu ta myjnia nie umyje :huh:  :facepalm:  (auto było zakurzone i trochę zachlapane, jak po deszczowej pogodzie). Pojechaliśmy więc na drugą myjnię,  a tam wiaderko, rękawica z mikrofibry, szampon i i wszystko ładnie zeszło . :) 

 

Mam nadzieję, że jutro nie będzie burzy z gradem.  :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marudzę, że niespecjalnie mam powód do marudzenia - za oknem piękny poranek, w pracy zapowiada się dość intensywny dzień, ale bez większych problemów, poza tym to już półmetek tego tygodnia :) fajnie jest, a będzie jeszcze fajniej :)

zatem, tradycyjnie już, kawka i do roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Grzegorz Magdziarz, może kolega @@niebieskiultras, zamiast strażakiem chce zostać strażnikiem... rewolucji rzecz jasna ;) w Persji mają ich sporo :huh:

marudzę, że wieje przyjemny wiaterek od Jeziora Dąbie - jest całkiem miło, ale (tak Elmo, to "ale" jest specjalnie dla Ciebie) wkrótce słońce zacznie przypiekać przez okna i znowu zrobi się jak w piekarniku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czas do roboty :)
może to i prawda, ale czuję, że dopadła mnie ta sama jednostka chorobowa, na którą wczoraj uskarżał się Władca Kucyków ;) zatem zamiast pisać i nękać innych coś sobie poczytam ;)

 

dziś armagedon w pracy - mało nas  było a roboty jak nigdy ...

 

 

niebieski - to nie przez brodę tylko przez turban na głowie
A ja myślałem, że to przez tego kałacha co to go ze strzelnicy niby przypadkiem wyniósł. I już wiemy po co to strażakom.  :P

 

strzelnica dopiero 5 czerwca :ph34r:

 

strażakom przydałby się nowy wóz bo ostatnio 2 razy nie wyjechaliśmy (brak kierowcy który podejmie się okiełznania Czechosłowackiej besti )- na szczęście do miejscowych zagrożeń

 

 

może kolega @@niebieskiultras, zamiast strażakiem chce zostać strażnikiem... rewolucji rzecz jasna ;) w Persji mają ich sporo :huh:

 

strażnik ? nie nie nie . to nie moje klimaty

 

 

chociaż uważam ,że rewolucja w pewnych kręgach przydałaby się ;) ale się nie będę rozpisywał bo grozi to banem ;)

 

przy okazji pozdrowienia dla Stacha ! :)

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że... no i nie wiem czy czwarty to dobry pomysł ? Na pewno nie nie !! Tak podpowiada ego, ale jednocześnie super-ego (ktokolwiek wie co to jest) mówi: Czwarty nie zaszkodzi :huh:...

post-3711-0-53414700-1464119632.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej Id tak podpowiada. ;)

 

Superego powiedziałoby raczej "jeśli pijesz ten wspaniały trunek, to czemu nie w większym gronie, np. meldunkowym"? :D


No to trza wstać i ... trza jechać. :)
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

środa czyli piątek :D

nawet nie będę marudził, bo nie jest źle - popadało wczoraj wieczorem dość solidnie, dzisiaj słońca brak, więc można chwilę odpocząć od upału no i dzięki temu, że zostałem obudzony o 5 rano mogłem cieszyć się ciepłym pieczywem na śniadanie :)

teraz tylko odbębnić szychtę we fabryce i dłuuugi weekend można zacząć :)

 

 

 

trza jechać. :)
na Plejady ruszacie dzisiaj czy jutro?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...