Skocz do zawartości

śnieg w kołach stalowych


zeroart

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakis inny sposób poza zdjeciem kół na ich wyczyszczenie z zalegajacego śniegu po zabawie w głębokim sniegu? Chodzi o felgi stalowe, które od środka wypełnione są śniegiem łącznie z przestrzenią między felgą a bębnem i zafajdane całe tarcze, klocki i czujniki ABS`u. A w najbliższym czasie nie zapowiada sie ocieplenie (warszawa -10) a nie mam mozliwosci wsadzenia go do garazu zeby rozmarzł....

 

problem: wszystkie koła biją jak szalone az tyłek boli od wibracji, ABS szaleje...

Edytowane przez zeroart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ADK90 tego samgo zdania jestem... Szczęka mi opadła jak po śnieżnych zabawach dziś do szwagra podjechałem na wulkanizacje i Landrynka wyskoczyła z kapci... śnieg na wew rantach to nic...! Całe zawieszenie, przeguby, wachacze, amory, łączniki skute kilkoma warstwami śniegu... masakra... Ale co zrobisz? nic nie zrobisz... recznie zdjęte, potem pół godzinki pod nagrzewnicą żeby wszystko wypłynęło 9akurat na plotki) i jazda dalej... No niestety jak się chce bawić to trzeba sprzątać potem... Trzeba się przyzwyczaić :-P A oto sprawca całego zamieszania: podobne zabawy tylko na 20 cm śniegu a nie na ubitym...

 

Ale jakoś nie jestem przekonany do stosowania rozmrazania ciepłym strumieniem wody pod ciśnieniem przy temm -10`c. Nie wiem czemu ale nie jestem przekonany. Wiem jedno... Wywalam te felgi... może i nadaja się do grzecznej jazdy ale nie do buszowania w śniegu :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zajebisty plac :D I śnieg... Kurde u mnie nie ma nic!! Ale jakieś pachołki czy coś daj :P

 

Śnieg wszędzie się wbije i do wszystkiego się przyklei. Dla mnie najlepszym sposobem jest jego oderwanie ile się da a nie żadne mycie. Albo ew ciepły garaż.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce wcale nie jest spalone. tylko co za idiota kręci tam pączki przy pełnym parkingu w środku dnia...? jedzie się kulturalnie o 19.30 (zamykają o 20.00) gdy cały parking jest pusty i tyle. My raczej nie nadużuwamy gościnności ochrony i zmywamy się stamtąd o 21 grzecznie dziękując panom w odblakowych kamizelkach. mimo kamer i ochrony nigdy nie wzywaja policji jeżeli jest grzecznie...

Edytowane przez zeroart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jedno... Kwestia z czego masz zrobione i czy wytrzymaja estetycznie inwazje soli zima

 

@@zeroart, zagotuj hamulce :evil:

hmmmmmm...?

 

Wtedy roztopisz śnieg :D

dużo to nie daje... rozebrałem koła... to co się działo na amorach i wachaczach czy przegubach to masakra... lód zebrany z kilku nocnych wypadów... masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...