Skocz do zawartości

Nowy Forum - pytania techniczne i "jak to działa"


ape

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@ape, czy zdjęcia w podpisach muszą być takie wielkie? Po co? Niektóre zajmują pół ekranu, palec boli od przewijania... :???:

wielkość jest taka sama jak na starym forum. Ape sprawdził. (225x800 px). Jakie powinny być?

 

Pytanko małe mam... Czy w cytowaniu musi się pojawiać czas cytowanego posta? Wg mnie w zupełności wystarczy nick :)

zrobione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@ADK90, to może wypij, jeśli chcesz zrozumieć ;)

 

 

wielkość jest taka sama jak na starym forum. Ape sprawdził. (225x800 px). Jakie powinny być?

Wydawało mi się, że na starym były mniejsze. Teraz obrazek 500px × 217px zajmuje pół ekranu w lapku ... sądzę, że to trochę za dużo. Treść posta jest dodatkiem do podpisu w tej sytuacji, a powinno być odwrotnie :)

 

zrobione :)

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadal problem - kilkam obie jakiegoś użytkownika - klikam zakładkę jego posty - i wyskakuje mi tylko kilka - kilkanaście postów - i nie mogę przewijać ich w żadną stronę żeby zobaczyć wszystkie. I nie pytam o użytkowników, którzy mają tylko kilka, kilkanaście postów, ale o tych z duuużo większym dorobkiem

 

tak samo jak chcę znaleźć swoje posty używając profilu - wyskakuje mi tylko kilka i nic więcej

Edytowane przez siekla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klikasz w profilu znajdź tematy, później znajdź zawartość (w górnym prawym rogu), następnie wśród opcji do wyboru wybierasz tylko tematy (z lewej strony), przy czym wyszukiwanie jest ograniczone do roku, czyli do 28 listopada 2011 (uwzględniany jest ostatni napisany post, a nie rozpoczęcie wątku).

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że w ankietach po kliknięciu zobacz wyniki forum automatycznie zalicza mój głos jako oddany. Czy faktycznie mam sklerozę, czy jednak nie mogę głosować, jeżeli wpierw obejrzę wyniki?

Nie możesz głosować, podglądanie jest na nowym forum karane w ten sposób :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...