Skocz do zawartości

24 listopad tor słomczyn ZAMIAST NMnP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Harvi, fuxi, Monia, marta,

Piotrze z synami (ci od grila), ekipo foto videło, no i norveg dzięki. Super fajny dzień :cool:

NO I KATARZYNO FUKOWSKA, TWOJE CIASTO BYŁO DZIŚ MEGA WYJATKOWE I DZISIEJSZY TRENING BEZ NIEGO, BYŁBY DO BANI !

Jesteś niesamowita !

 

dziękuje za zaufanie !

vert

 

 

Boluś to ja dziękuję bez Ciebie i Twojej organizacji siedziałabym w domu przed TV a takto chociaż napatrzyłam się , pośmiałam i uwieczniłam spory materiał fotkowy i filmowy :-) Dziś ogarn fotki i podeślę linka a na filmy będziecie musieli poczekać może do jutra :-)

 

Pozdrowionka i było superrrrrrrr :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przyłączam się również do podziękowań ;-) jak zawsze super organizacja, catering no i oczywiście atmosfera :D

Szacun dla organizatorów !!!

@@vert, Piotrek dziękuję za lekcje jazdy :smile:

 

 

Jestem pod wielkim wrażeniem jak żona górala opanowała forestera ! Myślę Góral ze na plejadach to ty zostań pilotem

 

Miło mi to czytać :mrgreen: myślę, że to raczej będzie niemożliwe.... Jeszcze parę pojeżdzawek z Rallyevents, a w przyszłym roku na plejady jadę na trasę szosową naszą Imprezą :mrgreen:

 

Jeszcze raz dziękuję za dzień pełen wrażeń :-P

Edytowane przez MYSZA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vercik, Norveg - było zajebiście - jak zwykle - nuda panie....

Miło było Was wszystkich spotkać, a co poniektórych poznać. Antyk wytrzymał, bandy były łaskawe - czego chcieć więcej....

Następnej pojeżdzawki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert - dzięki za imprezę. W pierwszej połowie dnia świetnie się jeździło. No i atmosfera bardzo miła.

W drugiej połowie dnia, jak wiadomo to już sobie nie pojeździlem :-!

Jak ktoś ma nagranie mojego "zdarzenia"to będę wdzięczny za podesłanie mi na priv

 

Aaaa no i foty świetne! :-)

Edytowane przez BOROwaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas i na moje podziękowania dla całej ekipy Rally Events. Vert, Norveg było jak zwykle - czyli tak, że już się czeka na kolejny raz :)

Dzięki dla Fuksiego i Harviego za wskazówki z prawego. No i pozdrowienia dla spotykanej w ilosciach hurtowych forumowej braci. Pozdrawiam wszystkich i każdego z osobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert, Norveg, Lynx ! Dzięki raz jeszcze za kolejną okazję, żeby się wyszaleć za wszystkie czasy... ! Tor Słomczyn to moim zdaniem najlepszy w Polsce :) Pozdrawiam wszystkich spotkanych, dzięki za wspólną zabawę ! Slesz, miło Cię nareszcie poznać :)

 

Do następnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester - z wzajemnością :smile: już mówiłem w słomczynie ale powtórzę.. ogarniasz chłopie :grin: a 15 z przyjemnością (tyle że ten termin to bez zapisu - nie wiem czy dam radę, spróbuję - wanna się nie rozsypała to trzeba ją ganiać :twisted: )

 

no i się wyjaśniło :roll: 15-16 mam zjazd specjalizacyjny :roll: właśnie mail przyszedł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...