Skocz do zawartości

Jakie amorki - opinie, co polecacie


Korton

Rekomendowane odpowiedzi

Moze powinno byc w dziale mechanicznym, ale nie dotyczy subaru, wiec tutaj.

 

Nosze sie z zamiarem zmiany amortyzatorow, na oku mam BILSTEIN B6 (nie znam jeszcze ich ceny) - co mozecie o nich powiedziec i czy jest sens je ladowac do malego auta (Fiesta) z przecietnymi osiagami. Czy dac sobie spokoj i wziac gazowe Kayaby lub Sachsy (ich cena oscyluje ok. 200-250zl). Sprezyny mam eibachy -35mm i chcialbym aby amorki nie byly zamiekkie zeby minie dobijalo na progach, dziurach itp. Ogolnie doradzcie cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze powinno byc w dziale mechanicznym, ale nie dotyczy subaru, wiec tutaj.

 

Nosze sie z zamiarem zmiany amortyzatorow, na oku mam BILSTEIN B6 (nie znam jeszcze ich ceny) - co mozecie o nich powiedziec i czy jest sens je ladowac do malego auta (Fiesta) z przecietnymi osiagami. Czy dac sobie spokoj i wziac gazowe Kayaby lub Sachsy (ich cena oscyluje ok. 200-250zl). Sprezyny mam eibachy -35mm i chcialbym aby amorki nie byly zamiekkie zeby minie dobijalo na progach, dziurach itp. Ogolnie doradzcie cos.

 

B6 albo B8 (te drugie są do krótszych sprężyn, ale w niektórych autach B6 i B8 to ten sam amortyzator). Nie pchaj gazowych zamienników, bo szybko się skończą.

 

A czy jest sens? Ja mam w małym, 75-konnym pierdolocie coś w rodzaju PSS-a (rękodzieło Zerkopolu ;)) i nie żałuję (do momentu, kiedy będę musiał ten wózek sprzedać ;))

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proflex Jumbo

 

Jak z tej półki to polecam Ohlins, kolega ma w Saxo rajdowym - tylko nauka ustawiania tego zawiasu troche trwa :)

 

Nie no nie przesadzajmy, nie mam drugiego auta, zeby z tego zrobic rajdowke:) ma to byc cos co spelnie swoje zadanie, przy mozliwe niskich kosztach (ma poprawnie wspolpracowac z krotszymi sprezynami).

 

Ps. Jak bede mial STI/EVO pomysle nad proflexami, ohlinsami itp:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...