Skocz do zawartości

RZUCAMY PALENIE? E-PAPIEROSY? PROBOWALIŚCIE? CO SĄDZICIE?


Hattorihonza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ALEX <- nie będzie to przypadkiem ViVi Nova? http://allegro.pl/vivi-nova-najlepszy-clearomizer-do-lavatube-ego-i2810200596.html

Tak z ciekawości: gdzie kupowałeś to VAMO? Bo na allegro nie widzę; znalazłem w jakimś sklepie netowym, ale trochę się zniechęciłem bo w ogóle nie odpowiedzieli na mojego maila z pytaniem o dostępność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX <- nie będzie to przypadkiem ViVi Nova? http://allegro.pl/vi...2810200596.html

Tak też myslałem. Tylko ten z filmu wydawał mi się krótszy. Może dlatego, że bateria jest taaak wielka :)

 

Tak z ciekawości: gdzie kupowałeś to VAMO? Bo na allegro nie widzę; znalazłem w jakimś sklepie netowym, ale trochę się zniechęciłem bo w ogóle nie odpowiedzieli na mojego maila z pytaniem o dostępność...

Kupilem polecany przez Grzesiek_67 zestaw w ego2. Linki na poprzedniej stronie wątku.

 

długo nie wchodziłem na forum, SZOK jakie profesjonalne podejście do tematu

Apetyt rośnie w miarę ... palenia :) A tak na poważnie, to spaliła mi się jedna z 3 baterii. Wiem, że można kupić za parę złotych elektronikę (pewnie kupię, żeby mieć rezerwę), ale sporo wapuję i wkurza mnie to doładowywanie zwykłych. Generalnie bateria starcza mi na max 1/2 dnia. Niby mają pojemność 1100 mAh, ale chyba chińskich mAh ;) Myślę, że 3100 mAh Panasonica rozwiąże ten problem. ;)

Dzisiaj trochę poczytałem forum e-papieros.pl i jestem przekonany, że Grzesiek_67 mnie lubi polecając ten zestaw :mrgreen: Prawda, Grzesiek? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://youtu.be/Nm-ycm8szMg?t=11m39s

 

Tak mniej więcej dymi ten zestaw.

Trochę mnie przeraża rozmiar tego e-papierosa. To raczej cygaro. Te, które miałem poprzednio były gabarytowo zbliżone do tradycyjnych i nie było aż takiej różnicy w ustach.

 

Czy wszystkie współczesne dobre e-papierosy to takie armaty? :shock: :roll:

 

Przypominam Ci Twoją wypowiedź z początku tego wątku. Porównaj ją do tego co zakupiłeś hipokryto :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://youtu.be/Nm-ycm8szMg?t=11m39s

 

Tak mniej więcej dymi ten zestaw.

Trochę mnie przeraża rozmiar tego e-papierosa. To raczej cygaro. Te, które miałem poprzednio były gabarytowo zbliżone do tradycyjnych i nie było aż takiej różnicy w ustach.

 

Czy wszystkie współczesne dobre e-papierosy to takie armaty? :shock: :roll:

 

Przypominam Ci Twoją wypowiedź z początku tego wątku. Porównaj ją do tego co zakupiłeś hipokryto :mrgreen:

 

No co... łapa mi urosła :)

 

Czekam na przesyłkę i podzielę się wrażeniami. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek_67 mnie lubi polecając ten zestaw :mrgreen: Prawda, Grzesiek?

 

Oszywiście :mrgreen:

 

 

Pany drogie, to że ja sfikosowałem na punkcie e-szlugów nie oznacza wcale, że chorobę tę próbuję wyeksportować :mrgreen:

Sami mnie zaraziliście a teraz od "choler" wysłuchaję... (spokojnie, nie jestem cukrową dziewicą, nie rozpuszczę się :mrgreen: ).

 

Każden niechaj czyni co lubi. O i tyle :twisted:

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszcie druchy gdzie można nabyć to co jara ten starszy Pan na filmiku

 

On jara na tym filmiku kilka różnych kombinacji, ale jeśli chodzi Ci o to co zaczyna palić w 12 minucie, to jest eGo CE5+; można to kupić w całym zestawie w dość ciekawej cenie, np. na tej aukcji:

 

http://allegro.pl/e-papieros-ego-ce5-1100mah-rozbieralny-polecamy-i2830523748.html

 

Ja kupiłem w zeszłym tygodniu podobny i nie narzekam...

Ale jak wytrzymasz ;-) to może poczekaj ze dwa dni, bo idzie do mnie LavaTube z zasobnikiem ViVi Nova mini i wtedy będę mógł powiedzieć czy warto dawać te 2 setki więcej za Lave ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...

Ale jak wytrzymasz ;-) to może poczekaj ze dwa dni, bo idzie do mnie LavaTube z zasobnikiem ViVi Nova mini i wtedy będę mógł powiedzieć czy warto dawać te 2 setki więcej za Lave ...

Spoko - jak za trzy dni nie dasz znaku życia znaczy......było warto :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

 

 

ewentualnie może to rówież oznaczać brak zapłaty za net... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On jara na tym filmiku kilka różnych kombinacji, ale jeśli chodzi Ci o to co zaczyna palić w 12 minucie, to jest eGo CE5+; można to kupić w całym zestawie w dość ciekawej cenie, np. na tej aukcji:

a coś to jest warte, czy kolejny gówniany fajek, który po miesiącu się rozpadnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś to jest warte, czy kolejny gówniany fajek, który po miesiącu się rozpadnie?

 

Trudno powiedzieć, nie wygląda na jakąś szczególną tandetę... Natomiast jest inna kwestia: nawet gdyby miał się "rozpaść" po tym miesiącu, to ja np. wydawałem na ćmiki jakieś 400 zł/m-c, a nie 60 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie chcz rzucic palenie to sie rzuca i tyle. Nie pale już 8 lat a palilem po 2 paczki bez filtra dzinnie. Przyjalem z premedytacja metode 2 stopnowa. Przez rok palilem tylko cygaretki (czysty tyton bes uzalezniajacych dodatkow typu cacao) ai dokladnie po roku przestaem palic. od tamtej pory nawet nie spróbowałem papierosa i spaliłem cygaro bo bardzo było głupio nie docenić drogiego prezentu od kolegi z dawnych lat. ( nie powiem ze bez przyjemności)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wytrzymałem i poczekałem.....i co?

 

Dzisiaj już padam więc powiem tylko, że warto - jutro z rana napiszę dokładniej dlaczego...

A ja dzisiaj dosłałem VAMO. Warto, ale również jutro (o ile znajdę czas) napiszę dlaczego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wytrzymasz ;-) to może poczekaj ze dwa dni, bo idzie do mnie LavaTube z zasobnikiem ViVi Nova mini i wtedy będę mógł powiedzieć czy warto dawać te 2 setki więcej za Lave ...

No wytrzymałem i poczekałem.....i co?

 

Używam Lavy od dwóch dni i moje wrażenia są następujące: oczywista zaleta to możliwość stosowania porządnych akumulatorów, które wytrzymują o wiele dłużej niż w "budżetowym" eĆmiku - jeszcze nie mogę powiedzieć dokładnie ale w Lavie po dwóch dniach nie widać najmniejszych objawów wyczerpania baterii, a eGo umierał mi na początku drugiego dnia. To jednak było do przewidzenia, najlepsza zabawa wynika z możliwości zmian napięcia podawanego na grzałkę zasobnika (3-6V):

- przy 3V jest porównywalnie z eGo (czyli nieźle), może trochę więcej dymu, ale to pewnie kwestia lepszego zasobnika,

- przy 4V dymu jest co najmniej o 50% więcej; inaczej mówiąc - w eGo żeby dostać odpowiadającą mi ilość dymu musiałem robić "sztacha" ok. 3sekundowego, z Lavą taką samą ilość dymu dostaje po 2 sekundach, a może nawet trochę mniej. Oceniam, że przy 4V dymu idzie porównywalnie, albo trochę więcej niż przy paleniu analoga.

- przy 5V i mocnym sztachnięciu można spaść z krzesła :mrgreen:,

- 6V nie sprawdzałem bo mam za słabe grzałki (2.4 ohm, a musiałyby być raczej 2.8 ohm).

 

Tak że palę sobie spokojnie na 4.2V i jestem całkowicie usatysfakcjonowany - analogi leżą w szufladzie i nie mam najmniejszych ciągotek żeby po nie sięgać :smile:

I jeszcze dwie ważne uwagi:

 

1. Do Lavy (i innych modów) z porządnymi zasobnikami warto kupować liquidy o JAK NAJMNIEJSZEJ ZAWARTOŚCI NIKOTYNY. Dlaczego? Dlatego że ilość dymu którą potrafią wygenerować wiąże się oczywiście z odpowiednim zużyciem liquidu - ja paląc wcześniej ok. paczki analogów dziennie, zużywam teraz co najmniej 2 ml liquidu, więc kupując liquid np. 20mg/ml przyjmuję ~40mg nikotyny czyli tyle jak bym wypalił, UWAGA, ponad 60 marlboro light! Dlatego teraz czekam na liquid 7 mg/ml. I od razu uprzedzam pytania: nie, zawartość nikotyny NIE MA WPŁYWU na "kopa" i ilość dymu.

 

2. W pewnych okolicznościach wadą Lavy może być to, że jest OGROMNA (zdjęcie) - nie ma tu już mowy o dyskretnym popalaniu, tak żeby nikt się nie zorientował że to eFaja.

 

efaje.jpg

 

PS. Podziękowania dla Grzegorza za wskazanie słusznej drogi w epaleniu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Podziękowania dla Grzegorza za wskazanie słusznej drogi w epaleniu :smile:

 

Zdrówka kochany, zdrówka :mrgreen:

 

A żeby troszkę podkręcić piłkę bardziej i nadać jej wrednej rotacji to kolejna propozycja do Listy przebojów dla oldbojów (ewentualnie Studio Gama Gama Gama) :mrgreen: :

 

http://www.e-dym.pl/NOWO%C5%9ACI/797-Visione_Eternity_-_Multifunkcyjny,_rozbieralny_atomizer!.html

 

i to plus liquidy owocowe od Hasegawy, szczególnie w opcji drip, to jest po prostu niebo w gębie plus lepsze od orgazmu (młodzież uprasza się o wzięcia poprawki na wiek piszącego :mrgreen: ).

 

Gdyby się ktoś skusił, to proszę dać atomkowi jakieś dwie godziny od pierwszego nasączenia na dobre "przegryzienie się" i nie zwracanie uwagi na pierwsze, trochę płaskie smakowo maszki. On się potem odwdzięczy po tysiąckroć. Od tygodnia tylko na tym palę, BAJKA :cool:

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

PS. Pany tylko nie przeginajcie z tym napięciem na tubach, bo bobra złapiecie jak nic. A nie ma nic gorszego, jak dobry bóbr :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to plus liquidy owocowe od Hasegawy, szczególnie w opcji drip, to jest po prostu niebo w gębie plus lepsze od orgazmu

 

No kurcze, trzeba będzie spróbować...

 

PS. Też już jestem w wieku, w którym coraz więcej rzeczy jest lepsze od orgazmu :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...