Skocz do zawartości

Kącik audiofila


Luk77

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://youtu.be/Pu2m5vH4UJk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Luk77
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budżet? nie wiem, w praniu wyjdzie ;) ale wolałbym nie przeskakiwać nad cenę tych opticon(jakieś 1,7k eur).. elektroniki też jeszcze nie ma, ale plan jest najpierw na coś z lat 80tych(stary a mocny kloc) + źródło niestety komputer, a przyszłościowo klon accuphase. pokój? salon 3,5x6,5 i odsłuch jakoś w 2/3 długości - z tym, że czasem ma być głośno - ot, takie zboczenie mi zostało... muzyka? prawie wszystko, głównie rock i metal, trochę electro swingu, trochę elektroniki(ale starej), trochę electropop, ale raczej bez hiphopu, rapu itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chcesz/musisz mieć sprzęt "znanej" marki czy jesteś otwarty na propozycje? ;)

marka mnie nie rusza, chciałem diy przecież :) a dali dlatego, że podoba mi się brzmienie hybrydowego wysokotonowego...
Gorąco w takim razie polecam kontakt z Grzegorzem - właścicielem firmy Studio 16 Hertz (znajdziesz na stronie www). Jak nie chcesz płacić za znaczek, marketing itd. a przede wszystkim interesuje Cię dźwięk i jego jakość za konkretne talary - polecam jego osobę, jego niezwykłe doświadczenie i przede wszystkim produkty. Gość pomoże Ci dobrać odpowiednie kolumny i całą elektronikę towarzyszącą, by osiągnąć wyjątkowy dźwięk w swoim domu. Do tego człowiek skromny, sympatyczny i nie naciągacz jakich jest kilku na tym rynku. Edytowane przez Nowicjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chcesz/musisz mieć sprzęt "znanej" marki czy jesteś otwarty na propozycje? ;)

marka mnie nie rusza, chciałem diy przecież :) a dali dlatego, że podoba mi się brzmienie hybrydowego wysokotonowego...
Gorąco w takim razie polecam kontakt z Grzegorzem - właścicielem firmy Studio 16 Hertz (znajdziesz na stronie www). Jak nie chcesz płacić za znaczek, marketing itd. a przede wszystkim interesuje Cię dźwięk i jego jakość za konkretne talary - polecam jego osobę, jego niezwykłe doświadczenie i przede wszystkim produkty. Gość pomoże Ci dobrać odpowiednie kolumny i całą elektronikę towarzyszącą, by osiągnąć wyjątkowy dźwięk w swoim domu. Do tego człowiek skromny, sympatyczny i nie naciągacz jakich jest kilku na tym rynku.

 

dzięki za info, ale to trochę nie ta kasa... dali mogę kupić za 7k pln, a do najtańszych 16Hz musiałbym dołożyć jeszcze kolejne 2k...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tyle ze w Dali będziesz miał przetworniki (glosniki) z najnizszej półki o elementach zwrotnicy nie wspomnę a od Grzegorza będziesz miał przetworniki przynajmniej o kilka klas lepsze, zwrotnice oparte na porządnych podzespołach i doradztwo w zakresie elektroniki. Poza tym jest jeszcze kwestia indywidualnego zamówienia a także posiadanych przez Grzegorza par juz zrobionych kolumn, które mogą być w innej cenie niż oficjalna na stronie.

 

Zdecydowanie namawiam Cię na kontakt z nim. Studio to jedna z najlepszych polskich firm Audio a gość składa kolumny w oparciu o najlepsze przetworniki na rynku. Bebechy i dźwięk z moich Credo były w "firmowych" konstrukcjach za 30-40 tysięcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tyle ze w Dali będziesz miał przetworniki (glosniki) z najnizszej półki o elementach zwrotnicy nie wspomnę a od Grzegorza będziesz miał przetworniki przynajmniej o kilka klas lepsze, zwrotnice oparte na porządnych podzespołach i doradztwo w zakresie elektroniki. Poza tym jest jeszcze kwestia indywidualnego zamówienia a także posiadanych przez Grzegorza par juz zrobionych kolumn, które mogą być w innej cenie niż oficjalna na stronie.

 

Zdecydowanie namawiam Cię na kontakt z nim. Studio to jedna z najlepszych polskich firm Audio a gość składa kolumny w oparciu o najlepsze przetworniki na rynku. Bebechy i dźwięk z moich Credo były w "firmowych" konstrukcjach za 30-40 tysięcy...

 

pełna zgoda.

Do jakiego pieca chcesz podłączyć Dali i czego słuchasz ? One średnio się nadają do ostrej muzyki. W sumie wzmacniacz to kluczowy element. Dali są dość wymagające prądowo.

Edytowane przez Adam12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale które Dali ?

 

 

 

Co do konstrukcji Studio 16 Hertz ... Najlepiej pojechać do Grześka , posłuchać i przepadłeś ;)

 

Jego kolumny najlepiej grają z lampą.

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...