Skocz do zawartości

Jechać do ty Ameryki ? czy lepi dać se siana ?


Waldemar Biela

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz her Arno całkiem żeś mi smaka na te moje łyski odebrał. Chyba sie kopne do nocnego po śliwowice jako pyszniutko, a nie żeby se twarz bimbrem skompców kaleczyć. Oj staneły mi przed oczami czasy jak se człek na placyk w takim Slovenskim Brode wyskoczył i z butelcyny zatkany papierowym korkiem setuchne śmignoł. Potem biegusiem do domu a żona sie pyta co sie stało i dlaczego ja właściwie płacze. Oj popłakał by se człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie jedź :!:

Piwsko do kitu, policji na drodze cała fura, a jak se człek na kobitke choć przez okulary (coby lepiej rozmiary ocenic spojrzy), to za molestowanie do kicia od razu prowadzom :!:

To i nie dziwota, że przyrost majom tylko w pasie, a naturalny zaden.

Co ich do takiej rozpaczy doprowadza, za prąd wyłaczają, coby zadna rozpoznac nie mogła kto molestował .... a jak rozpoznać nie moze, to sie odpręży i skorzysta. No i może ktos na ich renty czy emerytury jednak będzie mógł pracować.

A i na ulicy zapalic se nie mozna, bo od razu albo straz do gaszenia, albo policja do mandatu pisania się zabiera.

Wolności nijakiej.

Tęsknota Cię będzie zżerała, jak nie przymierzając ślubna stan konta, albo - przpraszam za sformułowanie - tesciowa dobry nastrój. (wiem, że jestem brutalny i obecna na forum młodzież za uzycie słowa tesciowa w całej formie przepraszam !).

Siwy ! Tu Twoje miejsce, tu Twoje Subaru, tu Twój trunek ulubiony i Forum Twoje.

 

korsarus domesticus polonus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie !!!!!! ustalcie se na PW jakieś wspólne stanowisko w moi sprawie, bo jużem sześć razy rezerował bilet i sześć razy odmawiał. Ta kobita z tego Brytysz Olłejs to mnie już cheba nie lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jedź :!:

Piwsko do kitu

Jakie lubisz? ;)

policji na drodze cała fura

To ja chyba po innych drogach jezdze. ;)

A i na ulicy zapalic se nie mozna, bo od razu albo straz do gaszenia, albo policja do mandatu pisania się zabiera.

Niestety mozna. :(

Wolności nijakiej.

Czyli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie !!!!!! ustalcie se na PW jakieś wspólne stanowisko w moi sprawie, bo jużem sześć razy rezerował bilet i sześć razy odmawiał. Ta kobita z tego Brytysz Olłejs to mnie już cheba nie lubi.

Jedz i nie marudz. Co prawda jedziesz w zlym czasie bo Mardi Gras juz nie ma (kolega Korsarz by padl trupem widzac tyle cyckow na ulicy ;) ) ale da sie zyc. Ty jedziesz do Orlando czyli zgaduje Floryda? Masz szanse sie na jakis huragan zalapac ale powinno byc cieplo. Wszystkie dziadki sie na starosc na Floryde przenosza to zaleznie od wieku mozesz miec towarzystwo :twisted:

A jak to z Florydy ci nie odpowiada to wez sobie ta panienke z BA skoro tak czesto rozmawiacie to sie zaprzyjaznicie i bedzie git. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Waldku, zapewniam pana że na Florydzie będzie Pan zaliczany do młodzierzy. Przynajmniej 20 lat młodszy od średniej wiekowej w tym Stanie

 

No bo ja tam właśnie jade do takiej rodziny co I Swiatowe pamięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ide sie zachlac w imieniu sluzby.

Na czesc Ob Waldemara Be.

Bo ja jestrem jedynie ankoholyk.

A autem boje sie szybko jezdzic, wiec nie pasuje.

Nasteopone se kupie odchudzone legasy do stu koni.

Bo zona drzy.

 

Panie Arno, a nie lepiej kupic H6 240KM i wmawiac zonie, ze to jedynie 136? Obie strony beda zadowolone 8)

 

Pozdrawiam,

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ThanJu,

Nie po to inzynierowie z subaru maja zony, zeby nie wiedzieli gdzie predkosciomierz umiescic. Jak jeszcze ja podsune do przodu to nic nie widzi, ale corka z tylca donosi, poza tym corka ma wyczucie i nie lubi przyspieszen.

Co prawda bardzo lubi coreczka sportowe auta. Juz sie boje co bedzie za 6 lat. albo 5. Rany boskie.

Kto ma crke w wieku poborowym niech mowi CO ROBIC.

A w zamian porada:

Urzad skarbowy

Znajoma udawadniala przed Urzedem Skarbowym skad wziela

kase na remont mieszkania. Bylo tak, ze wystapila o zwrot podatku. Wezwano ja i zadano pytanie:

- skad przy pani zarobkach miala pani pieniadze na remont w wykazanej skali. Ona na to - a prosze pana - to WY udowodnijcie mi ze mam je nielegalnie a nie JA mam udawadniac ze uczciwie zarobilam. Urzedas zbaranial:

 

- Bedzie pani miala klopoty, to PANI ma udowodnic ze NIE

JEST "pani garbata i nie jest pani wielbladem" - czyli skad pani miala pieniadze? Poszla do adwokata - ten poradzil jej sposob i tak zrobila. Zglosila sie do urzedu skarbowego ponownie i napisala oswiadczenie iz pieniadze zarobila z czystej prostytucji. Alfonsa nie miala, kasa od klienta szla wprost do kieszeni - okreslila na pismie dokladnie ile razy sie puscila, jaka byla stawka za numerek i ladnie jej wyszla brakujaca do wykazania kwota. Urzednik po raz wtóry zbaranial ale NIC nie mógl zrobic

 

bowiem:

1. Czerpanie korzysci z prostytucji przez osobe trzecia jest zakazane (nierzad), zas prostytucja jako taka w ramach dwóch osób - jest legalna i nie ma podstawy prawnej by jej zakazac. 2. Podatku od prostytucji sie nie placi, poniewaz w roli alfonsa wystepowalby urzad skarbowy a co za tym idzie - panstwo.

 

 

 

A to jest zakazane przez Kodeks Karny, wiec dziwka chcac placic podatek od swej dzialalnosci - zlamalaby prawo. Ot metoda !

 

BTW - jest jeszcze jedna metoda wykazania przed urzedem | skarbowym skad mialo sie kase. Nalezy napisac oswiadczenie ze pieniadze zarobilo sie z przydroznej sprzedazy runa lesnego - jagody, borówki lub maliny. Wedle ustawy podatkowej - zbiór i sprzedaz runa lesnego jest nieopodatkowany, zatem nie ma

 

| podstawy prawnej by placic panstwu haracz. Udowodnienie zas ze ktos

| nie

zarobil jakiejs kwoty na przydroznej sprzedazy runa lesnego - jest niemozliwe bowiem nie ma sposobu by wykazac ile runa mozna zebrac. A jesli nawet bylby - i tak nikt nie udowodni zbieraczowi ze nie sprzedal tego za jakies duze pieniadze - bowiem ceny dyktuje rynek i nie ma mozliwosci wykazania ze kilograma jagód nie sprzedal za tysiac zlotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ci sie w tej całej Ameryce spodoba i co??

 

Zalana łzami..

 

To ja ci Monisiu odpowiem tako przypowieścio ludowo

 

Idzie se Baca w środe przez wieś i pod pacho niesie ksionżeczke do modlenia. Spotyka juhasa a ten zdziwony pyta : A wy baco to gdzie sie wybieracie ??

- A, idem se do Zakopanego na k...y.

- To po co wam ta ksionżeczka do modlenia.

- A bo jak mi sie spodoba ........do do niedzieli zostane.

 

Siwy też zalany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azazelu,

Czy dzis rancem przed osma rano gnales Boya a potem Warynskiego?

Bo cos GT kombui niebieskiego z zoltym na boku smignelo.

NIestety ale ja może wyglądam na GT ale jestem GX, i mam szare na boku. Moja SI dzis była na uniwerku rano, BROWARNA, LIPOWA ITD a prowadziła ją moją szanowna Małżonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sekwencyja odpowiedzi na (pod)chwytliwe zapytania RafałaW:

1. Brinkoff Nr1; a w kraju zmówione po polskiemu (bo wymowa ma niewyraźna juz po 4 piwach) Żywiec z beczki, lub jeszcze lepij Dojlidy

2. (a może 3?) regio wschodni coast

3. Biustów sie na Florydzie napatrzyłem, ale ciagle musiałem sie schylac coby cos zobaczyc - a jak juz tak nisko było - to mało interesujące.

Zostaje (jako światowiec) przy zdaniu Rosiewicza : najwięcej witaminy itd.

4. Wolność to :

- kwestia ceny za przekroczenie predkości (zamiast kicia)

- ew. odmowa pci pieknej zamiast sądu

- bliskość do kraju bez ograniczenia prędkości wogóle

- min 35 dni urlopu

- mozliwość przekroczenia granicy samochodem do min 3 krajów w ciagu 1 dnia

- mozliwość odwiedzenia krótkowzrocznego sąsiada bez obawy, że zostanę zastrzelony (albo jeszcze gorzej - że mi pólitry z dubltówki stłucze !)

 

To taka lista subiektywnych wolności. Choć istotnie - punkt widzenia zalezy itd.

 

Ale prawdziwa wolność to łajba na oceanie i Pikuś w roli psa ogrodnika :wink:

 

pzdr. do dalekich juesej

 

korsarus europeicus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAND OF FRIDYM

ez łi ol noł amerika yz dzy lent of fridym. bikos it yz. pirjot.

noł madafaka yz gona tel mi det it ejnt noł tru.

bolanda yz not e lent of fridym hałefer bikos łi hef Nawench ent Rokeetah.

bołf bik inczun czifs from algonquin trajb. Rokeetah yz best nołn fyr hyz wyszys gejz. hi ken kil wiz it. ( olwejz hef e myryr tu rywert de mortyl luk).

łi olzo hef polytykal koreknez, olzo nołn ez madafaka komeesyah.

Komeesyah yz e raszyn import from de border ow mangolya.

Komeesyah serwz ałer kąntri in de sejm łej det fiff kolum dit.

 

ent an tap of evrisink łi hef lafli import djutiz det kil ol de pleszyr oan dyz forum.

MISTER WALDI, goł tu AMERIKA ent tejk KRAKAŁ wiz ju. Hi dizerwz a brejk, men. A bik brejk. I si hjucz problemz erajzink. Łi ar ol łitnez tu jur dyzfankszonyl bihejfior.

Ol aj kyn sej: pur krakał. Tejk him łiz ju, mejk it ap tu him, for yz teribul czajlthut.

Lets ol junajt in sejfink pur Karkał, hu hes kam tu dyz forum for help.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sekwencyja odpowiedzi na (pod)chwytliwe zapytania RafałaW:

1. Brinkoff Nr1; a w kraju zmówione po polskiemu (bo wymowa ma niewyraźna juz po 4 piwach) Żywiec z beczki, lub jeszcze lepij Dojlidy

Tego pierwszego nie znam ale nie sadze by byl problem jesli to nie jest jakis minibrowar. Co do reszty to nie ma problemu. Acha, Zywca przestalem pic juz w Polsce bo byl strasznie nierowny, Okocim rulez.

2. (a może 3?) regio wschodni coast

Zmien okolice. :)

3. Biustów sie na Florydzie napatrzyłem, ale ciagle musiałem sie schylac coby cos zobaczyc - a jak juz tak nisko było - to mało interesujące.

Ale Mardi Gras jest w stanie obok. :)

Zostaje (jako światowiec) przy zdaniu Rosiewicza : najwięcej witaminy itd.

Tego kwiatu tez tu mnostwo. :)

4. Wolność to :

- kwestia ceny za przekroczenie predkości (zamiast kicia)

Zwykle do 40 mph over nie zamykaja. Mnie dorwali w stanie obok 110 na 65 i tez skonczylo sie na $500 mandatu i pa pa. Przynajmniej nie widac lapowkarstwa.

- ew. odmowa pci pieknej zamiast sądu

Jakos do sadu mnie zadna nie wziela. Moze dlatego, ze nie odmawialy. ;)

- bliskość do kraju bez ograniczenia prędkości wogóle

Czyli? Jesli masz na mysli Niemiaszkow to o ile pamietam to na terenie bylego NRD sa ograniczenia. Poza tym i tak zabawa jest dopiero na torze a tych mam kilka w okolicy.

- min 35 dni urlopu

No coz. USA nie jest tak bogaty jak Polska. Ale jak dorwiesz rzadowa robote to tak moze byc. Znam tez wielu co pracuja dorywczo i maja pol roku wakacji. :)

- mozliwość przekroczenia granicy samochodem do min 3 krajów w ciagu 1 dnia

Co to za argument? Jaki w tym cel? Mozesz przekraczac granice stanow dowolnie czesto. Poza tym samoloty nie sa takie drogie. :)

- mozliwość odwiedzenia krótkowzrocznego sąsiada bez obawy, że zostanę zastrzelony (albo jeszcze gorzej - że mi pólitry z dubltówki stłucze !)

Eeeeeee, w komunistycznym Illinois bron jest zabroniona (choc to wbrew konstytucji, nadal nie rozumiem jak to zrobili) :?

Ale prawdziwa wolność to łajba na oceanie i Pikuś w roli psa ogrodnika :wink:

To w Polsce oceanu chyba nie znajdziesz. A w USA chyba nawet nie trzeba miec papierow by sobie kupic jacht i poplynac. A jeziora pod reka mam tez calkiem spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kochane, jak to nasz kochany Arnuś mówi - dupa blada -.............FRUNE.

Jedyne co by mogło mie od tego fruwu odwieść, to jak by tak moja teściowa tem samem ptokiem leciała. Ale sprawdziłem i Antonowy na ty trasie nie fruwajo, a do ty awinetki 747 teściwa sie nie mieści nawet lukiem towarowem. Nawet gdyby to by gumy czaśli. No i ten ptok musi sie oderwać jeszcze od macochy Ziemi, a z teścio na pokładzie to on by móg ino jechać. A do tego florydzkiego sie nie da jechać bo po drodze jest taka zajebista kałurza co jo sie nie da zabetonować. Jedynostko nawodno zreszto też nie, bo jak on na nie wsiondzie, to ona sie od razu robi podwodna razem z tem nabrzeżem co ktoś niekconco do niego przywionzał. A o ile znam przepisa żeglugowego, to okrenta sie mogo zanurzać na pełnem morzu a nie w porcie i to połowom portu. Ona ino morze wpław ale jak sie cała zanurzy to Kraków bedzie portem nad oceanem Bałtyckiem........ zreszto. One jo w sierpniu wpuszczajo do morza, ale tyko do kolan. Raz jak sie zagapili i weszła do pasa i sie po zimie podmyła to ta cała flora i fauna zdechła w tem regionie i tera to sie nazywa morze martwe. Wtedy to sie wojskowe niom zajeły że niby broń biologiczna. Taki wonglik ino z to różnico że go można gołem okiem z kosmosu zobaczyć. To zreszto jedyne co świadczy że na Ziemi jes życie. Ale jak se te kosmity zobaczyli jako forme przybrało, to one już nie przylatujo.......bo sie bojo.

 

Siwy

Ps. Kwile mnie nie było a tu sie jakieś Siwe lagujo, synnychrystusa mienchem w Morałotora rzucajo i to jeszcze dowoda optycznego mie ktoś po chamsku skasował żebym se ni móg popaczeć. LUDZIE !! A GDZIE TA KRZEŚCIJAŃSKA MIŁOŚĆ ???!!!

czyżby krześcijaństwo też miało swoje granice WYCZYMAŁOŚCI w morde ??

 

Ps 2 Frune 29.10. - to was tu popilnuje jeszcze kwile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...