Skocz do zawartości

Moje pierwsze w życiu auto!


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 789
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Krosno PZM juz nie ma, teraz produkuje je Delphi. To straszny beton jest - bezkonkurencyjne na torze ale nie nadaja sie do codziennej jazdy jesli masz plomby w zębach to wypadną.

 

Chcesz tanio i dobrze to Kayaba Excel-G Gazowo olejowe, nie sa jakies super sportowe ale lepsze od serii olejowych.

MTS Technik itd. nie wiem zdania sa podzielone. Bezkonkurencyjny (również cenowo) jest Bilstein B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro na naprawe uszczelki Sejek jedzie rano.

 

Cały czas biję się z myślami na temat tych amorków... no zobaczymy, jeszcze troche czasu sobie daje.

 

No i niestety okazuje się, że Sejek też pije... eh :| :twisted: Ale już ponad 200 km razem! Zalane za 100 zł łącznie, przejechane 200 km i pewnie jeszcze z 60/70 km da rade (patrząc na wskazówke od paliwa) :)

 

Od kiedy mam swój samochód to jeżdże przepisowo :twisted: Przy 60 zdarza mi się 5 wrzucić... wszystko aby jak najmniej palił! Dlatego trzeba glebe robić, żeby mieć powód wolno jeździć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja unem 900 tankujac za 50zl PB95 zrobie z 250 lekko a przepisowo nie jezdze. Na samej rezerwie bez problemu 130km sie da.

 

 

hmmm też kiedyś takie wyniki niemalże robiłem mając do dyspozycji kolegi uno 1.3 ale Diesel..

a zakładając pb95 po 5.35 to Ci kolego uno ~~3.75 pali;)

 

 

a co do Jachu93- jak ja sobie auto kupiłem a była to astra tds to w 2 dni zrobiłem blisko 700km- także ja nie wiem jak się kolego powstrzymujesz od "nacieszenia" nowym autem na hurra;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...