Skocz do zawartości

legacy, ceny etc


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

Dyrekcjo Szanowna,

 

Dzieki za ceny nowego legacy, zaciekawiło mnie ile chętnych znajdziecie przed majem 04 :))) Choc cóż to dla zagorzałego fana te kilka procent .... Ceny rzecz jasna.

 

W związku z powyższym mam dwa pytania: kiedy będzie legacy w Polsce do dotknięcia (zarówno sedan jak i outback) oraz jak będą się kształtować ceny za forestera od maja - wiem, że to powrót do nudnej już dyskusji, ale sama Dyrekcja prowokuje zamieszczając warianty cenowe przy legacy.

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Legacy juz jest. Wersja 2.0 podstawowa sedan i kombi. Siedzialem w sedanie i ogladalem i wogole. Swietne autko! Wsiadlem i pomyslalem, ze to pewnie jakas z tych drozszych wersji, bo ma automatyczna klimatyczacje, radioodtwarzacz CD i rozne takie bajery. A tu - PODSTAWOWA :shock: :shock: :shock:

 

A w dodatku autko sliiiiczne, jeszcze ladniejsze niz na zdjeciach. :D

 

Pozdrawiam,

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... też bym se kurka wodna oglondnoł, ale mi do Krakowa ostatnio nie po drodze :cry: Nie wieta ciężkim przypadkiem, cy w Warśawie jus takowe cacuchno do namacania majom :?:

 

Śmiech'us Subaru's Organoleptyk'us

 

:idea:-- zamienie stare Legacy '94 2,2 GX w śmietanie, ... tfu w sedanie, nie jeżdżone, nie garażowane, prawie nowe, gratis teściowa + lakiernik, granat i metalik-> na nówke sztuke (może być OUTBACK) - nawet kurna 2.0 -- :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...