Skocz do zawartości

Klub Nocnych Marków (temat otwarty w godzinach 00:00-06:00)


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że Wawa tak daleko bo możnaby zrobić coś dobrego na spontanie :mrgreen: Myślę, że składniki na zapiekany makaron z sosem bym znalazł :) Opcjonalnie jakaś wypasiona pizza choć nie mam talentu do podstawy czyli ciasta. Często korzystam z gotowych "podkładów" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Wawa tak daleko bo możnaby zrobić coś dobrego na spontanie

tu się czasem dzieją bardzo ciekawe rzeczy ;) żałuj że tak daleko ;)

 

[ Dodano: Wto Paź 20, 2009 1:36 am ]

Opcjonalnie jakaś wypasiona pizza choć nie mam talentu do podstawy czyli ciasta

 

no to wpadnij kiedyś, to ci zaprezentuje prosty sposób, na dobre ciasto...i już nigdy nie kupisz gotowej podeszwy...tfuuuuu podkładu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu się czasem dzieją bardzo ciekawe rzeczy ;) żałuj że tak daleko ;)

Żałuję, szczególnie, że brakuje mi takich spontanicznych akcji w środku nocy ;) Noc ma swój klimat :)

 

[ Dodano: Wto Paź 20, 2009 1:38 am ]

no to wpadnij kiedyś, to ci zaprezentuje prosty sposób, na dobre ciasto...i już nigdy nie kupisz gotowej podeszwy...tfuuuuu podkładu

Póki co to Ty masz minusa za to że nie dałeś znać, że będziesz na Śląsku :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak się nie uda pracowo, to wpadne prywatnie ;D w drodze do Wrocławia ;)

No ! I to rozumiem :)

 

Kto chciałby mi pożyczyć duże, bezpieczne auto na pierwszy weekend grudnia? :twisted::mrgreen:

Mało masz aut w profilu ?? :mrgreen:

 

Ja przed chwilą uskuteczniłem gulasz wieprzowy... :lol:

Niezła faza o 1:30. :mrgreen:

Nie masz potem problemów ze spaniem/z żołądkiem ??

 

Ja generalnie wychodzę z założenia, że na głodnego nie ma co kłaść się do łóżka, ale jak zjem jakąś masakryczną ilość to organizm w ogóle nie ma ochoty na sen. Wtedy to najlepiej zacząć dobra imprezę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a generalnie wychodzę z założenia, że nie ma co kłaść się do łóżka,

 

ja tak mam co noc ;)

 

a co do jedzenia...faktycznie ostatnio jak się nażarłem na noc, to śniło mi się, że Harvester przeszedł mutację...ale co to była za mutacja...hiper mutacja. basem jechał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz potem problemów ze spaniem/z żołądkiem ??

 

Ja generalnie wychodzę z założenia, że na głodnego nie ma co kłaść się do łóżka, ale jak zjem jakąś masakryczną ilość to organizm w ogóle nie ma ochoty na sen. Wtedy to najlepiej zacząć dobra imprezę

 

A myślisz, że co ja teraz robię na forum? :mrgreen:

 

Ja przeważnie nie jem wieczorem, bo po jedzeniu ciężko mi się zasypia. Na głodnego nie mam problemu zasnąć, ale jak zjem coś konkretnego to jest masakra. Teraz muszę jeszcze chwilę posiedzieć przed kompem, żeby się jedzenie ułożyło.

 

Ale masz rację, teraz to bym mógł na imprezę lecieć. Np. do Spiżu?? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do jedzenia...faktycznie ostatnio jak się nażarłem na noc, to śniło mi się, że Harvester przeszedł mutację...ale co to była za mutacja...hiper mutacja. basem jechał :)

Hmm, ale pytałem o jedzenie, a nie picie :mrgreen:

 

Ja przeważnie nie jem wieczorem, bo po jedzeniu ciężko mi się zasypia. Na głodnego nie mam problemu zasnąć, ale jak zjem coś konkretnego to jest masakra. Teraz muszę jeszcze chwilę posiedzieć przed kompem, żeby się jedzenie ułożyło.

Ja nie zasnę jak mnie ssie w brzuchu. Coś na noc muszę przekąsić :) I dobrze jak mam czas aż się to uleży w żołądku - inaczej jest szansa, że do rana nie zasnę.

 

Ale masz rację, teraz to bym mógł na imprezę lecieć. Np. do Spiżu?? :twisted:

Mnie teraz naszło na nocne zwiedzanie browaru w Tychach połączonego z degustacją piwka za free do białego rana :mrgreen: Dodam, że na degustacji piwko jest nieporównywalnie lepsze od tego z półki sklepowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...