Skocz do zawartości

Klub Nocnych Marków (temat otwarty w godzinach 00:00-06:00)


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

oglądam Szymonka na tefauenie

 

Niniejszym pragne zaprzeczyc jakobym wystepowal teraz w jakiejkolowiek telewizji. Tak, nawet w "tefauenie". :cool:

 

aaaale, mi chodziło o program Szymon Majewski Show :mrgreen:

 

mało to Szymonków jest w Polsce ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niumen,

Fajnie. Miłość to jest Panie to ;-))) Pięknie, "czymaj" miłość mocno a i nauki nie zaniedbuj. Pojechałem dziadkiem ale prawo mam, starym jest, to mogę :mrgreen:

 

Szymon, kurna Twoja marynara, to my się 100 lat samotności nie słyszeli. Co u Pana Kapitana słychać ??? Poza oczywiście przyjażnią polsko-ukraińsko-brayzlijską ? ;-)) NIe wstrząsaj tej przyjażni broń Boże...

 

Gwidas Brazauskas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek_67, miłość czymam i nie puszczem.

 

Tak sobie przekalkulowałem na szybko, że na Politechnikę Śląską musiałbym dojeżdżać: autobusem linii 820 - 15min, następnie autobusem (zajebiście zatłoczonym, ponieważ zatrzymuje się również przy makro, realu i carrefourze) 50-60min.

 

Na PG dojeżdzam minut 15min. Także, ja się pytam, gdzie tu sens, gdzie tu logika :!:

 

 

 

 

P.S. Browary się skończyły... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Browary się skończyły...

 

Wpadaj, z Katowickiej skręcasz w Radziejowicach w prawusa, gnasz 200 prosto, prawy 2 długi, zacisk, nawrót prawy, prosta 100, lewy tniesz, prosta 100, prawy 5 ...welcome to the pleasure down ;-)))) Siedzę w fotelu, na golasa, poznasz :mrgreen:

 

 

Gwidas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadaj, z Katowickiej skręcasz w Radziejowicach w prawusa, gnasz 200 prosto, prawy 2 długi, zacisk, nawrót prawy, prosta 100, lewy tniesz, prosta 100, prawy 5 ...welcome to the pleasure down ;-) )

 

A z Kartuskiej jak? :twisted:

 

Siedzę w fotelu, na golasa, poznasz :mrgreen:

 

Właśnie sobie przypomniałem, że mam nocny pod domem. Co prawda kartą płacić nie można, ale oddam butelki po piwie i na winiacza powinno starczyć.

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z Kartuskiej jak?

Kurna, no nie wiem, bij-zabij :shock: :mrgreen:niumen,

Właśnie sobie przypomniałem, że mam nocny pod domem. Co prawda kartą płacić nie można, ale oddam butelki po piwie i na winiacza powinno starczyć.

 

Grzej i wracaj, gdyż zasnę w tym bujankowym foteliku :cool:

 

Cieplutko

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie to nie mam już miejsca w żołądku na browary, a wódki z reguły sam nie pijam.

 

Po prostu zrób wyjątek. Da radę :mrgreen:

 

Właśnie słucham, wilekich czarnych (to się chyba nova-cześnie mówi winylowych) płyt Van Halena...No, kurnia....umieram i odradzam się jak jakiś cholerny skowronek :mrgreen:

 

Jezd pięknie.

 

Gwidas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zrób wyjątek. Da radę :mrgreen:

 

Ja to bym może i wyjątek zrobił, ale obawiam się, że moja druga, lepsza połówka, wyjątku nie zrobi i patelnia pójdzie w ruch.

 

A mam tylko takie, na których cały kurczak mieści się na leżąco. I kilka skrzydełek można dołożyć.

 

 

 

 

 

:mrgreen: :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKs, pewnie. Nie róbmy siary. Luzik, jeszcze się spotkamy :wink: Pamietaj, prawy, prosta 200...itd., itp.

 

Pamiętam, pamiętam. Goły facet = Grześ. :mrgreen:

 

 

 

 

Jutro ubieram kask z komarka i piję do upadłego. O tak sobie postanowiłem :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niumen,

 

Luks. I'm waiting for you. :razz:

Bierz też kobitę, tu jedna bardzo przyzwoita (trudno-świetnie) obok spoczywa (ale żyje !!!) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Do miłego Przyjacielu i pozdrowienia dla Twojej Pani

 

Gwidon vel Grzesiek

 

AFAIR kobieta jest nawet zarejestrowana na forum. Spróbuję ją ściągnąć do klubu. Jak nie prośbą to...alkoholem.

 

Pozdrów również swoją b.przyzwoitą kobitę, spoczywającą beztrosko obok Ciebie.

 

Do miłego ziĄĄĄ.

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...