Skocz do zawartości

Klub Nocnych Marków (temat otwarty w godzinach 00:00-06:00)


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

adamusmax, przez te 40 dni to całkowicie spamem mi skrzynkę zasypie :mrgreen: ale w sumie, co biedakowi pozostało :twisted::twisted:

 

mysle ze powinien podjechac do hurtowni i zapas wody ognistej jakiegokolwiek rodzaju zakupic :mrgreen: ........i zalac ten smutek wszechogarniajacy (kurna jak ja napisalem tak trudne slowo :mrgreen: )

 

hogi trollu czytaj i skrecaj sie ze nie mozesz odpowiedziec - ale zlosliwosc ze mnie wylazi jak popije :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax[/b], ":1of53377]smutek wszechogarniajacy (kurna jak ja napisalem tak trudne slowo)

 

e spoko nie jest źle... ale nasza forumowata trollowatość, czujnik poprawnej polszczyzny i słownik ortograficzny w jednym byłby z Ciebie adamusmax dumny :mrgreen: ... jest napewno... oczekuj :arrow: PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax[/b], ":15abie9m]smutek wszechogarniajacy (kurna jak ja napisalem tak trudne slowo)

 

e spoko nie jest źle... ale nasza forumowata trollowatość, czujnik poprawnej polszczyzny i słownik ortograficzny w jednym byłby z Ciebie adamusmax dumny :mrgreen: ... jest napewno... oczekuj :arrow: PW

 

hie hie

BTW, co porabiasz w niedziele :?: i czy F1 i pilka kopana Cie interesuje :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, teoretycznie ciężko studiuję, ale tylko teoretycznie... F1 jak najbadziej... bileciki już kupiłam na wyścig do Belgii :grin: a piłka kopana hmmmm :roll:

 

w niedziele sie spotykamy u Durbosa - i wreszcie bym poprzebywal w ladniejszym towarzystwie niz Durbi, Dobramagilla czy MaciekSubru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, teoretycznie ciężko studiuję, ale tylko teoretycznie... F1 jak najbadziej... bileciki już kupiłam na wyścig do Belgii :grin: a piłka kopana hmmmm :roll:

 

w niedziele sie spotykamy u Durbosa - i wreszcie bym poprzebywal w ladniejszym towarzystwie niz Durbi, Dobramagilla czy MaciekSubru :mrgreen:

 

adamusmax, hmmm, rozumiem, że to miłe zaproszenie :oops::mrgreen:

poproszę o jakieś namiary - o której i lokalizacja - z chęcia przyjadę... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

informacja dla poety woli przypomnienia Jeśli przydomek jest wyrażeniem przyimkowym, to występujące w nim rzeczowniki piszemy wielką literą, a przyimek małą !!!! nie nie jestem nauczycielem jezyka polskiego ale U jak Uchym pisze sie z wielkiej litery

 

[ Dodano: Sob Cze 07, 2008 11:17 pm ]

hmmm ze juz pora na mnie mam isc juz spac ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

informacja dla poety woli przypomnienia Jeśli przydomek jest wyrażeniem przyimkowym, to występujące w nim rzeczowniki piszemy wielką literą, a przyimek małą !!!! nie nie jestem nauczycielem jezyka polskiego ale U jak Uchym pisze sie z wielkiej litery

 

[ Dodano: Sob Cze 07, 2008 11:17 pm ]

hmmm ze juz pora na mnie mam isc juz spac ????

 

ale do kogo piszesz i w zwiazku z czym :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...