Skocz do zawartości

"Wroobel" albo też "Najpiękniejsze fotki nie-


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To juz wiem dlaczego nie chciales latac bokami jak odwoziles mnie w stanie naprutego szpaka! Bales sie, ze puszcze pawia i niebieska alcantare szlag trafi!

 

 

Eeee tam, on po prostu Cię lubi, bo wie jakbyś się poczuł jakbyś dostał pocztą fakturę z SIP za kilka pozycji z programu do części zamiennych ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz wiem dlaczego nie chciales latac bokami jak odwoziles mnie w stanie naprutego szpaka! Bales sie, ze puszcze pawia i niebieska alcantare szlag trafi!

 

Trafiłby ją podwójnie - po Twojej stronie paw, po mojej efekt nawalenia w gacie :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee.... potas robi ładniejsze :P

 

On już wielokrotnie wrzucał, nawet ma całą galerię zrobioną (zdjęcia mają po 3 mb), a link do niej jest np. w jego podpisie.

 

 

Nie dawało mi to spokoju... Które to są te "ładniejsze" (rozumiem, że mówimy o galerii http://bsd.provector.pl/~potas/ )? A może są ładniejsze dlatego, że jest na nich Twój WRX i Twoja rozradowana paszcza? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burak, nie drań :roll:.

 

Hmmm... burak mówisz...? A może fakt, że zignorowałem Twojego sms-a, o czymś świadczy...?

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

PS. Spoko spoko - następnym razem odpiszę 8). Sorry.

 

No, myślę - ja nie będę wysyłał 10-ciu dziennie, bo cię nie podrywam (choćbyś pewnie chciał :mrgreen:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki czas przemku mily :?: :twisted:

 

Dziś kompletnie inna próba i inne warunki. Ale wlazło we mnie jakieś kompletne diablisko i dziś szedłem pełną dzidą. Zrobiłem nawet Altonena - nie planowałem co prawda go zrobić, ale jak już się zaczął, to go wytrzymałem i jeszcze wykręciłem w ostateczności zupełnie niezły czas :mrgreen: 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty? Bo na Magurskim był nieźle poczesany...

 

Nie wiem jak wtedy wygladal. Generalnie byla to praca zespolowa L.K. + moja skromna osoba. L.K. strona lewa, ja strona prawa :)

Prawa strona ciekawiej "zrobiona" ;)

Obrazek

 

To nie ten zderzak :) To juz kolejny - zniszczony na zapoznaniu z trasa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki czas przemku mily :?: :twisted:

 

Dziś kompletnie inna próba i inne warunki. Ale wlazło we mnie jakieś kompletne diablisko i dziś szedłem pełną dzidą. Zrobiłem nawet Altonena - nie planowałem co prawda go zrobić, ale jak już się zaczął, to go wytrzymałem i jeszcze wykręciłem w ostateczności zupełnie niezły czas :mrgreen: 8).

no to brawo.bede w srode 2 godziny od 9 moze przyjedziesz :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

W ostatnią sobotę jeździłem trochę z Adamem Tuszyńskim po rozecie ustawionej przez Wróbla. Niestety po godzinnej zabawie (przy czym jeździliśmy dwoma autami na zmianę) opony są totalnie skatowane. Odnoszę wrażenie, że jeszcze dwa podobne wypady i będą do wyrzucenia - a mają zaledwie 7500 km :cry: Pytanie jest proste - jak sobie z tym radzicie; drugi komplet opon na jazdy po betonie Bemowa :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...