Skocz do zawartości

Rozmowy okołoplejadowe


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • cybel

    2788

  • Rozrabiara

    2559

  • bakum

    1737

  • Aga

    1661

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Plejwieczór!

Przepraszam za zakłócanie spamowania, choć chyba już padło hasło, że ma być merytorycznie...w związku z tym, jako przyszły świeży i przejęty Plejadowicz, mam pytanie i prośbę, żebyście mi nakreślili w kilku zdaniach jak organizacyjnie wygląda taki zlot, bo coś się boję, że się nie odnajdę :krecka_dostal: . Chodzi mi o tojak, gdzie i kiedy zapisywaćsię na te wszystkie wydażenia i próby organizowane na zlocie? Mam też pytanie o to, czym różnią się poszczególne typy prób szosowa/terenowa/tur szos/tur teren? Czy terenowa jest w jakimś cięższym terenie, czy poprostu wiedzie przez drogi gruntowe...

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to jak, gdzie i kiedy zapisywać się na te wszystkie wydarzenia i próby organizowane na zlocie?

 

1 kwietnia ruszają oficjalne zapisy tutaj: http://zlot.subaru.pl/ , wybierasz trasę na której będziesz chciał jechać oraz noclegi :)

 

 

Mam też pytanie o to, czym różnią się poszczególne typy prób szosowa/terenowa/tur szos/tur teren?

 

szosowa to głównie próby czasowe, turystyczna to zwiedzanie i próby sprawnościowo/umysłowe, terenowa to błoto, piach i także próby czasowe; turystyczno-terenowa lekki teren B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plejwieczorek nie wszystkim. :P:biglol::hi:

@@zaj0nc,poprowadzą Cię za rączkę organizatorzy. ;)

W skrócie,pijesz ze wszystkimi,znaczy integrujesz się.To jest najważniejsza część Plejad,reszta to pikuś. :P

Jeśli wybierasz się autem z podpisu,to albo szosowa albo turystyczno-szosowa.Resztę opcji odpuść. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski brzydaski ;):biglol:

@chojny, Wstaw numerek, bo stronka łysa się wydaje :P

@zaj0nc, O zapisach dowiesz się oficjalnie na początku kwietnia. Trasa szosowa to czasówki czyli upalanie itp raczej dla zaawansowanych graczy,. Terenowa to nierzadko dosyć ciężkie próby dla forków i lekko zakręconych posiadacy OBK. Tur/ter to trasa krajoznawcza z akcentami terenu i tu dla przeciętnych posiadaczy OBK. Tur/szos dla całej reszty, polega głównie na zwiedzaniu nawigowaniu i odpowiadaniu na pytania organizatorów z tematów związanych z odwiedzanymi miejscami.

 

@cybel, co się dzieje się z tym co wiesz z czym? Organizujcie się chopoki bo czasu mało :angry:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...