Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm .. Dzis skilowalem Celibre :mrgreen: Uwielbiam to robic, stala na lewym pasie, ja dojechalem na prawy, nawet na niego nie patrzylem, zielone a Cali z rykiem wyrwala do przodu, no to i mi sie noga omsknela na pedale gazu, pouczylem ja jak tylko Xik zalapal ladowanie :mrgreen: Ale po poludniu trafil sie rodzynek, pouczalem Pana w Mondeo TDCI ze jednak nie ma szybkiego samochodu, i to dwa razy bo za pierwszym jakos nie chcial uwiezyc ;)

 

sorry, ale zniżasz się do poziomu Calibry??? Ja tam nawet na nie spoglądam, o ile krawaty w TDI powinni być killowani jeśli się o to proszą ale Calibre na pewno bym puścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 razy się zastanawiam i wyjątkowo dokładnie planuję wyprzedzanie kogoś z prawej strony.

Na drodze czteropasmowejpasmowej w naszym kraju to jest najczęściej jedyny sposób wyprzedzania :evil: Bo tu dominuje ruch lewostronny w odmianie bereciarskiej. Toteż w tym wypadki nie ma co za dużo myśleć. Jeśli jednak robisz to na drodze dwupasmowej to i te 5 razy to za mało :mrgreen:

 

Michał, nadspodziewanie wiele z tzw dwupasmówek ma oznaczenie D3 - droga jednokierunkowa. A na takiej już można wyprzedzać z prawej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 razy się zastanawiam i wyjątkowo dokładnie planuję wyprzedzanie kogoś z prawej strony.

Na drodze czteropasmowejpasmowej w naszym kraju to jest najczęściej jedyny sposób wyprzedzania :evil: Bo tu dominuje ruch lewostronny w odmianie bereciarskiej. Toteż w tym wypadki nie ma co za dużo myśleć. Jeśli jednak robisz to na drodze dwupasmowej to i te 5 razy to za mało :mrgreen:

 

Michał, nadspodziewanie wiele z tzw dwupasmówek ma oznaczenie D3 - droga jednokierunkowa. A na takiej już można wyprzedzać z prawej.

Nawet trzeba - niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc ograniczenie prędkości mam świadomość, że nie jest to przypadkowe.

 

Na naszych drogach niestety nie można być tego pewnym...

Rozmawialiśmy już o tym w wielu wątkach.

Znaki często są stawiane bez sensu i "na zapas", a kiedy indziej ich brakuje lub są ustawione w mało widocznym miejscu. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V70 T5

kierownik troche oszukal na starcie bo jeden, nie scigamy sie, 2 patrze ze tez sie nic nie dzieje, wiec wpinam spokojnie 3 i w tym momencie volviak wyskakuje do przodu

tak czy siak dogonilem i wyprzedzilem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak ja zagorzaly "niezwolennik" scigania spod swiatel...zgrzeszylem.

 

Bo....obok, na niedozwolonym pasie do jazdy na wprost ustawil sie dodge viper :twisted:

 

Powiem Panstwu, ze Subaru Impreza niesamowitym samochodem jest a juz jak staje w konfrontacji z takim wajperem powozonym przez pana z przypadku....potrafi upokorzyc srogo.

 

Pan po prostu nie ogarnal samochodu i najpierw rozpaczliwie mielil kolami a potem juz nie mogl na krotkim odcinku poradzic.

 

Wiem, wiem ze pewnie mial 2x tyle bhp no ale coz, samochod sam nie jezdzi i o wynikach decyduje wspolpraca z tzw. wkladka miesna.

 

Powiadam wam, naprawde bylem dumny ze kupilem produkt FHI.

 

Uwaga banal: Subaru ROX!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drodze czteropasmowejpasmowej w naszym kraju to jest najczęściej jedyny sposób wyprzedzania Bo tu dominuje ruch lewostronny w odmianie bereciarskiej. Toteż w tym wypadki nie ma co za dużo myśleć. Jeśli jednak robisz to na drodze dwupasmowej to i te 5 razy to za mało

 

Miałem na myśli czteropasmową, na dwupasmowej nawet nie przchodzi mi to do głowy. Niestety dzisiaj trzy razy, w czasie drogi do domu, kierowcy postanowili sprawdzić mój refleks i jakość hamulców, gdy już rozpocząłem manewr wyprzedzania z prawej :shock: :mad:

 

korwin napisał/a:

 

Widząc ograniczenie prędkości mam świadomość, że nie jest to przypadkowe.

 

 

 

Na naszych drogach niestety nie można być tego pewnym...

 

Mimo wszystko biorę na nie poprawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saval, :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :!:

 

A ja dzis rano skrecajac z 29go w Wita Stwosza pojechalem za takim panem w C5 HDi kombi - za tym winklem 90° myslalem, ze mi zrobi miejsce (codziennie tamtedy dojezdzam na uczelnie i czasem lubie sobie depnac - pusto, szeroko, 0 pieszych), wiec dwojka i but..... a on wpierw nic...wiec odpuscilem na chwile.....no i poczul sie sprowokowany! Turbodizel jak ryknal, jak zaczal sie wysilac i "pruc" do przodu! No ale coz, jednak benzyna to benzyna wiec dosc szybko go doszedlem, ale facet nie mial zamieru zjechac na prawy. W koncu jak zblizalismy sie do luku, to stwierdzilem ze starczy tego dobrego, bo facet sobie jeszcze krzywde zrobi...i dalem mu spokoj.

 

Pewnie teraz ma satysfakcje, ze ma szybkiego dizla :mrgreen:

 

 

korwin, czy to nie jest tak przypadkiem, ze na czteropasmowej wolno wyprzedzac tylko w terenie zabudowanym? Ze w niezabudowanym juz trzeba z lewej? Nie wiem , dlatego pytam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korwin, czy to nie jest tak przypadkiem, ze na czteropasmowej wolno wyprzedzac tylko w terenie zabudowanym? Ze w niezabudowanym juz trzeba z lewej? Nie wiem , dlatego pytam...

 

Poczytaj kodeks drogowy :wink:

 

Art.24 pkt 9

"[...] Dopuszcza się wyprzedzanie z prawej strony na odcinku drogi z wyznaczonymi pasami ruchu, przy zachowaniu warunków określonych w ust. 1 i 7:

1) na jezdni jednokierunkowej,

2) na jezdni dwukierunkowej, jeżeli co najmniej dwa pasy ruchu na obszarze zabudowanym lub trzy pasy ruchu poza obszarem zabudowanym przeznaczone są do jazdy w tym samym kierunku."

 

Przeczucie Cię nie myli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne numery DJ 73 KGB :smile: a jaka fura :mrgreen:

 

szkoda tylko, że taka zaniedbana :???:

 

A to pamiętacie?

http://bluebox.zary.com.pl/moto_info/ne ... /volga.htm

 

 

Skoda że w owych latach Komitet Centralny nie miał do dyspozycji takiej wersji Wołgi .

Mielibysmy dawno komunistów z głowy ( 250 km/h ) . :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis na Pulawskiej dwukrotnie killowalem radiowoz (dostawczy peugeot hdi, nowka) - panowie cisneli od swiatel ile wlezie, czym za pierwszym razem mnie zaskoczyli, bo nie spodziewalem sie tak naglego ataku od tylu, wiec musialem przycisnac i jakos poszlo. Na drugich swiatlach juz bylem przygotowany :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stalo sie,pierwszy Kill Imprezka, biale Mondeo diesel, firmowka...

 

wystartowal przewsciekle, ja delikatnie, zrownalem sie z nim na 2 biegu, bezwstydnie spojrzalem do wnetrza Mondeo i... no gazu dodalem tylko i Mondeo zniknelo :twisted:

 

teraz juz wiem dlaczego temat to "Konfesjonal. Dla tych, ktorzy kopia lezacego" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Qurcze! nie zauważyłem tego tematu wcześniej i napisałem w innym o pojedynku z Porsche Cayen czy Cayman. Jechałem spokojnie a on mnie zaczepiał, niekiedy zdarza mi się czytać w myślach więc szybko zorientowałem się o co mu chodzi. Podjąłem rzuconą rękawicę i kierowca mógł sobie pooglądać jak wygląda Impreza GT z tyłu. Nie znam tego auta, ale chyba jest dobre, tylko zależy kto nim jedzie. Po tym zdarzeniu sam zaaresztowałem swoje prawo jazdy i schowałem do szuflady na tydzień. Czy dobrze zrobiłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj stałem na światłach jako pierwszy i normalnie ruszałem (jechałem 3 pasmówką, która w zakręcie 90 stopni przechodzi w 2 pasy jeden do skrętu w lewo drugi w prawo). Jechałem środkowym pasem i nagle widze w lusterku że ktoś Omegą sedanem chce wyprzedzić cały korek i wcisną się przedemnie to zredukowałęm do 3 i rura w ten zakręt :mrgreen: koleś pohamulcach a ja bokiem po zakręcie :twisted: Koleś zrobił takie wielkie oczy :shock: i wkomponował się za mnie i już a ni razu nie próbował mnie wyprzedzić :razz: :mrgreen::twisted::mrgreen: Aczkolwiek nie wiem co było dla niego większym szokiem że dałem mu rade tak małym autem czy dlatego że bokiem leciałem :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

 

Ogólnie to co raz trudniej o prawdziwego przeciwnika :???: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARKO RALLY, Cayman to takie tańsze 911 miało być, ale wyszło im lepsze i musieli odrobine stonować bo na torze ten krokodylek łoił zacną 911 :mrgreen:

 

to tyle OT z mojej strony :cool:

 

a tak wogóle to impreza jest w stanie skopać każdego, z tym że niektórych musi zaskoczyć, żeby dać radę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...