Jump to content

Subaru Forester S-Edition

litschauer67
 Share

Recommended Posts

Witam

Znalazłem ciekawą wersję Forka S-Edition i filmik na youtube :

oraz krótką notkę w Auto-Świecie :

http://aktualnosci.auto-swiat.pl/wiadom ... a-sportowo

no i specyfikację :

http://www.subaru-global.com/11forester_spec.html

Pytanie brzmi: Ile mógłby kosztować po sprowadzeniu do Pl ( po wszystkich opłatach i prowizjach ) no i co z gwarancją?

Może ktoś ze "starszych" Forumowiczów ma pojęcie co, jak i czemu tak drogo? :mrgreen:

Wszelkie sugestie mile widziane.

Pozdrawiam

Wiem co to ekoterroryzm i z tego względu nie kupiłem diesla tylko wolnego ssaka.

Jestem "umiarkowanie zadowolony" ale do pełni szczęścia brakuje jeszcze paru koników i przyśpieszenia i stąd moje pytanie. Jeśli miało by to być 120-140 tys. to wszystko ok ale więcej nie opłaca się dać, bo dokładając "jeszcze trochę" można mieć STI.

Może ktoś z Forum się wypowie ?

-- N maja 20, 2012 9:57 pm --

No dobrze ale ile to wyniesie w Pl na czysto i co z rejestracją, homologacją i gwarancją?

litschauer67, w ktoryms tam watku pisali ,ze w RU ten Forek o ile sie niemyle kosztuje w przeliczeniu na PLNy 150k + jak znajde ten watek to Ci go wkleje :wink:

Poruszałem kiedyś już ten wątek i otrzymałem taką odpowiedź ( podpowiedź ) od Subleo :

Sprowadzenie pojazdu z Rosji = cło + VAT + akcyza. Patrząc na rosyjski cennik F2.5XT mógłby osiągnąć kawiorową cenę około 200-250 kPLN.

Z Litwy to już zupełnie inna bajka, gdyż to UE.

Ale ta cena dla mnie to kosmos.

-- N maja 20, 2012 11:06 pm --

Dzięki Inkwizytorze Hiszpański

Wg cennika rosyjskiego cena STI to 1.787.200 Rub co daje 196055.84 zł. Do tego doliczyć należy akcyzę i koszty sprowadzenia ( prowizji ).

Subelo miał rację a ta cena sprowadziła mnie na ziemię - chyba się wyleczyłem z Forka STI :cry:

Jak się nie ma co się lubi ( chce ) to się lubi co się ma.

• 3 weeks later...
eddie_gt4 Upolowałeś tego Forka tylko na bezkrwawych fotograficznych łowach , czy też jest on w Twoim garażu? Jeśli to drugie to szczerze gratuluję i ...............zazdroszczę :mrgreen:

he he, pierwsza opcja :D

mam wrażenie, że "kurnik" na masce jest jakby bardziej płaski :?:

to tylko iluzja :D

btw, na S-Edition MY'11 obecnei sa znizki... mam pogadac z lokalnym dilerem Subaru? :wink: :mrgreen:

Pogadać zawsze można, ale jak pisałem wyżej to cena i tak przekroczy 200tys :shock: a za tą kasę można mieć już 300 konne STX - nowe. Wcześniej nie znając cen i "dodatków" jak prowizje, podatki, akcyza itp. gotów byłem dać za to cacko 150-160tys na czysto ale się przeliczyłem :( . Dzięki za dobre chęci , chociaż ciekawość zaspokoję ale pragnienia pozostaną...............kiedyś do zrealizowania o ile ekolodzy całkowicie nie wykończą prawdziwej motoryzacji.

na S-Edition MY'11 obecnei sa znizki... mam pogadac z lokalnym dilerem Subaru?
pogadaj - z ciekawości... :P

z ciekawosci nie ma co gadac...

natomiast gdby ktos byl konkretnie zainteresowany, to mozna sie pokusic :wink:

przynajmniej na ofic. stronie podaja, ze znizka/spec. cena na MY'11 jest wazna do 2012-06-15

http://subaru.ru/lineup/forester/price/price-all