Skocz do zawartości

O handlu


Woszkowaty

Rekomendowane odpowiedzi

marcinJ, spokojnie. Niech się targują. Zobaczymy kto lepszy :wink:

 

Tomek, Monika ma jeszcze do niego przejściówkę do wrx (jeśli dobrze pamiętam), tak więc nic nie będziesz musiał ciąć. Sam bym go wziął, nawet prowadziłem korespondencję z Moniką w tej sprawie ale na początku marca przylatuje kumpel ze stanów i przywiezie mi Blitza po kosztach. A cena Moniki to z tego co się orientowałem jest jak najbardziej ok. Ale potargowć się zawsze warto-tym bardziej mając doświadczenia z Tobą w tym temacie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra cena, to jest ta którą podała Monika, więc przestań prosze...

Z całym szacunkiem Marcinie - ja też zawsze staram się pomóc i wstawiać za białogłowami - ale z drugiej strony jestem handlowcem - i byłbym sam na siebie zły nie utargowawszy nawet 10 zł.

Pzdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zerknąć na ebay (i doliczyć koszty przesyłki), że nie wspomnę o aukcji na allegro , żeby dojść do wniosku, że 400 PLN jest dobrą ceną.

Dobra cena jest wtedy gdy obie strony są zadowolone :wink:

Pzdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem Marcinie - ja też zawsze staram się pomóc i wstawiać za białogłowami - ale z drugiej strony jestem handlowcem - i byłbym sam na siebie zły nie utargowawszy nawet 10 zł.

Pzdr

Tomek

 

A nie masz wrazenia, ze taracisz szacunek sam do Siebie targujac sie o tak smieszna kwote :shock: . Trzeba odrozniac postawe handlowca od robienia z Siebie dziada :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomekEl - jako światowy człowiek powinieneś wiedzieć że w niektórych krajach targujesz się codziennie idąc po bułkę do sklepu czy bazaru.

A poza tym Panowie - skąd wiecie o jaką kwotę się targuję? :? czyżby kolejne dochodzenie i próba nauki kogoś handlowania? Ja robię po swojemu...a dziady to też czasem wartościowi ludzie.

Suma sumarum pozdrowienia dla wszystkich moich nauczycieli i chcących mnie nawrócić ze złej drogi.

Pzdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomekEl - jako światowy człowiek powinieneś wiedzieć że w niektórych krajach targujesz się codziennie idąc po bułkę do sklepu czy bazaru.

 

 

Te krajenie uchodzą raczej w moim mniemaniu za wysoko cywilizowane. Nie traktuj tego w kategoriach wartościujących tam jest po prostu inaczej, u nas też tak było....kilkaset lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - przepraszam że wogóle zapytałem o możliwość targowania! Moja culpa! Ceny są stałe i amen. Dobrze że sama zainteresowana podchodzi do całej sprawy z poczuciem humoru i zimną krwią.

Co do targowania - mam szacunek dla ludzi którzy w handlu potrafią czasem utargować kolejny jeden procent więcej.

Pzdr

tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te krajenie uchodzą raczej w moim mniemaniu za wysoko cywilizowane. Nie traktuj tego w kategoriach wartościujących tam jest po prostu inaczej, u nas też tak było....kilkaset lat temu.

Ja myślę że targowanie w sklepie zaczęło się w kapitaliżmie - w epoce wczesny Gierek - późny Gomułka raczej tego nie było.

 

W każdym razie - pisanie o handlu - nic Monice w tym poście nie pomoże i proponuję zaprzestania wątku o wyższości jednego handlarza nad drugim. Howgh!

Pzdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało poważny i lubiący się targować

 

Bardziej chyba wstyd, niż targowanie się. Popatrz na ceny za oceanem a potem pisz na PW.

Śmiech na sali, szkoda że nie napisałeś "biore, jeśli mi Pani dopłaci"

Widzę że podchodzisz z pozycji siły. Sprawdź w jakich cenach można kupić np Greddyego -

http://www.tomson.com.pl/x_C_I__P_20230318.html

a później pisz o cenach. Chciałem zauważyć że to jest cena wyjściowa, z możliwością rabatu.

Więc sympatyczny kolego przygotuj się najpierw praktycznie, a później pisz.

Pzdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczny kolego Woszkowaty, potarguj sę w takim razie i pobij pianę w wymienionym wyżej sklepie. Nie bardzo kumam przewagę droższego i posiadającego mniej funkcji (gorszy wygląd to już kwestia gustu) TT do którego podajesz link, ale widać jestem inteligentna inaczej. Ale jakoś przeżyję. :wink:

 

Za rezygnację bicia piany w tym wątku z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika - nigdy moim zamiarem nie bylo bicie piany w tym wątku. TT Gredyego, do którego podałem linka - mogę kupić z rabatem około 15% - więc ceny są porównywalne i dlatego wg mnie warto powalczyć nawet o 10 zł. Co do wygladu - rzecz gustu, a nigdy też nie pisałem że koniecznie musi być Apexi. C o do funkcji - to wgłębiając się w sprawy techniczne - TT składa się z przekaźnika czasowego awersyjnego + wyświetlacz, więc specjalnie inne funkcje są mniej ważne , aczkolwiek przydatne.

Nie mam specjalnie poczucia winy - to tylko suche techniczne fakty. Jeśli ktoś czuje się urażony - przepraszam, ale zostanę jednak przy swoich poglądach.

Pzdr serdecznie

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Popatrz na ceny za oceanem a potem pisz ...

 

a mozesz mi powiedziec jakie sa koszty wysylki tego z ameryki?. serio pytam, bo moze bym byl zainteresowal sprowadzeniem paru czesci z usa.

taki model apexi chodzi za oceanem ponizej 100 dolarow (na szybko znalazlem najtaniej za 93 dolary) . Czyli jak sie dobry sklep znajdzie to mozna ponizej 300zl zejsc. zalezy jakie sa koszty przesylki do polski.

ewentualnie pomocna moze byc rodzina w ameryce, ktora dostarczy...

 

moj kolega jezdzi jakims dziwnym autem terenowym. w ameryce kupil w jakims sklepie internetowym amortyzatory i sporo zaoszczedzil, bo w kraju mu takie ceny dyktowali handlowcy ze sam wolal sprowadzic. inny sobie nawet z japonii jakies pierdoly sprowadza...

 

bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że podchodzisz z pozycji siły. Sprawdź w jakich cenach można kupić np Greddyego -

 

Mowa tutaj o Apexi a nie o Greddym więc pisz na temat. To jest tak jak porównywanie cen.

Można kupić Impreze za 20k GT i można kupić Impreze GT za 50.

Obie pojadą a skoro nie interesuje cię jak daleko to już twój problem.

 

Więc sympatyczny kolego przygotuj się najpierw praktycznie, a później pisz.

 

Nie Tobie to oceniać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozesz mi powiedziec jakie sa koszty wysylki tego z ameryki?. serio pytam, bo moze bym byl zainteresowal sprowadzeniem paru czesci z usa.

taki model apexi chodzi za oceanem ponizej 100 dolarow (na szybko znalazlem najtaniej za 93 dolary) . Czyli jak sie dobry sklep znajdzie to mozna ponizej 300zl zejsc. zalezy jakie sa koszty przesylki do polski.

ewentualnie pomocna moze byc rodzina w ameryce, ktora dostarczy...

 

moj kolega jezdzi jakims dziwnym autem terenowym. w ameryce kupil w jakims sklepie internetowym amortyzatory i sporo zaoszczedzil, bo w kraju mu takie ceny dyktowali handlowcy ze sam wolal sprowadzic. inny sobie nawet z japonii jakies pierdoly sprowadza...

 

bartek.

 

PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niuniek - tak jak b. znalazłem w USA model apexi za 90 dolców w 5 minut. I to by było na tyle - nic więcej w tym temacie nie piszę żeby Monice nie przeszkadzać w sprzedaży. Poza tym - nie oceniam Cię - tylko technicznie stwierdzam fakty. I mimo wszystko serdecznie pozdrawiam.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...