Skocz do zawartości

PlusGSM


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

A co potrzebujesz?

 

Ja się podłączę pod temat - potrzebuję motywacji, żeby zostać w Plusie a nie przechodzić do Play. Jak na razie Plus robi wszystko, żeby mnie zniechęcić.

 

Wypowiedz umowę, wszyscy operatorzy miękną jak się ich stawia pod ścianą i jak cię to bawi to się targuj, średnio po 3 rozmowach z biurem utrzymania klienta dostaje się lepsze warunki.

Sprawdzone w osobiście w Erze i Plusie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak, że poszedłem do Plusa i powiedziałem, że chcę ten pakiet za 80 zł, Blackberry 9900 (1350 zł) ale w cenie ma być BIS (a nie 20 zł dodatkowo). No to oni pyskują, że się nie da. W Playu się da... A skoro da się w Play, to nie widzę żadnego powodu, żeby się nie dało również w Plusie. Era ma warunki totalnie z dupy, bo "niedasię" w abonamencie 80 zł bez limitu minut kupić telefonu BB9900. W firmowych abonamentach z limitem minut można. Obśmiałem się w biurze sprzedaży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak, że poszedłem do Plusa i powiedziałem, że chcę ten pakiet za 80 zł, Blackberry 9900 (1350 zł) ale w cenie ma być BIS (a nie 20 zł dodatkowo). No to oni pyskują, że się nie da. W Playu się da... A skoro da się w Play, to nie widzę żadnego powodu, żeby się nie dało również w Plusie. Era ma warunki totalnie z dupy, bo "niedasię" w abonamencie 80 zł bez limitu minut kupić telefonu BB9900. W firmowych abonamentach z limitem minut można. Obśmiałem się w biurze sprzedaży...

Nie idzie sie do Plusa, bo w punkcie oni na prawde mogą tylko tyle ile im operator pozwoli.

Dobre warunki może dać tylko dział utrzymania klienta Plusa, to ci co dzwonią jak juz wypowiesz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli oferta biznesowa to bierz Playa

 

Orange ma teraz taką ofertę:

Plan nieograniczone rozmowy:

79,95zł brutto 12miesięcy bez telefonu

Nielimitowane połączenia ze wszystkimi sieciami

Nielimitowane połączenia na numery stacjonarne

Nielimitowane sms/mms do wszystkich sieci

 

tylko bez telefonu :evil: ale umowa na rok :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli oferta biznesowa to bierz Playa

 

Orange ma teraz taką ofertę:

Plan nieograniczone rozmowy:

79,95zł brutto 12miesięcy bez telefonu

Nielimitowane połączenia ze wszystkimi sieciami

Nielimitowane połączenia na numery stacjonarne

Nielimitowane sms/mms do wszystkich sieci

 

tylko bez telefonu :evil: ale umowa na rok :idea:

Bierz Orange, oni jako jedyny operator w gratisie dają ci simlocka na telefon ;)

U żadnego innego operatora tego nie ma, a oferty "nieograniczone" są też w T-mobile i Plusie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...