Skocz do zawartości

Sławni ludzie w Subaru


Brychu

Czy potwierdzasz swoją obecność na zlocie w modlinie  

14 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

SMIECHU,

Na cale szczescie ze firma Archibald Speed Language Learning School otherwise called Archibald Speed Money Extracting Machine nie mam nic wspolnego, jest to instytucja obca mi klasowo i odcinam sie od niej wszyystkkim czlonkami razem wzietymi i kazdym z osobna.

Nie bedzie mie ARCHIBALDZIO PLUL W MORDE I DZIECI MIE ARCHIŻYŁ!

 

I nie po to trzy eony temu konczylem wlasciwe studia we wlasciwych miejscach i ten tego zeby sie dac nabrac na jakies takie pseudo szkockie nazwy. Ja rozumiem SZYBKSTRZELNA SZKOLA NAUKI JEZYKA OBCEGO O'HARE, MacAllistera szkola szybkiego czytania w jezyku, O'Malleyova Skola Anglictiny, McKenna Engelsk Skul. Ale zebby sie nazwac Archibald?

Co to mie tu w ogole jest! Jak to mowio we filmach: to obraza moje ętęligiencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pardon, zaciął mi się deKOŃpresor - przy sianie ... znaczy przy goleniu

 

Śmiech'u szukający nowego deKOŃpresora do deFORUMacji i TRANS-koLACJI (z bełkotanego - na nasze)

 

P.S.

a Arno jest ętęligętny :!: z uwagi na swój kosmpolitanizm i wiek chociażby

... gdzieżby mi młokosowi jednemu kurde do niego (jo ino górolski znom i jesce zem wsyćkik zymbów nie stracił co by po anglijsku i insymu łot pierona godać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Ob.Waldemara maluskie zwroty bardzo uzyteczne w Zagrzebiu. Mam nadzieje, ze ob Siwy bedzie mogl je wykorzystac we wlasciwych miejscach:

 

Jebo ti Eichmann mater ( musze przyznac, ze to bardzo interesujaca propozycja lingwistyczno etnografuiczna)

Idi na kurac - to zwrot jakze czesto uzywany rowniez w naszym kraju.

Jebo ti pas mater - bardzo inetersujaca propozycja zoologiczno matriarchalna.

 

 

Zreszta sadze, ze ob Waldemar zna te wyrazenia i jest ich czestym uzytkownikiem, zas zaposiada tak zwanego mlodego. Jakos trzeba bylo dziecko wychowac, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do tematu dzis na woli j. zostal zlokalizowany pan Krzysztof H. znany pod pseudonimem Hołek, zlokalizowany prowadzil pojazd marki Subaru model Forester, kolor srebrny o numerze rejestracyjnym: NO xxxx, tym samym dementuje plotki o skasowaniu owego forestera przez wyzej wymienionego (chyba na tym forum ktos cos pisal o owym skasowaniu).......

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis na woli j. zostal zlokalizowany pan Krzysztof H. znany pod pseudonimem Hołek,

 

Potwierdzam w cały rozciągłości, miałem przyjemność poznać Pana Krzysztofa osobiście i wypić z nim kawę w SIP-ie.

 

Siwy

PS A tak wcale sie nie chaląc, to jako jeden z pierwszych Polaków oglądałem wczoraj nowe LEGACY sedan i combi. Cacucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mk.si, mieszkasz moze na w. justowskiej ??:)...

 

nie, nie mieszkam na woli j., przejezdzalem na rowerze........

a ty abt :?:

 

...i masz GRANATOWA Impreze Gt ze skorzana tapicerka sprowadzona prawdopodobnie ze Szwajcarii?

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

pozdr. mk.si (lat 17 - i wszystko jasne, ale nie wyrzucicie mnie z forum za to? :cry: )

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Kurna Olek Pies za ten tengo, nie jest zle. Czapki z glow Panowie. Brawa!

Jak to na tych Wegrzech slicznie jest.

To ja wam opowiem cos o tych wegrzech. Jezyk tam jak wiadomo taki, ze spajal w jedno cale RWPG, ale cokolwiek czlowiek powie od razu wychodzi brzydkie slowo, zdfaje sie, ze u nich jakies 76% slow ma znaczenie stricte wulgarne i jest chetnie uzywane do opisywania rzeczywistosci gospodarczej.

Siedze je sa jednego dnia w studio, w budapeszcie, i chce cos w narzeczu ichniejszym powiedziec aktoorowi, zeby sie nie meczyl, tylko szybciej doszedl doo wyznaczoonego celu. Rozchodzilo sie o slowo kwieciscie, bardziej kolorowo.

Z pania rezyser gadam po rusku, z dzwiekowcem po Angielsku.

Kilka, kilka zaznaczam slow znam, branzowych, i cos tam niby wydukam, glownie dla smiechu. No wiec pytam ja tego dzwiekowca, Te, Junior, a czy u was farba, wiesz taka na sciane, albo do obrazu, to jest z niemieckiego, brzmi cos jak farba?

Na co Junior mnie mowi tak: Ty, farba to nie, ale jest slowo forba, ktore oznacza dosc brutalny stosunek analny.

 

I mowie wam, trzeba tam uwazac. Tam kazde slowo cos znaczy. Np. sieczka, to secka, czyli sieczka. Juhas, to juhas, Honved to honwed. Normalnie sie tam mozna dogadac.

 

A za gyerka co ruha cipo to jedna sory, ale nagroda pierwsza sie nalezy.

 

Za tydzien wypruwam do Aten cos wam podesle. teraz z pamieci jeedynie pojade:

Narzad rodny zenski to MUNI. od ksiezyca. A wielki narzad zenski to MUNARA.

Z kolei narzad meski to PSOLI. a duzy to....??? No??? Prosze o nadsylanie odpowiedzi na wskazany adres. Nagrody wyslemy poczta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...