Skocz do zawartości

napinacz


pawels1

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w szoku po wymianie napinacza paska klinowego - wytłoczony napis na części oryginalnej wymontowanej i nowej z serwisu ( Made in Slovakia) ?????????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku po wymianie napinacza paska klinowego - wytłoczony napis na części oryginalnej wymontowanej i nowej z serwisu ( Made in Slovakia) ?????????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Suzuki są robione na Węgrzech, Toyota w Brytolandii, a plastiki do Passata montowanego w RPA latają samolotem z Polski, tez jesteś też w szoku? :)

 

Gratulacje za założenie głupiego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacje elektryczne dla wielu europejskich producentów robią polscy niepełnosprawni.... :D

 

a w magnetowidach wszystkich marek siedziały głowice matshushita... :twisted:

 

Johny Walkera robią w lesie pod Białymstokiem, a Marlboro w tajemnych piwnicach i strychach, i co tu się dziwić...? :mrgreen::lol: że Słowacy robią napinacze...? :shock: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Marlboro w tajemnych piwnicach i strychach, i co tu się dziwić...? :mrgreen::lol::D

a ja myślałem całe życie i święcie przekonany byłem że za wschodniej granicy są przemycane :mrgreen:

 

ale żeby nie było że nie na temat to:

 

już nie te czasy że wszystko do auta produkował producent aut i składał do kupy. Teraz po tych przetasowaniach to np mitsubishi colt jest produkowany w Słowacji na podzespołach z całego świata bo taka polityka producenta a nie w Japonii na japońskich częściach jak przystało na Azjatę :twisted: tak jak mój w Fuji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i na ten przykład Diabły Tasmańskie...żyją na Tasmanii i to chyba wyczerpuje temat :D

 

A chrabąszcze majowe latają w lipcu... :mrgreen:

 

a wojna stuletnia...? :lol:

 

a najlepsze kasztany rosną na placu pigalle.... :shock:

 

jaki temat, takie wpisy.... :twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta marka jest reklamowana i postrzegana przez wielu ludzi jako ostatnia produkująca samochody w Japoni z oryginalnych części japońskich.

I co?

 

 

i to, że VW jest reklamowana jako marka niemiecka, a graty do Tuaregów produkuje się w PL, a składa a Słowacji (Opel, niemiecki, składany w Gliwicach).... CZEGO NIE ROZUMIESZ?

 

jaki temat, takie wpisy.... :twisted::lol:

 

coś w tym jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...