Skocz do zawartości

Komputer pokładowy?


Karud

Rekomendowane odpowiedzi

ale z jakim spalaniem ? 2.5 AT - 9,5 (tasa)- 12 (zima) L/100km to wiele ?

:shock: :shock: :shock: z pustakiem pod pedałem gazu? :shock: :shock:

Może ma na myśli olej. ;)

 

Te 9,5 to jest tak realne jak to że XT nie lubi oliwy.

11-12 jak jadę z babcią na pokładzie jak jadę sam to do 15.

Generalnie mój forek spala odwrotnie do obciążenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ci powiem jeszcze jedną ciekawostkę: w wyciągu ze świadectwa homologacji mojego XTka jest:

warunki pozamiejskie : 7.7 l/100km

Raz udało mi się taki wynik zrobić moim turbo (nawet ciut lepszy), ale to była ładna słoneczna pogoda, jechaliśmy delikatnie na plejady, droga praktycznie bez innych aut, trzeba było uważać by nie rozjechać procesji... jednym słowem piąty bieg i 70-80 km/h. Przy takich prędkościach "opływowy" kształt turbolodówek nie ma chyba większego znaczenia - więc wynik do osiągnięcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ci powiem jeszcze jedną ciekawostkę: w wyciągu ze świadectwa homologacji mojego XTka jest:

warunki pozamiejskie : 7.7 l/100km

Raz udało mi się taki wynik zrobić moim turbo (nawet ciut lepszy), ale to była ładna słoneczna pogoda, jechaliśmy delikatnie na plejady, droga praktycznie bez innych aut, trzeba było uważać by nie rozjechać procesji... jednym słowem piąty bieg i 70-80 km/h. Przy takich prędkościach "opływowy" kształt turbolodówek nie ma chyba większego znaczenia - więc wynik do osiągnięcia :)

 

NO tak, tyle że w automacie nie ma piątki i do tego naprawdę musisz mieć lekką nogę żeby w trakcie wyprzedzania nie zrobił kickdowna kiedy nagle zrzuca do 2 i ciągnie jak "ssak leśny" .

Generalnie XT jest geyowskim autem, musisz być bardzo delikatny dla pedała........................gazu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...