Skocz do zawartości

Potrzebna instrukcja po polsku Legacy IV 2010


11krzysztof11

Rekomendowane odpowiedzi

nie myślałem że o tej porze ktoś jeszcze siedzi na forum jeszcze raz pozdrawiam a jeśli chodzi o dilerów to proponują mi taka instrukcje za 270 zł troszkę drogo

Tutaj masz skróconą instrukcję obsługi: www.subaru.pl/archiwum/oferta/pdf/qrg/l ... utback.pdf

Pełną kupisz u dealera, ew. może coś znajdziesz na allegro, ale ceny będą podobne. Poniżej 200 zł nie zejdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11krzysztof11, nawigacja w Legacy 2010 jest dosyć intuicyjna - znaczy poradziłem sobie i doprowadziła mnie do celu, bez konieczności sięgania do schowka po instrukcję :) Swoją drogą ta instrukcja to całkiem opasła książka była, te z 1996 roku są znacznie cieńsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już poprawiłem

sorki

 

-- Pn lut 06, 2012 9:04 pm --

 

już poprawiłem

sorki

 

-- Wt lut 07, 2012 1:50 pm --

 

szkoda że nikt nie posiada instrukcji do nawi będę musiał sam jakoś do tego dojść

 

Chyba się już o to pytałeś o to w innym wątku - tam odpowiedziałem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11krzysztof11, nawigacja w Legacy 2010 jest dosyć intuicyjna - znaczy poradziłem sobie i doprowadziła mnie do celu, bez konieczności sięgania do schowka po instrukcję :) Swoją drogą ta instrukcja to całkiem opasła książka była, te z 1996 roku są znacznie cieńsze :D

Jeżeli chodzi o podstawową funkcję, czyli nawigację z pkt A do pkt B to rzeczywiście, szybko można wymyślić 'co i jak'. Ale nawigacja posiada także funkcje, które nie są tak trywialne do rozpracowania oraz często nie są widoczne bezpośrednio w menu lecz tylko na aktywnej mapie (np. podczas rutowania trasy).

 

Wg mnie takie dokumenty dla klientów SIP powinny być dostępne w wersji elektronicznej. W USA tak właśnie jest, ale my niestety jesteśmy...sto lat za Chińczykami. Przy obecnej technologii, pewno większość użytkowników wolałaby wozić ze sobą instrukcje w wersji elektronicznej w telefonie/palmfonie (przynajmniej nie zajmują miejsca w schowku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subleo napewno jest , tylko nie dostępna... :evil:

 

a jak masz księgę to może coś tam wybranego przeskanujesz albo ksero machniesz i będzie 11krzysztof11 choćby odrobinę zadowolny :P:) , oczywiście jak się dogadacie i będziesz miał czas

 

ps. jak wprowadzą ACTA to napewno będziemy mogli sobie taką wersję elektroniczną kupić :mrgreen: i nie będzie tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak masz księgę to może coś tam wybranego przeskanujesz albo ksero machniesz i będzie 11krzysztof11 choćby odrobinę zadowolny :P:) , oczywiście jak się dogadacie i będziesz miał czas

11krzysztof11, jeżeli potrzebujesz instrukcję do nawigacji to polecam MY11 Legacy&Outback Navigation (30MB). Jest to wersja amerykańska dla modelu MY11, ale nasza nawigacja jest dokładnie taka sama (brak tylko funkcji Route -> Phone Number).

 

Instrukcja do pojazdu jest jednolita dla wszystkich wersji (także dla RC NAV oraz RC NSE, czyli tych z nawigacją). Natomiast instrukcja do nawigacji była dostarczana oddzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...