Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłbym po 2 świnki na lusterka A i B w kolorze czerwonym (8), czyli łącznie 4 szt. Co do napisu move over to bym chętnie zobaczył u kogoś fotkę jak to wyszło od wewnątrz, bo ja bym chyba wolał od zewnątrz ;p. Ale to na razie się wstrzymam i zobaczę jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z ostatnio zamawiających próbował już naklejać "Move Over"? Ja tylko przymierzyłem i wyglądana na to, że napis i strzałka zbyt bardzo opadają w dół na bokach - o wiele bardziej niż linia szyby :oops:

 

Szyba samochodu to niestety nie okno. Ma swoją krzywiznę.

Trzeba się będzie rozciąć napis i trochę się pobawić z linijką.

 

Move over dotarł ... ale na razie nie mam śmiałości przykleić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słońce świecie więc jak wrócę do domu i będzie move over to pobawię się :) najwyżej podzielę naklejkę i z linijką jakoś sobie poradzę :)

jak dobrze pójdzie foty jutro rano :D

 

-- Pt kwi 13, 2012 6:43 pm --

 

ehh niestety nie dostałem przesyłki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poganiacz i wnerwiacz jednocześnie już na szybie. Literki rozciąłem i równałem do górnej krawędzi szyby.

Napis wyszedł zielony ze względu na pasek przyciemniający szyby. W sumie to nawet dobrze bo nie wali ordynarnie po oczach.

Trzeba bardzo dokładnie wypchnąć bąbelki powietrza.

Prestiż na dzielni i stopień wieśniactwa +15 :mrgreen:

moveover2.jpg

moveover1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enter, no przymierzałem się, ale nie ma szans żeby to się wycięło.

Siano takie będzie że do niczego nie będzie się nadawało.

Przymierzam się ostatnio do kupienia poważnej (i mega drogiej ;/) drukareczki,

to jak już kupię to dam Ci znać i będzie można druknąć na takiej fajnej matowej białej folii, albo przeźroczystej pod zadruk co ją mam,

a następnie po obrysie zewnętrznym wyciąć kontury ploterem.

 

..a tym czasem szykuję do premiery dwie nowe wersje świniaków dla rockmenów subarowych, które to z Tośką wykoncepowaliśmy onegdaj :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRB, Zły Monsta dziękuje Ci za zamówienie i w zamian zdecydował, że na razie nie unicestwi jeszcze Ziemian :]

 

A tymczasem na planecie Ziemia powstały dwie nowe wersje świńczurów dla co bardziej rockowo zaciętych subarowiczów: mianowicie czaszkówna (E) i punk rocker (F)

 

scaled.php?server=831&filename=punkrocker.png&res=landing

 

Miłego endżoju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plazermen, robisz naprawdę świetne projekty.

Zauważyłem, że "move over ->" robi swoje na drodze. Głównie działa na maruderów drogowych jadących przede mną, którzy po zapoznaniu się z mesydżem we wstecznym lusterku zaczynają mocno poganiać swoje konie mechaniczne. :twisted:

Ja wyprzedzać nie muszę, byle płynnie się jechało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRB, Zły Monsta dziękuje Ci za zamówienie i w zamian zdecydował, że na razie nie unicestwi jeszcze Ziemian :]

 

A tymczasem na planecie Ziemia powstały dwie nowe wersje świńczurów dla co bardziej rockowo zaciętych subarowiczów: mianowicie czaszkówna (E) i punk rocker (F)

 

[ http://desmond.imageshack.us/Himg831/scaled.php?server=831&filename=punkrocker.png&res=landing ]

 

Miłego endżoju :)

 

"Ożesz Ty, a myślałam że mój "prosiakowóz" będzie jedyny w swoim rodzaju.... :cry:

No nie będę samolubem i niech inni też korzystają... ech!

Trzoda z projektu już jeździ na klapie i prezentuje się elegancko

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...