Skocz do zawartości

[Warszawa] Upalanko w Rykach? (było:Upalanko na Bemowie)


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zapewne wiecie padła koncepcja zrobienia upalanka na bemowie. Byłem przed chwilą w AutoGT i rozmawiałem z Adamem Tuszyńskim w sprawie zorganizowania tego przez szkołę jazdy Evolution. Bardzo mu się spodobał pomysł zorganizowania takiej imprezki integracyjnej i obiecał z władzami lotniska ponegocjować cenę od auta żeby była niższa. Konieczne jest jednak ustalenie terminu taiej imprezki i ilości chętnych (chociaz orientacyjnie). Fajnie by było jakby ktoś z więszymi zdolnościami organizacyjnymi (ode mnie) tez pomógł to zorganizować. Czekam na odzew :-)

 

Na dziś wiem ze odpada tylko termin 18 lutego, poza tym jest pole do manewru.

 

Piszcie wszelkieuwagi, propozycje i koncepcje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 300
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mogę ponegocjować z Adamem Tuszyńskim ale nie chciałbym wyciągać z was deklaracji kto jak co i kiedy. Także jakbyście byli w stanie zrobić orientacyjną listę uczestników i termin to ja wynegocjję optymalną cenę. Na pewno conajmniej jeden kierowca rajdowy by był (Marcin Turski) żeby pokazać jak wydusić coś z subarek ;-) No pan Adam też fantastycznie śmiga :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest do uzgodnienia. Na pewno wyjdzie to kilkaset PLN ale powinno być taniej niż SJS, szczególnie że w Wawie. Wynajem toru 80PLN od auta za h ale będziemynegocjowac duuuzo niższa cenę na ten konkretny event + opłata za ewentualnych instruktorów, szczegóły są do dogrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w trakcie negocjowania ceny wynajmu toru slomczyn na caly dzien, co prawda bez instruktorow ale zabawa przednia, po slomczynie sie super smiga a szczegolnie w druga strone niz normalnie :)

 

termin to 4 luty wiec jak ktos chce to zapraszam ale ceny od auta jeszcze nie znam

ilosc uczestnikow bedzie ograniczona ale nie wiem jeszcze do ilu.

 

co do bemowa to ja sie pewnie pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie pisze chetnie.koszulki mogie tanie zaproponowac okolicznosciowe na te impre :wink:

 

Ty się z mufinów i jajecznicy najpierw wywiąż :mrgreen:

 

 

Nie wiem jak w pracy będzie mi się klarowało, ale po 15 lutego to i ja bym się pisał.

:oops: bede pierwszy tego piatku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi by pasowało tak jak Adiemu po 20.02 :(:(

 

popieram... ja mam 19.02 ostatni exam :D

bedziemy mogli oblewac :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Zobaczymy Vero czy na wesoło czy na smutno ale zgadzam się i będzie mi potrzebny kierowca

ciekawe czy ktoś poratuje... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...