Skocz do zawartości

Kiedy jest zlot w Modlinie ??


Azazel

Czy dzial upload to dobry pomysl  

2 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

mam romans, nie mam czasu latać po necie, głównie bywam tylko tu (dużo pracy) a chętnie czytam forum, acz nie często posty walę, ani się nie loguję.

 

Kiedy jest zlot, może bym, coś na ŁikĘND :-) wykombinował i was odwiedził. Może bym jakieś wpisowe zapłacił, mam te AWD i SW i MY1999 i tylko 130KM to może byście mnie wpuścili do parku maszyn ?? Też bym się pokazał :-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge powiedziec jak to bylo ostatnio. Oplaty sa takie jak normalny wjazd czyli te 20 zeta, tylko jest jedna istotna rzecz, ze przy kupowaniu biletu warto jest powiedziec, ze jedzie sie na zlot Subaru, to wtedy osoby z obslugi powinny pokierowac na specjalny plac. Bo jak bylo ostatnio to na calym zlocie staly z 2-3 Imprezy, a przynajmniej z 5 subarkow bylo na zwyklym parkingu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oplaty sa takie jak normalny wjazd czyli te 20 zeta

 

Ja 28.06 płaciłem zamiast 20zł za łebka 10, a to przez to ze byłem Subaru, dostałem naklejeczke MTS na szybke i ognia. Ale stałem autem tam gdzie wiekszosc. Taki parking tylko dla "zlecianych" Subaraków to by dobra sprawa była, nie? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może by ruszyć temat jakoś dokładniej bo wygląda na to że ja będę ze swoim znajomym on też bierze subaru tylko nie iwe jeszcze czy impreze czy forestera, ale raczej Si, fajnie by było jakbyśmy trafili na jeden parking. mam zamiar do zlotu troszki zmienić okleiny na mojej subarynce i specjalnie dla was umieszcze na tylnej szybie napis Azazel, cobyście wiedzieli, kto ja taki. może dyrekcja zna organizatora i by coś zarkręciła ?? :-) :->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki trzeba się sprężyć bo mamy mało czasu, jak się postaramy to może by się choć jedna koncepcja nam na tym formum udała !!

 

Do boju, ruszać swoimi czterema ... kołami i organizować. Ja mam tu tylko 20 coś postów więc odnoszę się do poczucia pojednania i chęci współpracy "starszych" forumowiczów, z większym doświadczeniem i wpływami ( mam nadzieję że derekcja łapie żaluzje ).

 

Ja specjalnie robie sobie wolne na 27mego !! A żeby wam jeszcze chęci dodać to w piątek 3ciego mam URODZINY, zróbcie to dla mnie w prezencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien byc oddzielny parking dla osob w Subarynkach ktorzy wybieraja sie na...zlot subaru, wiec tu nie powinno byc problemow 8) . Poprostu mowisz ze jedziesz na zlot Subaru i tak jak juz wczesniej powiedzialem osoby z obslugi wyscigu powinny pokierwac na ten plac gdzie bedzie sam zlot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko,

wracajac do tematu glownego: ile osob ostatecznie zapowiada sie ze swoja 'bytnoscia' w Modlinie? I czy spotkanie bedzie mialo charakter nieformalny - tj. 'wylowimy sie moze gdzies z tlumu' czy spotkanie bedzie w jednym, udostepnionym dla Suabromaniakow miejscu.

Wybieramy sie z Agnieszka na przeduzony weekend do Poznania i szczerze mowiac, jesli ma to byc ta pierwsza wersja spotkania... to nam tak troche nie bedzie sie chcialo rano zrywac i gnac do Modlina...

Pozdrawiam

Szymon

P.S. Azazel bryka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie Waldku,

to ja moze zaczne od tego łonanizowania... tzn. od przywpowiesci zartobliwej:

Okolice Zakopanego - na droge wychodzi goral i zatrzymuje samochod. Otwiera drzwi od strony kierowcy kierowcy - wyciaga ciupage i mowi to kierowcy "łonanizuj sie pan!". Przerazony kierowca wykonuje polecenie. Za chwile, goral powtarza - "łonanizuj sie pan!". Kierowca znowu wykonuje polecenie. Sytuacja powtarza sie znowu... n - razy (tu wpisac sobie ile kazdy kierowca moze :wink: ) W koncu kierowca skonanym glosem mowi - "Juz nie moge!!!" W tym momencie goral z krzakow wyprowadza pikna goralke i mowi do kierowcy - "To teraz panocku zawieziecie moja Maryne do Nowego Targu... " :D (oczywiscie do nowego salonu Subaru)

 

Zatem - po przłonanizowaniu tematu n-razy stwierdzam, ze nadal tkwie w ciemnosciach jak chlop panszczyzniany... Ale podobno wielkimi krokami zbliza sie juz Oswiecenie...

 

Klaniam sie nisko :)

Szymon vel Pumex

P.S. Agnieszka - jak to kazda kobieta ma lat 18 - i tej wersji trzymac sie bedziemy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Cię very Pumex-ie szanowny, ale tyle już było postów o Modlinie że aż mię się we łbie pomięszało. Wszystko o zlataniu się w Modlinie jest w postach " CZYLI ORGANIZUJEMY ZLOT " oraz " II ZLOT SUBARU 27.09.03 LOTNISKO MODLIN k/WARSZAWY - ZAPRASZAMY". Gdyby coś było niejasne, to proszę serdecznie i koniecznie do mnie nie pisać, bo ja jezdem niezorganizmowany......niezorany.......niezorientogenizowany..no

 

Pozdrowienia dla osiemnastki.

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe... dobrze Panie Waldemarze... niniejszym prosze Pana o zamkniecie oczu i nie czytanie dalszej czesci :wink:

 

bo mimo wielu postow troche przypomina to szlacheckie pospolite ruszenie - czyli kupa (forumowicze wybacza za slowo :wink:) mosci Panowie... No i odzew nikly... brac herbu Subaru chyba gdzies zalegla pokotem :wink:

 

Panie Waldemarze - moze otworzyc juz Pan oczy :D i przyjac podziekowania od osiemnastki za moim posrednictwem :D

Szymon vel Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyscy posiadacze aut marki Subaru bedą mogli wjechac na duży parking tak jak to było 28.06.03 czyli tam gdzie stały wszystkie Subaraki tylko trzeba przed wjazdem powiedzieć ze na "zlot Subaru" niestety tym razem nie możemy przysponsorować części kosztów za wjazd na ten zlot i każdy wjeżdzający bedzie musiał wyskrobać te 20zł ale myśle że bedzie warto pozdrawiam wszystkich ujeżdżających ta marke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...