Skocz do zawartości

Kiedy jest zlot w Modlinie ??


Azazel

Czy dzial upload to dobry pomysl  

2 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No kurna a gdzie Fucaki ? A gdzie kompact na lusterku ? A gdzie pies z kiwano głowo... na tylnej półce ??? A gdzie flakonik z pienknym plazdykowym kfiatkiem ??? WOGÓLE NIC NIE DBASZ O TE SWOJE AUTO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Arnusiu, a w dobie dziurwy ozonowy to On jeszcze se zapomniał o ty osłonie przeciw promieniowaniu kosmicznemu, z podobizno Kaczora Donalda, na te ślinione przyssawki do szyb bocznych i tylny.........i przedniej.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subarak niczego sobie, ale brakuje mi w nim odrobiny agresywnosci. Wystarczyla by ladniejsza fela i obnizyc o kilkanascie milimetrow zawieszenie i odrazu autko budzi wiekszy respekt na drodze 8)...

A co do oklein to polecam te z MTS Rally. Akurat mialem kilka z tamtad na mydelniczce (np. 555 czy STI) i prezentowaly sie bardzo ladnie...

http://www.mtsrally.com.pl/subaraki/imp ... lejki.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurna a gdzie Fucaki ? A gdzie kompact na lusterku ? A gdzie pies z kiwano głowo... na tylnej półce ??? A gdzie flakonik z pienknym plazdykowym kfiatkiem ??? WOGÓLE NIC NIE DBASZ O TE SWOJE AUTO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Siwy

 

1. Fucaki spaliłem na spotkaniu KKK

2. Z kompaktu korzystam codzinnie rano w celu posiedzeń :-)

3. Pies zdechł

4. Tylnej półki w SW nie ma

5. Flakonik - to mała pomyłka Panie Waldku my tu o Subaru a Pan mi tu z NEW BEETLE wyjechał, wstyd, taki koneser !!!

6. Przynajmnie umyłem przed robieniem zdjęć.

 

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subarak niczego sobie, ale brakuje mi w nim odrobiny agresywnosci. Wystarczyla by ladniejsza fela i obnizyc o kilkanascie milimetrow zawieszenie i odrazu autko budzi wiekszy respekt na drodze 8)...

A co do oklein to polecam te z MTS Rally. Akurat mialem kilka z tamtad na mydelniczce (np. 555 czy STI) i prezentowaly sie bardzo ladnie...

http://www.mtsrally.com.pl/subaraki/imp ... lejki.html

 

Chodziło mi akurat w tym poście o zmianę oklein drewnopodobnych wewnątrz samochodu :-0 ale dzięki za adres do zewnętrznych :-) ja raczej potrzebuję obrazki do zewnętrznych, bo wykonać to ja je sam mogę :-) ploterek te sprawy, potrzebuję tylko jakieś wzory żeby skalę zdjąć. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to wracajac do opowiesci o moim zajeciu :P to musze sie pochwalic z testow nowa Alfa 156. Moze wywalicie mnie z tego Forum :D ale musze sie wrazeniami podzielic. Od razu mowie, ze wszystkie pochwaly spowodowane sa niejezdzeniem Impreza, co chyba mi nie grozi :( .

Ale wracajac do Alfy, wypozyczylem 156 1,9 JTD multi-jet. Silniczek ma 140 KM i 305 Nm momentu i musze powiedziec ze ciagnie niezle!!!! Potestowalem go przed chwila w Czyzynach. Przy gazie wcisnietym w podloge, przy ok.2500 rpm zaczyna bardzo milo (i mocno) wciskac w fotel, az do 4500-4800 rpm. Potem dalej idzie w gore ale juz bez przyspieszania. Wciska w fotel do 4 biegu, wiecej nie jechalem na tym nowym pasie (Rafal, wiesz o co chodzi). No i powiem ze bardzo szybko bylo na zegarze 140... potem wylaczylem kontrole trakcji, 3500 rpm i puszczenie sprzegla - tak mieli, ze od razu dym leci.Nawet na 2, samym gazem mozna zabuksowac przy ok. 50 km/h. Wiec wlaczylem kontrole no i powiem ze wtedy bardzo ladnie sobie radzi z momentem. Prowadzenie spoczko, ale nie probowalem poslizgow, bo za duzo ludzi bylo. Dobra, juz koncze, ale chyba kupie ten samochodzik.....za rok. Aha, w ktorys dzien wrzuce pare fotek ;)

 

PZDR, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze tylko dodac, ze dzis w Czyzynach, na najdluzszym pasie (star na asfalcie przy bramie, stop na koncu betonowej plyty, tam gdzie sie konczy dobra nawierzchania 8) ) osiagnalem 140 pare km/h (ponizej 150) a Brava udaje mi sie max do 110 dojsc. Rekordy pobijal bede w sobote na (pseudo)autostradzie do KAtowic :D mniam :P

 

PZDR, Filip D. (rozalfiony, hehe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekordy pobijal bede w sobote na (pseudo)autostradzie do KAtowic

 

Tsssss bip.... Jastrzab do Krolika Dwa, w sobote spodziewamy sie na autostradzie Krakow-Katowice podejrzanego w Alfie Romeo 156 1,9 JTD. Miejcie oczy otwarte. Tssss bip

 

Tsssss bip... Zrozumiano, Jastrzab. Krolik Dwa koniec. tsss bip

 

 

Pozdrawiam,

ThanJu :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...