Skocz do zawartości

Zabawa Subaru-fotograficzna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

No podobno maszynka do golenia (sanyo) to produkt AGD.

 

Oczywiście... ja po prostu nie rozpoznałam co to jest :mrgreen: :wink:

 

W sumie się nie dziwie... Bo maszynka to już zabytek (teraz maszynki elektryczne wyglądają zupełnie inaczej) ale nadal działa tylko jest nie użytkowana :) Z resztą firma "Sanyo" to też już "zabytek" :( Została przejęta przez Panasonic'a w 2008 roku.

 

AKTUALIZACJA ZADAŃ I RANKINGU:

 

Łatwe:Logo-tsu - Subarak cały przykryty śniegiem (najlepiej żeby nie było nawet widać że to Subarak) z odśnieżonym jedynie znaczkiem loga Subaru znajdującym się na grillu auta. (do 2012-02-22).

 

Średnie: Bał-wa-nu - Subarak stojący obok dużego bałwana (Bałwan "oryginalny" czyli zrobiony ze śniegu, z oczami, nosem, i musi być wyższy od Subaraka. Bałwan i Subaru muszą stać na tej samej płaszczyźnie.) (do 2012-02-23)

 

Trudne: przeciąga-tsu - Zdjęcie Miśka (koniecznie EVO) i Subaru przeciągających linę z zawieszoną po środku niebieską szmatką. Lina musi być napięta, silniki samochodów odpalone i kierowcy na swoich miejscach. Oczywiście przeciąganie jest w domyśle, bo nie chcemy popsuć aut (do 2012-02-16)

 

 

RANKING:

 

kenross 22 pkt

eddie_gt4 12 pkt

yaroslav 11 pkt

antolll 9 pkt

Pawlo20 9 pkt

*Poznanianka 6 pkt

kogii 6 pkt

KALI 4 pkt

ASAHI 3 pkt

premo 3 pkt

zento 3 pkt

Aga 2 pkt

aztec 2 pkt

boorek 2pkt

michmalan 2pkt

Bednarcm 1 pkt

adamski 1 pkt

TJ 1 pkt

sierot 1 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kenross, gratki, oczywiscie ze zaliczone...

W doborze urządzenia AGD pomogło mi allegro

znaczy, kupiles? w ciagu kilku godzin? :twisted::mrgreen:

Wszyscy czekali z nadzieją, że ktoś wytoczy pralkę i telewizor przed dom, a tutaj sprzęt niewielkich gabarytów :mrgreen:

 

 

wlasnie, po cichu liczylem ze ktos wytarga mikrofale panasonica... albo chociaz odkurzacz :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kenross, gratki, oczywiscie ze zaliczone...
W doborze urządzenia AGD pomogło mi allegro

znaczy, kupiles? w ciagu kilku godzin? :twisted::mrgreen:

Wszyscy czekali z nadzieją, że ktoś wytoczy pralkę i telewizor przed dom, a tutaj sprzęt niewielkich gabarytów :mrgreen:

No nie no aż tak allegro nie pomogło :) Poprostu wszedłem w dział AGD i przejrzałem co mają do zaoferowania :) Miedzy innymi znalazłem maszynk do golenia. Dla mnie AGD to też były pralki, lodówki czy mikrofale.... A tu proszę są mniejsze sprzęty AGD.

Łatwe.

 

[ ]

O proszę :) dokładnie o takie zdjęcie chodziło :) zaliczone wiec wymyślaj nowe łatwe zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Historia mrożąca krew w zyłach"

Wybiegam dziś zrealizować łatwe zadanie z całym zasypanym subaru, odgarniam delikatnie

miejsce na grilu, gdzie pieknie błyszczą plejady, PATRZĘ a tu u dołu widzę wydech... :D

Myślę-pięknego bulgotu nigdy zawiele, ale komu się chciało mi z przodu wydech montować :wink: jak pół metra śniegu spadło :shock:

odśnieżam dalej a tu nie ma znaczka! pomyślałem-wydech za znaczek,ciekawa zamiana :mrgreen:

i wtedy sobie przypomniałem, że z pośpiechu zaparkowałem przodem do ściany :lol::lol:

 

po raz kolejny punkty uciekły :x

 

taka opowiastka na rozluznienie :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po raz kolejny punkty uciekły :x

 

taka opowiastka na rozluznienie :wink: :wink: :wink:

 

To teraz z tego odgarniętego śniegu zdążysz jeszcze ulepić bałwana i wykonać drugie zadanie :-)

 

albo ja stanę z marchewką i wszelakimi atrybutami jako bałwan :mrgreen:

 

Wyższy jestem od legacia to może zaliczę :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo ja stanę z marchewką i wszelakimi atrybutami jako bałwan :mrgreen:

 

Wyższy jestem od legacia to może zaliczę :D:D:D

 

W Poznaniu sypie mocno, więc jakby tak wyjść na zewnątrz, postać chwilę, to nikt by pewnie nie odróżnił - człowiek czy bałwan :mrgreen:

 

-- 16 lut 2012, o 12:01 --

 

Srednie zadanie jest wlasciwie mega trudnym dla tych bez zimy :roll:

 

:P

 

Ale bałwanów jakichś swoich na pewno macie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srednie zadanie jest wlasciwie mega trudnym dla tych bez zimy :roll:

 

:P

 

dla was było zadanie z zamkiem a dla nas (tych posiadających zime) jest teraz :P

 

tylko jakoś bałwana mi się lepić nie chce :oops:

gdyby to było ...ścia lat temu to poszedłbym jak w dym :evil:

może namówię jakieś dzieciaki, choć nie wiem czy to w dzisiejszych czasach jest dla nich frajda :?:

 

-- Cz lut 16, 2012 12:09 pm --

 

to nikt by pewnie nie odróżnił - człowiek czy bałwan :mrgreen:

 

ja mam tak, gdy znajduje się w pewnych instytucjach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma Subaru obok :|

 

Ale się czepiacie. To nie zawody o mistrzostwo świata i wielkie pieniądze.

Bałwan ekstra, subarak jest. Dla mnie zaliczone na 5 :mrgreen:

 

 

Ok to ja rezygnuję z tego zabawnego konkursu.Nie bawi mnie zamieszczanie byle czego i byle jak,żeby tylko było.Cała zabawa polega na poświęceniu i determinacji i to jest w całej tej zabawie najfajniejsze :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma Subaru obok :|

 

Ale się czepiacie. To nie zawody o mistrzostwo świata i wielkie pieniądze.

Bałwan ekstra, subarak jest. Dla mnie zaliczone na 5 :mrgreen:

 

 

Ok to ja rezygnuję z tego zabawnego konkursu.Nie bawi mnie zamieszczanie byle czego i byle jak,żeby tylko było.Cała zabawa polega na poświęceniu i determinacji i to jest w całej tej zabawie najfajniejsze :!:

 

Pawlo, zdecydowanie więcej satysfakcji i radości przyniosło mi samo budowanie bałwana niż zdobycie za niego konkursowego punktu.

 

Jeśli więc mój bałwan nie spełni wymogów konkursowego zadania (dla przypomienia- Subarak stojący obok dużego bałwana Bałwan "oryginalny" czyli zrobiony ze śniegu, z oczami, nosem, musi być wyższy od Subaraka. Bałwan i Subaru muszą stać na tej samej płaszczyźnie) to ja z przyjemnością obejrzę inne konkursowe bałwanym wykonane z większym poświęceniem i determinacją :mrgreen:

 

Nie uciekaj więc proszę z piaskownicy ze swoimi zabawkami :mrgreen:

Polecam, ulep swojego bałwana, zabawa w lepienie bardzo rozluźnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma Subaru obok :|

 

Ale się czepiacie. To nie zawody o mistrzostwo świata i wielkie pieniądze.

Bałwan ekstra, subarak jest. Dla mnie zaliczone na 5 :mrgreen:

 

 

Ok to ja rezygnuję z tego zabawnego konkursu.Nie bawi mnie zamieszczanie byle czego i byle jak,żeby tylko było.Cała zabawa polega na poświęceniu i determinacji i to jest w całej tej zabawie najfajniejsze :!:

 

Pawlo, zdecydowanie więcej satysfakcji i radości przyniosło mi samo budowanie bałwana niż zdobycie za niego konkursowego punktu.

 

Jeśli więc mój bałwan nie spełni wymogów konkursowego zadania (dla przypomienia- Subarak stojący obok dużego bałwana Bałwan "oryginalny" czyli zrobiony ze śniegu, z oczami, nosem, musi być wyższy od Subaraka. Bałwan i Subaru muszą stać na tej samej płaszczyźnie) to ja z przyjemnością obejrzę inne konkursowe bałwanym wykonane z większym poświęceniem i determinacją :mrgreen:

 

Nie uciekaj więc proszę z piaskownicy ze swoimi zabawkami :mrgreen:

Polecam, ulep swojego bałwana, zabawa w lepienie bardzo rozluźnia :D

 

 

Poznanianka nie można po prostu stanąć obok tego bałwana Subaru i dopełnić je na 100% :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma Subaru obok :|

 

Ale się czepiacie. To nie zawody o mistrzostwo świata i wielkie pieniądze.

Bałwan ekstra, subarak jest. Dla mnie zaliczone na 5 :mrgreen:

 

 

Ok to ja rezygnuję z tego zabawnego konkursu.Nie bawi mnie zamieszczanie byle czego i byle jak,żeby tylko było.Cała zabawa polega na poświęceniu i determinacji i to jest w całej tej zabawie najfajniejsze :!:

 

Pawlo, zdecydowanie więcej satysfakcji i radości przyniosło mi samo budowanie bałwana niż zdobycie za niego konkursowego punktu.

 

Jeśli więc mój bałwan nie spełni wymogów konkursowego zadania (dla przypomienia- Subarak stojący obok dużego bałwana Bałwan "oryginalny" czyli zrobiony ze śniegu, z oczami, nosem, musi być wyższy od Subaraka. Bałwan i Subaru muszą stać na tej samej płaszczyźnie) to ja z przyjemnością obejrzę inne konkursowe bałwanym wykonane z większym poświęceniem i determinacją :mrgreen:

 

Nie uciekaj więc proszę z piaskownicy ze swoimi zabawkami :mrgreen:

Polecam, ulep swojego bałwana, zabawa w lepienie bardzo rozluźnia :D

 

 

Poznanianka nie można po prostu stanąć obok tego bałwana Subaru i dopełnić je na 100% :?:

 

Patrz zdjęcia wyżej, nad twarzą bałwana - subaru stoi obok bałwana - chodzi ci o to, że ma stać bardzo bardzo blisko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...