Skocz do zawartości

Zakup WRX STI z pewnym mankamentem


tedziki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zamierzam kupić Imprezę WRX STI z 2003r. Mam możliwość bardzo okazyjnego zakupu, jednak Subaru posiada pewien mankament. Mianowicie gdy odpalony jest silnik słychać stuki. Normalnie łapie obroty, trzyma je, jeździ, przyspiesza, ale coś w silniku stuka. Moglibyście mi pomóc i powiedzieć co to może być? I jeśli tak to czy opłaca się to w ogóle robić?

pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

pozdrawiam,

tedziki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obawiam się, że to mogą być panewki... Jednak na konstrukcji tego silnika kompletnie się nie znam, toteż pytam. Remont takiego silnika zamknie się w 5-8 tysiącach? a co do okazji, to cena nie jest większa niż 15 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remont takiego silnika zamknie się w 5-8 tysiącach?

 

Nierealne raczej moim zdaniem. Chyba, ze stosunkowo nieduzo zepsute.

 

-- wtorek, 27 gru 2011, 16:00 --

 

a co do okazji, to cena nie jest większa niż 15 tys.

 

Jesli reszta jest w miare rokujaca, to bierz i wjazd z tym od razu na warsztat dobry, zeby naprawic co do naprawienia, a potem juz tylko sie cieszyc :)

 

-- wtorek, 27 gru 2011, 16:02 --

 

A jakbys sie jednak mial nie zdecydowac, to daj znac, gdzie to auto - moze bym przytulil kolejnego szrota ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po tajemnicy :P

 

A już myślałem że to będzie ciekawy temat a tu tak szybko się wyjaśniło ,jak to jest oczywiście to ,ale pewnie to bo wyło wspomniane o panewkach

 

To tera proszę podać cenę :?:

 

Koledze pewnie chodziło że jest o 15tyś tańsze niż sprawne np 50tyś a ta za 35tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, muszę Was rozczarować :) Auto nie stoi w łomży, a w innej części kraju zupełnie, bo z tego co się orientuję to Łomża leży na podlasiu? w każdym razie dzięki za info. Może uda mi się zaciągnąć auto do JM Auto we Wrocku. A koledze z Łomży autko zabrali, że poinformowany? heh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tedziki, podaj szczegóły tego STI...

total seria ? przebieg ? wypadkowość ? no i najważniejsze...cena ! :D

Może być na PW, jeśli obawiasz się że któryś z kolegów może przejść do czynów związanych ze sprzątnięciem Ci auta sprzed nosa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, muszę Was rozczarować :) Auto nie stoi w łomży, a w innej części kraju zupełnie, bo z tego co się orientuję to Łomża leży na podlasiu? w każdym razie dzięki za info. Może uda mi się zaciągnąć auto do JM Auto we Wrocku. A koledze z Łomży autko zabrali, że poinformowany? heh :)

moj ma sie bardzo dobrze, natomiast ten z lomzy jest mojego znajomego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...