Skocz do zawartości

Sprzedaz Imprez


wojtek12

Rekomendowane odpowiedzi

W 2005 roku sprzedano w Polsce 90 nowych Imprez.

Do tego trzeba dodac 40 nowych Imprez z reimportu UE.

Moge sie załozyć,że w 2006 sprzedaz nowych Imprez znacząco spadnie a wzrośnie

liczba nowych Imprez z reimportu.

Chyba,że zmieni sie VAT lub akcyza.

pzdr

 

ale o co ci chodzi chłopaku ? :?: (czy o zaniżane faktury ?)

.

.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma wejsc ustawa o pelnym odliczeniu VAT od aut osobowych i wlasnie dla tego wstrzymuje sie z zakupem wymarzonej Imprezy.

 

Oby twoje słowa w czyn się zamieniły :D Masz może jakieś ostatnie wieści o planch naszych "mądrych panów z Wiejskiej", osobiście też mnie to interesuje ale jakoś nie słyszałem nic w tym temacie. Ostatnio :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma wejsc ustawa o pelnym odliczeniu VAT od aut osobowych i wlasnie dla tego wstrzymuje sie z zakupem wymarzonej Imprezy.

 

Oby twoje słowa w czyn się zamieniły :D Masz może jakieś ostatnie wieści o planch naszych "mądrych panów z Wiejskiej", osobiście też mnie to interesuje ale jakoś nie słyszałem nic w tym temacie. Ostatnio :mrgreen:

 

No wlasnie zabardzo wiesci nie mam, myslalem ze tu ktos bedzie wiedzial cos wiecej. Slyszalem tylko, ze prwdopodobnie beda nad tym glosowac przy ustalaniu budzetu, ale kiedy to nastapi i czy wejdzie to chyba nawet najstarsi gorale nie wiedza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprocz tego ,ze zostales opodatkowany "od luksusu" doliczamy paliwo (dobre 50% podatkow i oplat), zysk ASO, posrednikow handlujacych czesciami/olejami/itp oraz spadek wartosci - srednio 15-20% w pierwszym roku - co cieszy potencjalnych nabywcow - ktorzy czesto jeszcze nie maja swiadomosci, ze beda kupowac - ale juz moga sie cieszyc. I tak sie caly biznes samochodowy od dobrych 100 lat kreci :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zysk ASO, posrednikow handlujacych czesciami/olejami/itp

 

no coz, kazdy musi z czegos zyc :wink: gdyby wszyscy robili wszystko za darmo to by bylo super (choc wtedy by nie bylo najstarszego zawodu na swiecie - bylyby tylko panienki latawce :lol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...