Jump to content

Sprzedaz Imprez

wojtek12
 Share

Recommended Posts

W 2005 roku sprzedano w Polsce 90 nowych Imprez.

Do tego trzeba dodac 40 nowych Imprez z reimportu UE.

Moge sie załozyć,że w 2006 sprzedaz nowych Imprez znacząco spadnie a wzrośnie

liczba nowych Imprez z reimportu.

Chyba,że zmieni sie VAT lub akcyza.

pzdr

W 2005 roku sprzedano w Polsce 90 nowych Imprez.

Do tego trzeba dodac 40 nowych Imprez z reimportu UE.

Moge sie załozyć,że w 2006 sprzedaz nowych Imprez znacząco spadnie a wzrośnie

liczba nowych Imprez z reimportu.

Chyba,że zmieni sie VAT lub akcyza.

pzdr

ale o co ci chodzi chłopaku ? :?: (czy o zaniżane faktury ?)

.

.

.

Podobno ma wejsc ustawa o pelnym odliczeniu VAT od aut osobowych i wlasnie dla tego wstrzymuje sie z zakupem wymarzonej Imprezy.

Oby twoje słowa w czyn się zamieniły :D Masz może jakieś ostatnie wieści o planch naszych "mądrych panów z Wiejskiej", osobiście też mnie to interesuje ale jakoś nie słyszałem nic w tym temacie. Ostatnio :mrgreen:

Podobno ma wejsc ustawa o pelnym odliczeniu VAT od aut osobowych i wlasnie dla tego wstrzymuje sie z zakupem wymarzonej Imprezy.

Oby twoje słowa w czyn się zamieniły :D Masz może jakieś ostatnie wieści o planch naszych "mądrych panów z Wiejskiej", osobiście też mnie to interesuje ale jakoś nie słyszałem nic w tym temacie. Ostatnio :mrgreen:

No wlasnie zabardzo wiesci nie mam, myslalem ze tu ktos bedzie wiedzial cos wiecej. Slyszalem tylko, ze prwdopodobnie beda nad tym glosowac przy ustalaniu budzetu, ale kiedy to nastapi i czy wejdzie to chyba nawet najstarsi gorale nie wiedza :mrgreen:

oprocz tego ,ze zostales opodatkowany "od luksusu" doliczamy paliwo (dobre 50% podatkow i oplat), zysk ASO, posrednikow handlujacych czesciami/olejami/itp oraz spadek wartosci - srednio 15-20% w pierwszym roku - co cieszy potencjalnych nabywcow - ktorzy czesto jeszcze nie maja swiadomosci, ze beda kupowac - ale juz moga sie cieszyc. I tak sie caly biznes samochodowy od dobrych 100 lat kreci :roll:

zysk ASO, posrednikow handlujacych czesciami/olejami/itp

no coz, kazdy musi z czegos zyc :wink: gdyby wszyscy robili wszystko za darmo to by bylo super (choc wtedy by nie bylo najstarszego zawodu na swiecie - bylyby tylko panienki latawce :lol:)