Skocz do zawartości

Steering quickener - używa ktoś?


bzyq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z tego wynalazku cieszę się nawet baaaardzo ,bo naszą miejscową drogę do upalania (wierch poroniec) mogę przejechać prawie całą bez przekładania rąk na kierownicy :twisted: ,a jest to dla mnie ważne ,bo prawy łokieć mam po grubym urazie (połamany+uszkodzony nerw łokciowy) i nie wróci już nigdy do pełnej sprawności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawlo20 widzę, że ty przytaczasz jakiś temat, w którym Ferdek napisał, że słyszał, ze ten gadżet łapie luzy.

Ja cały czas myślę, że chodzi tutaj o opinię z własnego doświadczenia, a nie przytaczanie nie do końca sprawdzonych wiadomości.

Myślę, że nikt nie robi takich rzeczy bez sprawdzenia i pewności czy są odpowiednio wykonane. Wiadomo... jeden producent może robić mniej trwałe, drugi bardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy Ferdek podobno ma,cytuję:

 

Ja juz zrobilem ponad 1000km z tym ustrojstwem i jest OK. Przełożenie 1,7 L>L robi zaje...bistą robote.Jedyny minus to taki ,ze wspomaganie chodzi ciężko ,jedna pompa juz padła ,ale 100% pewnosci nie ma ,że to przez quckenera.

Luz od nowości jest parę mm i jak na razie się nie powiększa.

 

 

 

Więc ja już nie wiem czy chłopak ma czy miał czy śnił czy ch... wie co? Poza tym czytałem na innych forach i u wujka googla,że lipton...Dobrze wiesz,że dawno miałbym to w aucie,gdybym był pewny....Będę miał czas do wrzucę opinie z innych źródeł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst który wkleiłeś powyżej jest raczej na plus tego gadżetu, a wcześniej się wypowiadałeś in minus :P

Zdecyduj się...

No nic -mniejsza o to. Koledzy przetestują, to się założy lub nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst który wkleiłeś powyżej jest raczej na plus tego gadżetu, a wcześniej się wypowiadałeś in minus :P

Zdecyduj się...

No nic -mniejsza o to. Koledzy przetestują, to się założy lub nie.

 

 

Tak..wychodząc z założenia "jeśli się nie ma co się chce,to się lubi co się ma" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst który wkleiłeś powyżej jest raczej na plus tego gadżetu, a wcześniej się wypowiadałeś in minus :P

Zdecyduj się...

No nic -mniejsza o to. Koledzy przetestują, to się założy lub nie.

 

 

Tak..wychodząc z założenia "jeśli się nie ma co się chce,to się lubi co się ma" :wink:

 

he he troche nie trybie Twojego toku rozumowania i niektórych postów, ale... widocznie mam za małe IQ.

 

-- 8 lut 2012, o 16:33 --

 

Tak się z tym jeździ ,w jednym i drugim jest zamontowany quickener :twisted:

 

Czyli co? działa i ma się dobrze?

A jak z prowadzeniem w normalnym ruchu? są problemy z prowadzeniem po prostej/korygowaniem toru jazdy, czy ujdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy IQ masz super,tylko wykorzystaj je trochę :wink: Obrazkowo przedstawiam metaforę:

 

To jest to co się chce mieć: http://www.q-rack.com/WhatIsQRack.html

 

 

A to jest to co się lubi,bo się nie ma tego wcześniejszego: http://www.qspraceware.com/steering-quickner-1-1-5.html

 

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...