Skocz do zawartości

Blokuje mi sie linka od gazu :(


kammi

Rekomendowane odpowiedzi

no trochę tak a zwłaszcza w korku bo auto samo jedzie :shock: Ale to chyba kwestia ułożenia linki bo parę dni temu miałem rozrząd wymieniany. Bo wcześniej jak dodałem gazu to było normalnie nie wkręcał się sam na obroty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest żle ułożona albo sprężyna na przepustnicy się zacina.Ściągnij linkę z uchwytu przy przepustnicy i zobacz ręcznie czy przepustnica chodzi i wraca lekko,jeśli tak to znaczy że coś z linką ewentualnie,ale mało prawdopodobne,coś z pedałem gazu,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

mam podobną sytuację... gdy kupowałem buga, to sprzedawca mnie o tym poinformował mówiąc że to wina silniczka krokowego i że wystarczy go wyczyścić...

 

nie wiem ile w tym prawdy dla tego pytam... przez pierwsze miesiące nic się nie działo ale ostatnio zauważyłem, że (raz na jakiś czas) przy wciskaniu sprzęgła obroty nie spadają, tylko utrzymują się na tym samym poziomie... w sumie to taki "międzygaz" przy zmianie biegów...

 

ktoś miał może z tym styczność?? czy tak jak u kolegi szukać przyczyny w przepustnicy i lince??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

przeczytałem pół forum i stwierdziłem że w złym temacie pytanie zadałem ale nie mogłem tego edytować...

 

z pedałem gazu nic mi się nie działo... znalazłem info w którymś z tematów na temat płynu hłodniczego... a że miałem minimum, to dolałem do pełna i czekam na efekty, bo póki co od tygodnia mi się nie wiesza... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem info w którymś z tematów na temat płynu hłodniczego... a że miałem minimum, to dolałem do pełna i czekam na efekty, bo póki co od tygodnia mi się nie wiesza... :)

 

Taka błahostka a jak cieszy. Mam nadzieję że już problem się nie pojawi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...