Skocz do zawartości

Komórki


Wck

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
fajny, ale wnerwiajacy jest luz pomiedzy jezdzacymi elementami.

powinny zapodac jakas wkladke kasujaca luzy, wstyd.

 

Masz taki na co dzień, czy sprawdzałeś tylko w salonie? Bo u mnie po 3 czy 4 miesiącach użytkowania żadnych luzów nie ma - cytując Borata można powiedzieć, że telefon jest "tight, like man's anus" :mrgreen:.

przed wczoraj chwile sie zapoznawalem,

bo znajomy wymienil stary aparat na ten wlasnie model.

moze po zerwaniu folii z wyswietlacza nalezalo ja wlozyc

w szyny prowadzace, zeby nie gonilo :wink:.

poza tym faktem bardzo mily sprzet, miedzy innymi dlatego

ze prawie jak 6230. choc jak wiemy, prawie... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

6310i jest nie do pobicia i własnie dlatego nokia ją przestala produkować, był za dobry i za trwały , więc ludzie nie szukali nic nowego, popyt zmalal , teraz robi sie telefony przesycone nnowinkami , ktorych żywotnośc obliczono na 2 lata intensywnego urzytkowania, potem klient ma kupić nowy , to co..

 

Mam teraz nokie 8800 niby full wypas ale , dla mnie to shit, bateria trzyma bardzo krótko, jedyne co fajne w tym aparacie to otwierajaca się klapka , która wyskakująz klika jak zapalniczka zippo , no i szafirowa szybka nie do zarysowania.

Tak naprawdę czekam na jakis nowszy modek mmoze cos wreszce zaproponują , jako następce kultowej N6310i?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od tygodnia mam Nokie 6280. Telefon ma sporo ciekawych funkcji, łącznie z obsługą blueconnectu w telefonie. W centrum wawy jak jest 3G to internet, video działa pięknie. Poza warszawą jest GPRS. Jedyna wada jaką znalazłem w porównaniu do 6310i to żywotność baterii. W 6310 bateria wystarczała mi na około 5-7 dni w zależności od rozmów. W 6280 starcza mi na 2-3 dni. To jest jedyna wada jaką znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...