Skocz do zawartości

Komórki


Wck

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

fajny, ale wnerwiajacy jest luz pomiedzy jezdzacymi elementami.

powinny zapodac jakas wkladke kasujaca luzy, wstyd.

 

Masz taki na co dzień, czy sprawdzałeś tylko w salonie? Bo u mnie po 3 czy 4 miesiącach użytkowania żadnych luzów nie ma - cytując Borata można powiedzieć, że telefon jest "tight, like man's anus" :mrgreen:.

przed wczoraj chwile sie zapoznawalem,

bo znajomy wymienil stary aparat na ten wlasnie model.

moze po zerwaniu folii z wyswietlacza nalezalo ja wlozyc

w szyny prowadzace, zeby nie gonilo :wink:.

poza tym faktem bardzo mily sprzet, miedzy innymi dlatego

ze prawie jak 6230. choc jak wiemy, prawie... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

6310i jest nie do pobicia i własnie dlatego nokia ją przestala produkować, był za dobry i za trwały , więc ludzie nie szukali nic nowego, popyt zmalal , teraz robi sie telefony przesycone nnowinkami , ktorych żywotnośc obliczono na 2 lata intensywnego urzytkowania, potem klient ma kupić nowy , to co..

 

Mam teraz nokie 8800 niby full wypas ale , dla mnie to shit, bateria trzyma bardzo krótko, jedyne co fajne w tym aparacie to otwierajaca się klapka , która wyskakująz klika jak zapalniczka zippo , no i szafirowa szybka nie do zarysowania.

Tak naprawdę czekam na jakis nowszy modek mmoze cos wreszce zaproponują , jako następce kultowej N6310i?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od tygodnia mam Nokie 6280. Telefon ma sporo ciekawych funkcji, łącznie z obsługą blueconnectu w telefonie. W centrum wawy jak jest 3G to internet, video działa pięknie. Poza warszawą jest GPRS. Jedyna wada jaką znalazłem w porównaniu do 6310i to żywotność baterii. W 6310 bateria wystarczała mi na około 5-7 dni w zależności od rozmów. W 6280 starcza mi na 2-3 dni. To jest jedyna wada jaką znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...